Şimdi Ara

XBOX 360 Controller For Windows Emulatörü (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
41
Favori
285.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu ben Battlefield 3 dosyasının yani exe dosyasının içine x360ce.exe , x360ce.ini , xinput1_3.dll , XInputTest.exe , dinput8.dll atım ama olmadıneden acaba ben biyerde yanlışlık mı yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsun494

yahu ben Battlefield 3 dosyasının yani exe dosyasının içine x360ce.exe , x360ce.ini , xinput1_3.dll , XInputTest.exe , dinput8.dll atım ama olmadıneden acaba ben biyerde yanlışlık mı yapıyorum

Battlefield 3 PC versiyonunda gamepad desteği yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Dostum bende Piranha Razor X Type kol var. Programda her şey doğru ama right stick'i oynattığımda x - y - b - a butonları da çalışıyor. Nasıl düzelteceğiz bunu?

bndede aynısı oluyor ama stick hiç çalışmıyor sadece x-y-b-a çalışıyor
  • Skyrim'de denedim. Çalışmadı maalesef. Sağa sola dahi bakmıyor. :/ Denileni aynen yapmıştım. Yardımcı olabilecek var mı?
  • MW2 çalışıyor mu?
  • link ten indiremiyoruz kural ihlali nedeniyle kaldırıldı diyor
    yardımcı olursanız sevinirim
  • Ucuz bi gamepad alacağım fifa 12 yi sorunsuz oynayabileceğim hangi gamepadi alabilirim arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanxtr

Ucuz bi gamepad alacağım fifa 12 yi sorunsuz oynayabileceğim hangi gamepadi alabilirim arkadaşlar..

Ben 10 liraya aldığım gamepad ile sorunsuz oynamıştım.
  • Linkler ölmüş, faydalanmanız için buyrun yeni link ^^

https://rapidshare.com/files/1959579779/xinput.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimscare -- 8 Mayıs 2012; 20:40:37 >
  • need for speed the run ile oynayabilen var mı? ayarları yapıyorum gamepadi tanıyor ama oyunda vites otomatiğe ayarlı olmasına rağmen otomatik atmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan28

quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

Fifa 12, Nba 2k12, Rage, Driver San Francisco, Deus Ex Human Revolution sıkıntısız oynanıyor.

Bndede rage var ama ben kamerayı döndüremiyorum mouse nin yaptığı işi yani lütfen bna yardımcı olun

benim durumumda aynısı bende Call of Duty: Black Ops oynuyorum ama camera dönmüyor lütfen bir el atın
  • nerdeyse her oyunda çalıştı ama witcher 2 de olmuyor eminim
  • ya bunların hepsını yaptım oldu ama oyuna gırınce butun tuslar karıstı bırbırıne gırdı yon tusları sut orta yapıyor start tusu r1 felan gorevı yapıyor yardım edebılırmısıniz?
  • Arkadaşlar elinde bu programın önceki versiyonuna sahip olanınız var mı? Çünkü önceki versiyonda oyunlarda titreşimi açabiliyordum ancak bu yeni versiyonda titreşimi aktif hale getirdiğim halde oyun içinde devreye girmiyor.
  • bende kontorland'ın ps2 gamepad'i var. usb çevirici ile kullanıyorum. titreşim için "PS to PC Converter" kullandım ve titreşim açıldı. ancak sol analog hiç birşeye basmasam da sol tarafa basılı gibi duruyor. yaptığım şeyleri arkadaşımın bilgisayarında da yaptık. onda böyle bir sorun olmadı.
    çözüm için arkadaşımın x360ce.ini dosyalarını falan kendi pc'me kopyaladım, olmadı. kolu aygıtlardan tamamen kaldırarak tekrar tanıttım yine aynı sorun. nasıl düzeltileceğini bilen var mı?
  • ya arkadaşlar splint secont oyununu kolla oynuyorum ama tek sorun 2 kişi oynanmıyor hiç görmüyor kolları yardımcı olursanız
  • Süper Bütün tuşları artık ayarlayabiliyorum..
    Bir de başta ayarlarken bilgisayar kendi kendine uyku moduna geçiyo onu tam anlayamadım
  • aynen indirdim söylenenleride yaptım snoopy sg-600 var ama şu hatayı alıyorum nedendir lütfen yardım edin dostlar pes oynayabildim bide hot pursuitte kendim tek tek atadım tuşarı öle oynadım black ops da oynayamıyorum ama

• kol takılı değilken böyle gözüküyor

• Vay, cok iyi sagolasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.