Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
12
Favori
281.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu daha telefon gelmeden 7 sayfa olduysa, telefon geldikten sonra kim bilir kaç sayfa olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

quote:

Orijinalden alıntı: vasfiuysal

Beklentiyi artırıp , bedavadan cihazın internette kendi kendinin reklamını yapmasını saglıyorlar sanırım

olabilir
    şaka maka beklemekten gına geldi tam p503 alıcaktım bunu gördüm dedim bekliyim özellikleri p503 e bin basar ama yeter artık çıksın artık şu telefon sonra başka telefon haberi duyacağız yine bekliyeceğiz telefon alamıycam

Valla ben de P503 alacaktım bu telefonu bekliyorum çıkınca karşılaştırma yapacağım..Umarım beklediğimize değer..

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurseda

quote:

quote:

Beklentiyi artırıp , bedavadan cihazın internette kendi kendinin reklamını yapmasını saglıyorlar sanırım

olabilir
    şaka maka beklemekten gına geldi tam p503 alıcaktım bunu gördüm dedim bekliyim özellikleri p503 e bin basar ama yeter artık çıksın artık şu telefon sonra başka telefon haberi duyacağız yine bekliyeceğiz telefon alamıycam

Valla ben de P503 alacaktım bu telefonu bekliyorum çıkınca karşılaştırma yapacağım..Umarım beklediğimize değer..

kağıt üzerinde x5 ezip geçer ama son kararımı vermeden önce kullanıcı yorumlarını bekliyeceğim

• quote:

quote:

quote:

quote:

olabilir

kağıt üzerinde x5 ezip geçer ama son kararımı vermeden önce kullanıcı yorumlarını bekliyeceğim

sonra ürünün 700tlye fırlamış 2. partisini almak zorunda kalırsın muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

quote:

quote:

quote:

quote:

olabilir

sonra ürünün 700tlye fırlamış 2. partisini almak zorunda kalırsın muhtemelen

o ihtimali bende düşündüm bunlar baktı ilgi çok zam yapmasınlar ?

• yuh læ tel çıktı , aldık , yoğun talep oldu da fiyatı bile arttırdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 18 Mayıs 2011; 19:55:19 >
  • bende kvk ya mesaj atmıştım bu gün ölen sularında ideos x5 ne zaman çıkacak diye. Gelen Cevap :

Stoklarımızda yok. Ne zaman Çıkacagı belli degil. Satışa hazır olabilmesi için en az 2 -3 hafta önce stoklarında olması lazımki dağitimi yapılacak hazırlanack vs vs . bi ton iş. mayıs sonu sanırım hayal. İnşallah uçkurnuma yenik düşüp başka telefon almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

bende kvk ya mesaj atmıştım bu gün ölen sularında ideos x5 ne zaman çıkacak diye. Gelen Cevap :

Stoklarımızda yok. Ne zaman Çıkacagı belli degil. Satışa hazır olabilmesi için en az 2 -3 hafta önce stoklarında olması lazımki dağitimi yapılacak hazırlanack vs vs . bi ton iş. mayıs sonu sanırım hayal. İnşallah uçkurnuma yenik düşüp başka telefon almam

• quote:

bende kvk ya mesaj atmıştım bu gün ölen sularında ideos x5 ne zaman çıkacak diye. Gelen Cevap :

saçma 2 - 3 hafta hazırlama süresi neymiş ya :D . koskoca telefon firmaları işleri ne sanki inşaat yapıcaklar 2 3 hafta hazırlancakmış geçsinler bunları
  • millet turkiyeye x10 mini beklerken , xperia mini cıkmıs buda o hesaba donmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cherkez26

quote:

saçma 2 - 3 hafta hazırlama süresi neymiş ya :D . koskoca telefon firmaları işleri ne sanki inşaat yapıcaklar 2 3 hafta hazırlancakmış geçsinler bunları

o benim kendi düşümncemdi . Yani bir ürünün öle türkiyeye gelir gelmez heralde raflara yollanmıyor . here yere dağıtım yapılıyr felan .bilmiyorum ama mayısın sonunda çıkacak dediği telefon bence çoktan kvk nin enine ulaşmış olması lazımdı yada en azından şu zaman ulaşacak demeleri lazımdı .

• ee ne olacak şimdi yarın gidip gioyu alayım mı yaw daha kvk bilmiyor ne zaman çıkacağını , yada bize fake mi atıyorlar bilmiyoz diyip pazartesi çat diye çıkaracaklar.

bikaç kişi daha mail atsa sıkıştırsak iyice belki söylerler kesin bi bilgi.
  • http://www.youtube.com/watch?v=rYJGDhfDaNI

nisan 1 şakası falan desek nisanda geçeli çok oldu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuysal -- 18 Mayıs 2011; 23:25:38 >
  • @vasviuysal:

@Kulak Kiri : Bende 1 hafta daha bekleyecegim. baktım hala haber yok diyolar o zaman yüzümüzü çevirecez x5 ten
  • yaw ozamanda aldıktan 1 hafta sonra ya çıkarsa pis koyar bana

vay arkadaş iki ucu .oklu değnek
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

yaw ozamanda aldıktan 1 hafta sonra ya çıkarsa pis koyar bana

vay arkadaş iki ucu .oklu değnek

aynen öyle
  • bu ne biçim iştir elimizde net bir tarih bile yok
  • iyiki birşeye karar verdik iyice ortalık bulanıyor son haftayada giriyoruz kendimizi tutarız inş
  • site yönetimimzde bir inceleme görsek inanacağız geleceğini hevesimizde kaçmayacak
  • @yenikomsu12

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=547653

Pencereyi kapa ?

belki görüp dikkate alırlar
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.