Şimdi Ara

AVEA:İkiz Paketler ile SMS ve internet 1 arada! (AYRICA ONLINE İŞLEMLERDE %50 İNDİRİM ŞANSI) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
14.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ne ya güzel fırsat dedik 250 sms ve 250 mb için 5 liraya evet dedim meğer bir aylık mış
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Physio_
    bu ne ya güzel fırsat dedik 250 sms ve 250 mb için 5 liraya evet dedim meğer bir aylık mış

bi ay sonra 10 tl yinede fiyat guzell =D =D ,
  • Bende İKİZ250 olan tarifesine kek gibi hemen atlayıp abone oldum. Kullanıyorum. Ama online işlemlere girdiğimde de size özel teklif diye aynı paketi 5 TL. ye teklif etmişler. Şimdi ben buna tıklasam acaba halen kullandığım paketin ücreti 5 TL ye düşermi???
  • Verilen fiyatın aylık olduğu kesin mi? Teklifteki ifadelerden sanki aylık 15 TL yerine ayda 5 TL ödeyin ifadesinden süreklilik akla geliyor. Bir yanlışınız olmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Verilen fiyatın aylık olduğu kesin mi? Teklifteki ifadelerden sanki aylık 15 TL yerine ayda 5 TL ödeyin ifadesinden süreklilik akla geliyor. Bir yanlışınız olmasın...

Müşteri hizmetleri ile bizzat görüşüldü ve teyit alındı.ilk ay 5 tl diğer aylar 10 tl.
  • arkadaşlar 22sinde abone olduğum ikiz 250 tarifesinde kalan data miktarı sorguladığımda 1 haftadır

Internet 22/05/2011 : 250 MB Internet 22/05/2011 : 300 MB

olarak gözüküyor,bu arada ayın 24'unde pepsinin 1 günlük 100mb kampanyasını da kullandım,1 haftadır cepten nete giriyorum ama bu ne demek açıklayabilecek var mı?
  • bu avea müşteri hizmetleri de bir garip. şimdi tekrar aradım.ikiz paketler size özel tanımlandığı için kullandığınız sürece 250mb internet ve 250 heryöne sms 5 tl'dir diyor avea müşteri hizmetleri ibrahim bey.biz şimdi hangisine inanacağız?

edit=tekrar online işlemlere girdim.kampanya yazısı değişmiş.12 ay ibaresi gelmiş.

" 250MB + 250 SMS PAKETİ
    Aylık 15TL değerindeki yurtiçi 250MB İnternet şimdi yanında yurtiçi heryöne 250 SMS ile birlikte 12 ay boyunca ayda sadece 5TL! Bu fırsattan yararlanmak için hemen EVET'i tıklayın."

AVEA:İkiz Paketler ile SMS ve internet 1 arada! (AYRICA ONLINE İŞLEMLERDE %50 İNDİRİM ŞANSI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 30 Nisan 2011; 1:00:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun
    bu avea müşteri hizmetleri de bir garip. şimdi tekrar aradım.ikiz paketler size özel tanımlandığı için kullandığınız sürece 250mb internet ve 250 heryöne sms 5 tl'dir diyor avea müşteri hizmetleri ibrahim bey.biz şimdi hangisine inanacağız?

edit=tekrar online işlemlere girdim.kampanya yazısı değişmiş.12 ay ibaresi gelmiş.

" 250MB + 250 SMS PAKETİ
    Aylık 15TL değerindeki yurtiçi 250MB İnternet şimdi yanında yurtiçi heryöne 250 SMS ile birlikte 12 ay boyunca ayda sadece 5TL! Bu fırsattan yararlanmak için hemen EVET'i tıklayın."

İste bu harika oldu:)) Belirsizlik ortadan kalkmis oldu;) 5TL'ye güzel bir firsat,hem de 12 ay boyunca;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaelmaslim -- 29 Nisan 2011; 20:43:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim
    quote:

Orijinalden alıntı: zaltun
    bu avea müşteri hizmetleri de bir garip. şimdi tekrar aradım.ikiz paketler size özel tanımlandığı için kullandığınız sürece 250mb internet ve 250 heryöne sms 5 tl'dir diyor avea müşteri hizmetleri ibrahim bey.biz şimdi hangisine inanacağız?

" 250MB + 250 SMS PAKETİ

İste bu harika oldu:)) Belirsizlik ortadan kalkmis oldu;) 5TL'ye güzel bir firsat,hem de 12 ay boyunca;)

Acaba tum faturali tarifeler icin gecerlimi bu teklif ?

Sonuc olarak suppperr teklif !

• Hobaaaaaaaa. 12 ay herkese ise süper.

Avea'ya gecmek istiyorum :)

Kamu300plus ile her yone 300 + Avea 3000 + Kamu sınırsız + HY 250 SMS + 250 mb internet = 30 TL.
  • haber süperde arkadaşlar ben nedense avea lnternet veya avea gprs wap üzerinden lnternete bağlanamıyorum şu anda kablosuz lan üzerinden bağlandım...
    Ayarlarım doğru şekilde yapılmıştır kontrol ettim

düzeltme: online işlem merkezinde gprs deaktif durumdaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profesör pato -- 29 Nisan 2011; 23:38:43 >
  • 12ay geçerli olması süper oldu 10liraya 500sms ve 500mb gatet güzel. kamu extra ile ayda 29liraya 1600dk Avea + 400dk heryöne. ayda 39liraya herşey tamamdır
  • Acaba bu kampanya çıkmadan önce bu pakete abone olanlar içinde, bu 12 ay indirim geçerlimidir???
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible
    Fiyatlar 5 10 15 olmalı idi. patlardı.

demedi demeyin sonra:)
  • VODAFONE'DA
    Şebeke İçi 10.000 SMS
    Diğer Oprt. 2.000 SMS
    Aylık CepNet SINIRSIZ
    Ayda Sadece : 17 TL

Bu mesaj sadece vf kullanıpta bu kombinasyonu bilmeyen forum üyeleri için hatırlatma amaçlı yazılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bico
    VODAFONE'DA
    Şebeke İçi 10.000 SMS
    Diğer Oprt. 2.000 SMS
    Aylık CepNet SINIRSIZ

Bu mesaj sadece vf kullanıpta bu kombinasyonu bilmeyen forum üyeleri için hatırlatma amaçlı yazılmıştır.

Bico sınırsız cepnet deme bari be. Dün arkadasın iphone'undan bir kez daha gördüm sınırsız cepnet'in sınırsız halini yani hızın düşürülmüş halini. hiç bir yere girmiyor yahu. Hızın 96 kbps oldugundan supheliyim. 9,6 olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: Bico
    VODAFONE'DA
    Şebeke İçi 10.000 SMS
    Diğer Oprt. 2.000 SMS
    Aylık CepNet SINIRSIZ

Bico sınırsız cepnet deme bari be. Dün arkadasın iphone'undan bir kez daha gördüm sınırsız cepnet'in sınırsız halini yani hızın düşürülmüş halini. hiç bir yere girmiyor yahu. Hızın 96 kbps oldugundan supheliyim. 9,6 olmasın?

Aynen öyle, iskence resmen 100 mb'i gecince:-( Avea'nin teklifi bence harika, kim ne derse desin;) VF cep netim bitsin Avea'dayim;)

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Acaba bu kampanya çıkmadan önce bu pakete abone olanlar içinde, bu 12 ay indirim geçerlimidir???

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum,ilk çıktığında sms ile kayıt olmuşuk 10 tl diye (250paketi),dün akşam online işlemler anasayfada 5 tl lik teklife de evet dedim ,işlem başarısız mesajı geldi,ve online işlemlerde aynı teklifi göremiyorum,bize her ay 10 tl call center mı acaba ,eğer öyleyse iptal edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDelight

quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Acaba bu kampanya çıkmadan önce bu pakete abone olanlar içinde, bu 12 ay indirim geçerlimidir???

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum,ilk çıktığında sms ile kayıt olmuşuk 10 tl diye (250paketi),dün akşam online işlemler anasayfada 5 tl lik teklife de evet dedim ,işlem başarısız mesajı geldi,ve online işlemlerde aynı teklifi göremiyorum,bize her ay 10 tl call center mı acaba ,eğer öyleyse iptal edeceğim.

Aynı işlemi dün bende yaptım. Aynen bende başarısız mesajı aldım.

Bu durumda eğer herkese 5 TL lken bize 10 TL olursa bende iptal edeceğim...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.