Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.269
Cevap
12
Favori
281.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: CeFeKa

quote:

Orijinalden alıntı: HurtLocker

Arkadaşlar bende aldım telefonu sonunda gayet güzel bir alete benziyor kullanımını kolaylaştıracak programlar önerirmisiniz acaba ?

Aldığım yer ve gördüğüm yer : İst-And Capitol Avm(Dün) , Cevahir Avm (3-4 gün önce )

http://forum.donanimhaber.com/m_50042017/mpage_1/key_/tm.htm

burdaki 3.mesajı okursanız işinize yarıyacaktır =) hatta go launcher ile baslamınız tavsiy4e ederim ki telefonu bos yere duzenlemiş olmayın =)

Çok teşekkür ediyorum, sağolasın...

• rica ederim =) Telefon daha cok hosuma gitmeye basladı onu yukledikten sonra =D
  • 3g ag olmasina ragmen 2g ile baglaniyor 3g ile baglammayi nasil saglarim
  • cihaz tedarik sürecinde stokta yok galiba beklicez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

quote:

Orijinalden alıntı: zaffer53

listeye benide ekleyin.Aldığım 2 hafta oluyor. bu paraya alınacak en en iyi telefon wifi ve gps i milletin dediği gibi herhangi bir problem yok..

Dostum salarhada 3g cekiyormu?
    :)

Çayeli de çekiyor valla Salarha yı bilmem
  • Az oksijen yollayınburaya beyler madem oraları andınız :) İStanbul da nefes alamıyorum artık. Yaşlanınca döneriz artık oralara :)
  • Beyler aylardir bir telefon alamadım iş güçte araya girdi. Motorola milestone 1 le ilgileniyordum ama şu an piyasada yok ve fiyatı ne durumda bilmiyorum. Ekran sağlamlığı da iyiydi.Benim için internet ve gps önemli. Bu telefon ilgimi çekti. Belirttiğim özellikleri nasıl bu telefonun? Ekranı çok mu hassas çizilmeye karşı?yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gsfc1905

internetten alışveriş kullanmıyorum...

simdiden hayirli olsun o zaman :)
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.