Şimdi Ara

Verbatim'den 120MB/saniye okuma hızı sunan yeni USB bellek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Depolama çözümleri üreticisi Verbatim, USB 3.0 arabirimini kullanan yüksek performanslı yeni belleğini duyurdu. 16GB, 32GB ve 64GB olmak üzere üç farklı kapasite seçeneği ile sunulacağı açıklanan yeni bellek, 120MB/saniye okuma ve 70MB/saniye yazma hızlarıyla sınıfının iddialı modellerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Verbatim'den İş Geliştirme Yöneticisi Christop Kaiser yeni bellekle ilgili olarak şunları söyledi; "USB 3.0 sürücüler çok mantıklı çünkü hem USB 2.0 ile %100 uyumlular ve hem de USB 3.0 portuna sahip cihazlar ile yüksek performans sunuyorlar."

Verbatim'in sürgülü tasarımı temel aldığı dolayısıyla kapasksız olarak kullanılabilen yüksek hızdaki yeni USB belleğini yakında satışa sunması beklenirken, fiyat hakkındaysa bir bilgi verilmedi.

• Böyle giderse ssd yerine usb lere kurucaz windowsları :)

Not:Başlıkta hata var.
  • tasarım berbat ama özellik çok güzel fiyatı da güzel olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi_meraklısı

Böyle giderse ssd yerine usb lere kurucaz windowsları :)Not:Başlıkta hata var.

Şu an yavaş olduğu için mi kurulmuyor?
  • hayır şimdide kuruluyor fakat kapasiteleri düşük ayriyetten benim sınırım yazma ve okuma hızı olarak 285 275
  • Plastik kaplama çok ucuz duruyor.
  • usb 3.0 ile usb belleklerde 70mb yazma hızından daha fazla yazma hızları görecekmiyiz yoksa ortalama usb 4.0'e kadar bu böylemi gider ?
  • İstediğimiz hızı versin yeter tasarımı o kadar da önemli değil bence
  • Hız çok iyi ama o renk ve plastik nedir? Leğenlerde falan aynı plastik kullanılıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemonicMajesty

Hız çok iyi ama o renk ve plastik nedir? Leğenlerde falan aynı plastik kullanılıyor :)

Aynen ben de ilk gördüğümde aklıma o geldi :D:D:D
  • Umarım iyi bir fiyatla piyasaya çıkar.
  • Kullanılan Plastik gibi fiyatıda ucuz olursa ,şimdi dikkatimi çekdi kutusunda (More Green ,Less plastic )ibaresi var.
  • Pazarda satılan mandalları eritipdemi üretmişler acaba ????
  • Uzerınde bu ozellıkler yazmasa 5 kuruş bile vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemonicMajesty

Hız çok iyi ama o renk ve plastik nedir? Leğenlerde falan aynı plastik kullanılıyor :)

+1
  • Sanayi tipi olmuş :)))
  • kapaklı modellerden vazgecsinler çok sinir oluyor kaybolur durur o kapaklar
  • 64 gb olanı 100 TL olursa alırım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.