Şimdi Ara

Çamaşır makinesi sıkma devri konusunda yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
134.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar, evimdeki 15 yıllık makineyi kaldırmanın zamanı geldi. Almışken yanında kurutma makinesi de alalım dedik.Eşim çamaşır makinesinde1000 devir yeterli dedi. Ama kurutma makinesi için sanırım 1200 devirli almak daha iyi oluyormuş.
    Tercih ettiğim iki makine var. Bunlar; Bosh WAS 24763 TR ve Bosh WAS 20763 TR ikisinin tek farkı 1000 ve 1200 devirli olması. Diğer teknik özellikleri aynı. Sizce hangisini seçmeliyim Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Eşim hala 1000 devir yeterli diye ısrar ediyor.

• Üslubunuz hiç bana göre değil, yinede herkesin bir tarzı var. 'yav daha bebesin'

Sigara: Ben ve eşim kullanmıyoruz.
    İçki: Ben ve eşim kullanmıyoruz(Bırakalı 3 yıl oldu).
    Altılı: Üniversitedeyken düzenli oynamıştım, ben ve eşim oynamıyoruz. Sadece altılı değil spor toto, sayısal loto, piyango vb. oyunları tarihte bıraktık.
    Futbol: Eskiden Fener maçlarına giderdim ama gitmeyeli nerdeyse 100 sene oluyor. En son gittiğimde Rüştü Fenerde kaleciydi.
    vb. saçma sapan şeyler: elektrik, su, telefon, internet, doğalgaz, aidat, ev kredisi borcu, mutfak masrafı, giyim, tatil, araç yakıtı, çocuk bezi gibi şeyleri kastediyorsunuz herhalde. Zaten bunlardan sonra geriye para kalmıyor.

ORTA HALLİ BİR TÜRK VATANDAŞIYIM VE BU BANA HER ZAMAN FAKİR EDEBİYATI YAPMA HAKKINI VERİYOR.

Konu dışına çıkıldığı için forumdakilerden özür dilerim.

Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.