Şimdi Ara

Sandy Bridge işlemcili, Thunderbolt'lu iMac'ler yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sıkı takipçilerimiz hatırlayacaktır; iPad 2'den önce iPad'in stoklarında; yeni nesil Thunderbolt'lu Macbook Pro'lar öncesinde de bir önceki nesil Macbook Pro'nun stoklarında sıkıntı yaşanmaya başlamıştı. Dolayısıyla, bir ürünün stoklarında sıkıntı başgöstermesi, o ürünün yaşam döngüsünü tamamlamak üzere olduğunun habercisi olduğu anlamına geldiğini hep birlikte görüyoruz.

Haberimize geçmişten örnek vererek başlamamızın nedeni ise yeni bir stok sıkıntısının başlaması ve bu durumun yeni bir ürüne gebe olduğunu anlatmak istememiz. Mac dünyasının önemli bloglarından 9to5Mac'in konuyla ilgili üç farklı kaynağından aldığı bilgiye göre iPad, Macbook Pro'dan sonra Apple'ın 266 gün önce yenilediği iMac'lerin stoklarında da dünya genelinde sıkıntı başladı.

Kaynaklardan birinin 9to5Mac'e gönderdiği ekran görüntüsünde 4 farklı iMac'in stoklarında sıkıntı başladığı ve stokların yenilenme tarihinin belirsiz olduğu görülüyor.

Hatırlanacağı gibi, geçtiğimiz ay içinde CNet'den Brian Tong; kendi kaynaklarından aldığı duyumları Twitter üzerinden paylaşmış; yeni nesil Sandy Bridge işlemcili ve Thunderbolt'lu iMac'lerin Nisan sonu veya Mayıs'ın ilk haftasında Amerika'da satışa sunulacağını iddia etmişti.

• bu ne arkadas ya aplleye acakıp kıl kaptım cok satıyor kıskandım dırek cepe almam gerek :D
  • Ekran boyutlarında bir değişme yok sanırım?
  • Macbookprolarda kasayi ellemiyen apple imaclerdede degisik yapmaz bence.
  • ekran özellikleri ve üreticisi hakkında bilgi verebilirmisiniz merek ettimde.
  • gelsinler bakalim, ortalik biraz senlensin :)
  • vayyyyy vayyy çantaya bakk
  • Sanırım Apple fan ı herkesi eksilemiş
  • airbook lardaki güncellemeyi merak ediyorum daha ince yapabileceklermi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.