Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 1 Mart 2016; 18:59:55 >

• ben alcaltmayı tavsıye etmıyorum turkıye sartlarında, zıra arabanın alt aksamını vurabılecegımız cok sayıda tumsek cıkıntı vs. var yollarımızda. Altı yuksek degıl aurıs'ın. Ama almanya'da falan yasayan bırının alcaltmasında bence sorun yok.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 1 Mart 2016; 17:21:08 >
  • peki fiyatlarını öğrenebilirmiyiz ?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 1 Mart 2016; 17:20:54 >
  • arkadaşlar aurisin lastikleri 16 bu alcaltma yerine 17 yapsak lastıkleri ne gibi bir katkı veya zarar sağlar bilgisi olan varsa sevinirim..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 1 Mart 2016; 17:20:43 >
  • zaten deli gıbı yere yakın 5 ayda 10-15 kez altını vurduk
  • Ben 13 seneden beridir hep altı alçak araba kullandım..
    98 yılında Golf 3 GTI ım vardı. Yükseklik ve sertlik ayarlı coil over taktırdım. Altını sürtmeyecek şekilde ayarlattım. Hiç bir problem yaşamadım.
    2008 in başında gti yı satıp golf GT sport aldım. Normal golften 1.5 cm daha alçak bir araba.. 4 sene oldu.. Her hangi bir sürtme olayım olmadı. Sadece 1 kez arka tarafta 3 kişi otururken bir kasiste belli belirsiz bir sürtme sesi geldi. ALtına baktım hiç bir şey yoktu.
    Önümüzdeki hafta şirketime auris alıyorum.. Biraz yaysız kullanayım bakalım nasıl olacak.. Bende ciddi olarak yay taktırmayı düşünüyorum.. Leylek gibi gözüktü showroomda gözüme...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.