Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II için 2. reklam yayınlandı. Odak noktası: Sesle kontrol özelliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Güney Kore'nin en büyük cep telefonu üreticisi Samsung'un, Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3 ''Gingerbread'' versiyonu desteğini arkasına alan i9100 Galaxy S II modeli için ikinci reklam da kısa süre önce yayınlandı. Akıllı telefonun Super AMOLED Plus ekranının ön plana çıkarıldığı ilk reklamın aksine ikinci reklamda sesle kontrol özelliğine Galaxy S II'den önce ve Galaxy S II'den sonra şeklinde değinildiğini görüyoruz.

Bu ayın sonuna doğru (25 Nisan tarihine kesin gözüyle bakılıyor) Güney Kore'de, 18 Mayıs'da ise Rusya'da piyasaya sürülmesi öngörülen Galaxy S II, teknoloji meraklılarına dört band GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi ve HSPA+ (HSDPA: 21.1 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) alt yapısı desteği, 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Exynos işlemci, Mali-400 grafik birimi, 1 GB RAM, TouchWiz 4.0 arayüzü, 3.5 mm jack girişi, mesafe - jiroskop - ivme sensörü, 4.3-inç 480 x 800 piksel (WVGA) dokunmatik kapasitif Super AMOLED Plus ekran, 16 GB / 32 GB dahili flash bellek, 32 GB'a kadar microSD kart desteği, Wi-Fi 802.11n + DLNA, Bluetooth 3.0 + HS, GPS / aGPS, 8 megapiksel çözünürlüğünde led flaşlı kamera, otomatik odaklama, Full HD (1080p) video kaydı, görüntülü konuşma için 2 megapiksel kamera, RDS'li FM radyo, NFC (Near Field Communication), MHL portu ve 1650 mAh batarya gibi zengin bir özellik listesi sunmakta.

İşte ikinci reklam;

• Acaba bu sesle kontrol Türkçeleştirilip , şive modları eklenebilir mi :)
  • 7 yıl önceki telefonumda mesajlara yada arama kaydına sesli olarak ulaşıyordum(motorola)
    Sesli rehberi zaten söylemeye gerek yok 10 yıl once fln vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 20 Nisan 2011; 15:41:54 >
  • bunu beklemiyordum bak yada vardı ise bile ben bilmiyordum, güzel bi özellik olmuş :D Özellikle arabaya monte edildiğinde çok işinize yarabilir :D
  • Fun boy ları bekliyorum, gecikmeyin , özletmeyin kendinizi...
  • Sesle kontrol uzun yıllardır olmasına karşın önemli olan hassasiyetinin, anlama kabiliyetinin artırılmasıdır. Eğer ki reklamdaki kadar kolay kontrol edilebilecekse işte o zaman güzel olur yoksa aksan edinmemiz gerekecekse hiç de hoş olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andulin266

Fun boy ları bekliyorum, gecikmeyin , özletmeyin kendinizi...

Yanlış kişileri bekliyo olmayasın :)
  • Fun boy yenimi :) Fan boy diye biliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan!

Fun boy yenimi :) Fan boy diye biliyordum

adam eğlence arıyor belki :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: artenis

7 yıl önceki telefonumda mesajlara yada arama kaydına sesli olarak ulaşıyordum(motorola) Sesli rehberi zaten söylemeye gerek yok 10 yıl once fln vardı.

Tamam da adam mesaj yazıyor ve telefon adam ne söylediyse onu yazıyor. Seninkinde biraz daha basiti var. Sadece menülerde gezme. Ona bakılırsa bende de 11 yıl önce Motorola'nın şu Dünyanın ilk uluslararası telefonu mudur nedir ondan vardı o bile yapıyordu sesle menülere girmeyi. Bu mesaj yazıyor. İyiymiş..
  • fan boy oldu benim için fun boy

eğleniyorum onları okudukca...

Yanlış bi'şey yok

Sesle komut çok güzel bi özellik ama Türkçe olarak kullanmak mümkün mü onu bilmiyorum...
  • Ah şunun minisi gelse 4.2 inç çok büyük ya
  • Reklam çok hoş olmuş. Google'ın ses komutları inanılmaz bir hassasiyette çalışıyor, herhangi bir elektronik dükkanında Galaxy Tab ile deneyebilirsiniz. Harikalar yarattığını göreceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andulin266

Fun boy ları bekliyorum, gecikmeyin , özletmeyin kendinizi...

Fun yok play olsa kurtarmaz mı
  • bu benim 6630da bile var
  • internet bağlantısı ve yazılım güncelleme ile Galaxy S'te de kullanılabilir bence. Sonuçta google'ın ses hizmeti oldukça iyi :D (Arkadaş saolsun ben mesaj yazmaya üşenip sesli mesajı açtığımda arkadan bağıra bağıra küfretmişti, onu bile algılamıştı kerata :D) ama internet bağlantısı gerekmeden de kullanılabilse süper olur :D Özellikle google'da fln bişey arayacaksam oldukça işe yarıyor yazmaya uğraşmadan söylüyorum 2-3saniye sonra kendi yazıyor. Valla Galaxy S 2'e terfi etmeyi düşünüyorum ama seneye belki. Galaxy S şuanda yetiyorda artıyor bile. benchmarklarda fazla puan gözükmesi birşey fark ettirmiyor. Jet gibi rom 900puan alıyor daha yavaş olan rom ile 1500-1800küsür puan alınabiliyor. Eğer S yetmezse S2'yi veya o günkü şartlara göre iyi bir telefona terfi edilebilir ama elinde yeni ve iyi bir telefon olanların terfi etmesine veya değiştirmesine bence pek gerek yok.

Bu arada demeden edemiyicem adam Recep İvedik'e benziyor az da olsa :D

• Güzelmiş.
  • reklamın çekildiği yerde baz istasyonumu varmış ? işin espirisi bi yana google ın sunduklarını biz yaptık oldu gibi göstermişler. powered by Android/Google tarzı bir yazı olmalıydı bence. dipnot: konuşarak Türkçe yazı yazdırma zaten var.
  • Sesle kontrolü eski telefonlardaki şey sananlar var kardeşim okuyunda öyle mesaj yazın
  • samsunga mail attınız mı ne zaman gelliyo diye?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.