Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları -14- (Düzeltildi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
23.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın en iyi Android oyunları videomuzun bu bölümünde sizler için birbirinden güzel 5 yeni oyuna yer verdik. Özellikle çoklu oyuncu modlarıyla dikkat çeken oyunların yer aldığı listemizde, shooter, racing, fps türü oyunlar yer alıyor.

Not: Videodaki sorun düzeltildi iyi seyirler.

Sniper vs Sniper:Online

Android işletim sistemli telefon kullanıcıları bu oyun sayesinde keskin nişancılık oyununa sahip olacaklar. Oyunun en etkileyici yönüyse sahip olduğu online desteği.

Paradise Island

Size ait bir ada ve bu adayı rüya adası haline çevirmek sizin elinizde.

Mortal Skies

2. Dünya Savaş'ına yeni bir bakış ve yeni bir aksiyon getiren Mortal Skies, haftanın en iyi oyunları arasında yer alıyor.

Guerrilla Bob

iOS'un en keyifli ve başarılı oyunlarından Guerrilla Bob artık Android işletim sistemli telefonlarda. Üstelik iOS kullanan arkadaşlarınıza meydan okuyabileceksiniz.

Drag Racing

Zamanlaman iyiyse, yarışları seviyorsan, Drag Racing tam sana göre!

• bu uygulamaları ücretsiz indirebilceğim uygulama gibi bir şey var mı telefonlarda
  • Videoyu ben mi izleyemiyorum?
  • Video açılmıyor hocam videoda sorun var
  • Video sorunlu
  • dh video olayını kaldırmalı bence rezil durumda açıldığından beri
  • quote:

Orijinalden alıntı: néophron

dh video olayını kaldırmalı bence rezil durumda açıldığından beri

yoo gayette güzelce ilerliyor.

ancak bu videoda problem var. düzeltebilirseniz iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeArLeSs1907
    bu uygulamaları ücretsiz indirebilceğim uygulama gibi bir şey var mı telefonlarda

Applaneti yukleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • video bendede açılmıyor ama ne hikmetse reklamlarda sorun yok :D
  • Reklamlardan sonra hata veriyor.
  • "dh video olayını kaldırmalı bence rezil durumda açıldığından beri "

yoo öyle bişey yok neden siz beğenmiyorsunuz diye beğenenlerin de adına konuşuyorsunuz girmeyiverin videolara olsun bitsin
  • Haydii video düzelsin de şöyle bir bakalım oyunlara...
  • Reklamlardan sonra hata veriyor.Birde yaw su ilerletme yada istedigin yerden baslama secenegi eklensin artik bu video oynaticisina yok eklemiyecekseniz youtube yada benzeri sitelere upload edin. Her zaman full yuklenmesini mi bekleyecez..
  • HE HE HE!!!! Donanım haber işin güzelini bulmuş, adama reklamı izletiyor ama kendi yaptığı video'yu 11 saattir izlettiremiyor :) Kendi yaptıkları işe kendileri değer vermiyor, bizden değer beklemeleri size de fazla gelmedi mi ???
  • video acilmiyor..!!
  • video yok
  • arkadaşlar reklam çalışıyor gayet düzgün, zaten önemli olan da o, aynı reklamı birdaha izlersem büyük ihtimalle kriz geçiririm. Artık yeter yaa bari başka reklamlar koyun aynısını izlemekten bıktım.
  • Gannicus ağlamak yakışıyo mu sana! Oyun isimlerini youtube'a yazıp izleyebilirsiniz gençler. Beklemekten sıkıldıysanız tabi.
  • Masallah reklam tikir tikir calisiyor ama videoda tik yok ne is
  • video sorunlu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.