- x
euro 2008 sonrası arda ve real madrid
49 Cevap1094 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Nisan 2011; 19:24:59 

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=352909
arda gidecekse
real,manu,barça,milan,liverpool,chelsea,arsenal
bu takımlarda birine gitmeli diğer takımlar zaten bizden büyük değiller 1 sene daha kalsın şampiyon olalım aslanlar gibi gönderelim evladımızı avrupaya

2126 Mesaj
19 Nisan 2011; 19:28:01 

gitmeli bence.çok kalbi kırıldı zaten.jübileye gelir ilerde

|AC/DC|Iron Maiden|Kiss|Metallica|Nickelback|Muse|Guns N'Roses|Duman|Deep Purple|Three Days Grace|Airbourne|
|Supernatural|How I Met Your Mother|The Big Bang Theory|Game of Thrones|
PSN:ulas_ulas

Uzaklaştırılmış
19 Nisan 2011; 20:00:17 

quote:

Orijinalden alıntı: _BRUCE LEE_

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=352909
arda gidecekse
real,manu,barça,milan,liverpool,chelsea,arsenal
bu takımlarda birine gitmeli
diğer takımlar zaten bizden büyük değiller 1 sene daha kalsın şampiyon olalım aslanlar gibi gönderelim evladımızı avrupaya

yaklaşık 8 aydır sakat üstelik adam bu ligde 70 dakika ayakta duramıyor

Uzaklaştırılmış
19 Nisan 2011; 20:09:31 

quote:

Orijinalden alıntı: FeArLeSs1907

ayaktamı duramıyor,mehmet topal içinde böyle konuşuyordunuz adam ispanya'nın 3 numaralı takımında banko oynuyor.

Arda da üst düzey bir takımda rahat oynar yorma kendini sen.Gerçi size göre Özer dünya yıldızı

2020 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Eleasar
19 Nisan 2011; 20:14:33 

Hocam diğer takımlar bizden büyük değiller demişsin de Valencia Türkiye'deki tüm takımların toplamından daha başarılı bir kulüp.

36 Mesaj
19 Nisan 2011; 20:24:56 

bence arda bizden sonra ikinci kulübü real manu olabilir. bizden direk oralara gitmesi zor.
tabi bu sadece benim fikrim.

Biz cahil dediğimiz zaman,mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz.Kastettiğimiz ilim,hakikati bilmektir.Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi,hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Uzaklaştırılmış
19 Nisan 2011; 21:20:42 

Avrupa
* UEFA - UEFA Cup.svg UEFA Kupası
o Kazanma (3): 1961-62, 1962-63, 2003-04
o İkincilik (1): 1963-64
* UEFA Kupa Galipleri Kupası
o Kazanma (1): 1979-80
* UEFA Süper Kupası
o Kazanma (2): 1980, 2004
* UEFA - Intertoto.svg UEFA İntertoto Kupası
o Kazanma (1): 1998
* UEFA Şampiyonlar Ligi
o İkincilik (2): 1999-00, 2000-01

simdi valencia tüm türk takımlarından basarılı değil mi??? arda valenacia ya gitse süper olur..valencia cok büyük takım...

1957 Mesaj
19 Nisan 2011; 21:24:07 

Kendi futbolunu rahat oynayabileceği bir takıma gitsin yeter. Daha sonra Ribery gibi zıplar bir yerlere.

Uzaklaştırılmış
19 Nisan 2011; 21:27:41 

Bir daha ki sezon şampiyon olacağınızın ne gibi bir garantisi var.Kaldı ki bu enkaz 3 sene toparlanmaz iyi bir başkan gelse bile...
Bence Arda takım seçmeden orta sınıf bir takıma gitsin(Everton falan değil Atl.Madrid ayarında) kendini geliştirirse daha iyi klupler zaten onu alıcaktır.
Ama kalmayı seçerse son 2 sezon başına gelenler tekrarlanıcaktır.

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
1 sa. 17 dk. kadarı kaldı.
19 Nisan 2011; 21:35:41 

quote:

Adamın futbol hayatını bitirdin helal olsun

583 Mesaj
19 Nisan 2011; 21:52:42 

quote:

Rica etsem sakatlanmadan önce Arda'nın bu sayfadan istatistiklerine bakarmısın..?

Koydum sevinçlerimi önüme,baktim hepsi Galatasaray..

Uzaklaştırılmış
19 Nisan 2011; 21:53:29 

quote:

Orijinalden alıntı: mumble1905

ayaktamı duramıyor,mehmet topal içinde böyle konuşuyordunuz adam ispanya'nın 3 numaralı takımında banko oynuyor.

Arda da üst düzey bir takımda rahat oynar yorma kendini sen.Gerçi size göre Özer dünya yıldızı

özerle ilgili bir tane öyle yorumumu göster.
ardayı ronaldo falan zannediyorsunuz heralde

583 Mesaj
19 Nisan 2011; 21:55:49 

Koydum sevinçlerimi önüme,baktim hepsi Galatasaray..

6 Mesaj
19 Nisan 2011; 21:59:15 

quote:

Orijinalden alıntı: mumble1905

Arda da üst düzey bir takımda rahat oynar yorma kendini sen.Gerçi size göre Özer dünyayıldızı

Gel artık uçur bizi göklere çıkar
Aç göster millet korkup ağaca çıkar

52 Mesaj
19 Nisan 2011; 22:02:22 

quote:

Orijinalden alıntı: cihangoren

http://www.onbirim.com/...=galatasaray&sezon=2009

leo franco 37 maçta 36 gol yemiş

4304 Mesaj
19 Nisan 2011; 22:36:45 

quote:

özerle ilgili bir tane öyle yorumumu göster.
ardayı ronaldo falan zannediyorsunuz heralde

Dünya'da çalım atmadığı oyuncu kalmadı Arda'nın. Avrupa Ligi'nde Atletico Madrid'li oyuncuları yürüyerek geçebiliyorsa, yukarıdaki takımlarda rahatça 18'e girebilir. Bazılarında ise ilk 11 oynar.

Thomas Aquinas

Uzaklaştırılmış
19 Nisan 2011; 22:38:18 

quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Dünya'da çalım atmadığı oyuncu kalmadı Arda'nın. Avrupa Ligi'nde Atletico Madrid'li oyuncuları yürüyerek geçebiliyorsa, yukarıdaki takımlarda rahatça 18'e girebilir. Bazılarında ise ilk 11 oynar.

yuh.sadece liverpool da ilk 11 e girer.

2126 Mesaj
19 Nisan 2011; 23:33:40 

quote:

yuh.sadece liverpool da ilk 11 e girer.

valla bana kalırsa arda madriddeki di mariadan daha kaliteli bi oyuncu

|AC/DC|Iron Maiden|Kiss|Metallica|Nickelback|Muse|Guns N'Roses|Duman|Deep Purple|Three Days Grace|Airbourne|

56 Mesaj
19 Nisan 2011; 23:41:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

Orda dur bence? Dimarianin ayaklari cok hizli boyuda var arda 3 metre kosmadan dimaria 10 metreye varir abartmayalim.
Ama arda bir cok futbolcudan iyi is yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

782 Mesaj
19 Nisan 2011; 23:50:12 

Özeri konuşmak Arda'ya yapılan en büyük haksızlıktır.Arda özerden 165464318546 kat daha iyi bir futbolcudur.Özerin fenerde oynamasının nedeni de aykut kocamandır.yoksa bi yol olmazdı ondan kasetleri iyi ama,youtubeden izleyin özeri baya çalım atıyor ama maçlarda göremiyoruz bi numarasını ...

CES★RE
Tutte Le Vittorie Nel Cielo!

Elinizi kalbinize koyun ve KENETLENIN! Çünkü baska"GALATASARAY" yok

2126 Mesaj
20 Nisan 2011; 0:00:28 

quote:

Orijinalden alıntı: anfield0

Orda dur bence? Dimarianin ayaklari cok hizli boyuda var arda 3 metre kosmadan dimaria 10 metreye varir abartmayalim.

hız o kadarda önemli değil bana kalırsa.premierde oynasa tamam.ben beğenmiyorum di maria'yı

3079 Mesaj
20 Nisan 2011; 8:25:01 

kafası rahat ve fizik-kondüsyonu arttırılmış bir arda dünyanın en iyi klüplerinde bile forma giyer, mesela örnek verecek olursam barçada direk oynar demiyorum ama şu afellay ın olduğu yerde arda olamazmıydı?. Arda afellay dan hızlı diyemem ama çok daha zeki ve yetenekli futbolcu. Hadi barçayı geçtim avrupanın birçok üst düzey takımında ilk onbir çıkar. Ardanın yeteneklerine çok güveniyorum. Hele futbol zekası bence çok üst düzeyde, ardayı farklı kılanda esas olarak bu zaten.

Bir Kere Girerseniz, Bir Daha Asla Geri Dönemezsiniz...

Uzaklaştırılmış
20 Nisan 2011; 8:47:20 

Benim anlamadığım nokta Euro2008'den sonra hiç kimse talip olmadı mı bu çocuğa yahu

Uzaklaştırılmış
20 Nisan 2011; 10:09:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

büyüttükçe büyüttünüz sizde birazdan barça ilk 11 ine rahat girer diceeksiniz

4304 Mesaj
20 Nisan 2011; 11:19:59 

quote:

Orijinalden alıntı: anfield0

Aydın Yılmaz da jet gibi de ne oluyor ?

Thomas Aquinas

4334 Mesaj
20 Nisan 2011; 12:03:26 

arda aslında barcelona ya gitmeli, messi çok şımardı arda gelsin barcelonaya futbolcu görsün

ya siz ne içiyorsunuz Allah aşkına

AK-CORE Yedek Parça Sektörünün Yönetim Programı

3079 Mesaj
20 Nisan 2011; 12:22:29 

Asıl sen ne içiyorsan aynısından bana da söyleME ki sende fecii kötü etki yapmış hemde ciddi hazımsızlık yapmış Arda evet belki barcelonada direkt oynayamaz ama en azından yedeklerinde bulunabilir. Senin o izlediğin oyuna sonradan giren afellay varya top diye oynar işte onunla. Ama sana göre afellay daha iyi futbolcudur tabi ardadan normaldir
quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Kılıç

arda aslında barcelona ya gitmeli, messi çok şımardı arda gelsin barcelonaya futbolcu görsün

ya siz ne içiyorsunuz Allah aşkına

4334 Mesaj
20 Nisan 2011; 12:35:07 

quote:

Orijinalden alıntı: pape

Asıl sen ne içiyorsan aynısından bana da söyleME ki sende fecii kötü etki yapmış hemde ciddi hazımsızlık yapmış Arda evet belki barcelonada direkt oynayamaz ama en azından yedeklerinde bulunabilir. Senin o izlediğin oyuna sonradan giren afellay varya top diye oynar işte onunla. Ama sana göre afellay daha iyi futbolcudur tabi ardadan normaldir

arda eli değmişken barcelonadan birkaç futbolcuyla daha top diye oynasın yoksa valla hatrım kalır, nasıl bir içkidir bu kadar uzun süre etki eder anlayamıyorum

1922 Mesaj
20 Nisan 2011; 12:36:50 

valencia yada a.madrid onun icin en iyi secimlerden biri olur yoksa burda kalırsa iyice tukenir

3079 Mesaj
20 Nisan 2011; 12:48:12 

Batuhan

Sana artık içtiğin şey hazımsızlık yapmış demicem, zira sen kendin hazımsızsın

Lafları eveleyip geveleme, ben afellay dan bahsediyorum sen saçmalayıp yok messi diyorsun yok barçanın diğer topçuları diyorsun, benim söylediklerimi okuyup anlamıyorsun onu anladım ama bari kendi fikirlerini yazmaya çalışırken ! biraz düşünerek yaz olurmu

Afellayın arda dan iyi topçu olduğunu iddia eden zerre kadar futboldan çakmıyordur yada hazımsızın önde gidenidir
quote:

arda eli değmişken barcelonadan birkaç futbolcuyla daha top diye oynasın yoksa valla hatrım kalır, nasıl bir içkidir bu kadar uzun süre etki eder anlayamıyorum

435 Mesaj
20 Nisan 2011; 12:51:28 

Mehmet Topal geçen sene Mustafa Sarp ın oynamadığı maçlarda çoşmuştu. Sonuçta yanında oynayan adamlarda önemli.
Arda daha iyi bir takımda çok daha iyi oynar. Milli takımda da çok iyi oynamasını ben buna yoruyorum.

4334 Mesaj
20 Nisan 2011; 12:56:14 

quote:

Batuhan

Sana artık içtiğin şey hazımsızlık yapmış demicem, zira sen kendin hazımsızsın

Lafları eveleyip geveleme, ben afellay dan bahsediyorum sen saçmalayıp yok messi diyorsun yok barçanın diğer topçuları diyorsun, benim söylediklerimi okuyup anlamıyorsun onu anladım ama bari kendi fikirlerini yazmaya çalışırken ! biraz düşünerek yaz olurmu

Afellayın arda dan iyi topçu olduğunu iddia eden zerre kadar futboldan çakmıyordur yada hazımsızın önde gidenidir

arda çok fena hazımsızlık yapıyor anlatamam, soda içe içe bir hal oldum eve depoladım artık nerdeyse ama ne fayda, napalım arda nın ne kadar büyük bir futbolcu olduğunu galatasaraylılar hariç tüm avrupa ve kalan Türk taraftarlar olarak göremiyoruz, yazık bize

ha bu arada büyük topçu kafasına esen maçta oynamakla senenin yarısında bahanelerle yatmakla sürekli orada burada konuşup polemik yaratmakla olmuyor, ama herhangi bir futbolcu kalasın önde gideni bile olsa istikrarlıysa mücadeleciyse verilen görevi yapıyorsa yıldız oluyor, aç biraz avrupa maçlarını izle çok fazla bizim lige takılmışsın

4304 Mesaj
20 Nisan 2011; 13:33:19 

quote:

arda çok fena hazımsızlık yapıyor anlatamam, soda içe içe bir hal oldum eve depoladım artık nerdeyse ama ne fayda, napalım arda nın ne kadar büyük bir futbolcu olduğunu galatasaraylılar hariç tüm avrupa ve kalan Türk taraftarlar olarak göremiyoruz, yazık bize

ha bu arada büyük topçu kafasına esen maçta oynamakla senenin yarısında bahanelerle yatmakla sürekli orada burada konuşup polemik yaratmakla olmuyor, ama herhangi bir futbolcu kalasın önde gideni bile olsa istikrarlıysa mücadeleciyse verilen görevi yapıyorsa yıldız oluyor, aç biraz avrupa maçlarını izle çok fazla bizim lige takılmışsın

O dediklerine Arda gereken cevabı verdi. "Ben insanım bazıları unutuyor bunu. Ama evet profesyonel olup bunları önemsememem gerek (!)" dedi.

Arda tüm dünyaya kendini kanıtlamış bir isim. Arda her takımda ilk 11 çıkmasa da oynar. Avrupa maçlarını da takip ediyorum ben, bu kadar rahat adam eksilten adam sayılı. Hani sırf Türkiye liginde yapıyor değil:

Barcelona ya da Real Madrid'in bu takımlarla da maç yapıyor. Böyle rahat adam eksilten oyuncu görüyor musunuz maçlarında ? (Messi ve Ronaldo hariç tabii ki )

Thomas Aquinas

2244 Mesaj
20 Nisan 2011; 14:58:53 

quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Video'da ki ilk yorum süper,kopardı beni.

Arda'nın dünyanın en iyi takımlarında oynamaması için bir sebep yok,umarım en iyi takımlara gider bunu sonuna kadar hak ediyor,burada boş yere kıskançlık yapıp kendinizi küçük düşürmeyin.

Uzaklaştırılmış
20 Nisan 2011; 15:09:07 

quote:

Her gs konusuna girip provoke etmekten bıkmadın mı?

Arda euro 2008 de bir oyuncunun kendisini gösterebileceği en üst DÜZEY yerde kendisini kanıtlamıştır.Halı saha topçusu özer'i dünya yıldızı yapmakla olmaz bu işler.Hadi ilerle şimdi.

877 Mesaj

[5 Ekim 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

20 Nisan 2011; 15:10:06 

ardanın şuan gidebileceği klupler liverpool a.madrid valencia gıbı takımlar.bosuna hayal kurmayalım.
Barca madrıd maclarını izlemiyor musunuz o tempoda arda 10 dk sonra pert olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1905 Mesaj
20 Nisan 2011; 15:28:23 

quote:

Orijinalden alıntı: webaslan

ardanın şuan gidebileceği klupler liverpool a.madrid valencia gıbı takımlar.bosuna hayal kurmayalım.
Barca madrıd maclarını izlemiyor musunuz o tempoda arda 10 dk sonra pert olur :)

Evet evet zaten kondisyon doğuştan bir şey sonradan eklenemiyor.

PSN ID : FTazex

BATTLEFIELD 4

Uzaklaştırılmış
20 Nisan 2011; 15:55:18 

quote:

kardesim yapma lütfen..arda nere barcelona nere?? afelay real madrid macında marcelo gibi bir adamın sağından atıp solundan jet gibi gecti inanılmaz etkilendimm
arda manisaya 2 gol attı diye afelaydan iyi yaptınız hemen..2 gol daha atarsa messi den de iyi dersinizz.
ya barcelona ibrahimovic i kovdu beğenmeyip ne ardasından bahsediyorsun sen???

120 Mesaj
20 Nisan 2011; 16:04:04 

1 sene sonra Gs şampiyon olacakmış arda gidicekse gitsin kalıcaksa kalsın gs kendi derdine yansın takımın toparlanması için uzun zaman lazm birde gelen yabancı ile kimyanız tutmazsa ozaman yandınız 4-5 sene teknik direktör değiştirmeye devam edersiniz sürekli

Arda çok yetenekli bir futbolcu fakat yavaş ! yani ingilterede oynamak için yavaş orada gerçekten kondisyon bakımından iyi olmayan futbolcular tutunamıyor yakında drogba bile gidicek yani orada fiziksiz oynamak zor ispanyada her takımda oynar arda ama real ve barça şu şartlarda onu almaz alsada oynatmaz gerçekçi olmak gerekirse at madrid veya valencia gibi orta seviye takımlarda oynar gerçi orada ki 2 büyük takımdan sonra bunlar gelir yani çokta kötü bir yere gitmiş olmaz

4304 Mesaj
20 Nisan 2011; 16:07:03 

quote:

Orijinalden alıntı: vatansever_kartal

kardesim yapma lütfen..arda nere barcelona nere?? afelay real madrid macında marcelo gibi bir adamın sağından atıp solundan jet gibi gecti inanılmaz etkilendimm
arda manisaya 2 gol attı diye afelaydan iyi yaptınız hemen..2 gol daha atarsa messi den de iyi dersinizz.

Barcelona İbrahimoviç'i beğenmedi ha Takım kimyası ile alakalı bir durum vardı, kiraya gönderdiler.

Yukarıda Liverpool maçında yaptığına bak Arda'nın. Dünya'da çalımlamadığı defans oyuncusu kalmadı neredeyse, İspanya'ya gitsin Marcelo'nun içinden geçer o

Thomas Aquinas

1590 Mesaj
20 Nisan 2011; 16:11:00 

kusura bakma da afellay jeffren bojan gibi adamların olduğu bir barcada arda neden olmasın..ilk onbir abartı olur ama ıyı bır yedek olabılır barcada....afellayda ben pek bi espri göremedim geldiğinden beri.....

gençlerde bir tek thiago sağlam.....

Uzaklaştırılmış
20 Nisan 2011; 16:26:05 

galatarasaylı kardeslerim bir maç kazanınca yine yüksekten uçmaya doyamadınız...yüksekten uçtukça yere sert çakılıyorsunuz ama ders almıyorsunuz..
atletico madrid ardayı alırsa yatın kalkın dua edin..adam 1 senedir sakattı yinede alıcısı cıktı deyin..
arda kim barcelona kim???
siz ardayı messi ile kıyasladınız bir ara o kadar bilincinizi kaybettiniz...
her zaman diyorum burda manisaya beypazarına bir iki gol sallamakla olmaz bu isler...
arda 24 yasına geldi hala büyük bir takıma transfer olamadı..yerinde sayıyor..
en iyi dönemi olan 2008 de bile önemli bir talibi çıkmadı...
sizin beğenmediğiniz bojan ı barcelona şampiyonlar ligi yarı finalinde inter e karsı kurtarıcı diye oyuna alıyor..
sözün özü siz hayaller kurmaya devam edin bojan ve afellay da barcelonada oynayıp gollerini sıralamaya devam etsin..
zenginin malı fakirin çenesini yorar...iyi günler

0

0

Ekteki dosya (2)

2214 Mesaj
20 Nisan 2011; 18:00:48 

quote:

galatarasaylı kardeslerim bir maç kazanınca yine yüksekten uçmaya doyamadınız...yüksekten uçtukça yere sert çakılıyorsunuz ama ders almıyorsunuz..
atletico madrid ardayı alırsa yatın kalkın dua edin..adam 1 senedir sakattı yinede alıcısı cıktı deyin..
her zaman diyorum burda manisaya beypazarına bir iki gol sallamakla olmaz bu isler...
sizin beğenmediğiniz bojan ı barcelona şampiyonlar ligi yarı finalinde inter e karsı kurtarıcı diye oyuna alıyor..
sözün özü siz hayaller kurmaya devam edin bojan ve afellay da barcelonada oynayıp gollerini sıralamaya devam etsin..

0

0

Arda 24 yaşına geldi transfer olamadı doğru adam galatasarayda birşeyler başarmak istiyordu ama yapamadı sagolsun adam gibi topçu kalmadı takımda özel hayatıyla ilgili problemler oldugunu düşünüyorum...
Kartallarda çakılmayı iyi bilirler uefada veya şampiyonlar liginde hatırlatırım

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
1 sa. 17 dk. kadarı kaldı.
20 Nisan 2011; 18:09:05 

quote:

0

0

Quaresma Ronaldo'dan iyi diyen adamlara bak hele

3079 Mesaj
20 Nisan 2011; 18:27:57 

Sen ne diyorsun hoca ya allah aşkına senin futbol anlayışın sadece süratten ibaret sanırım. Benim kardeşimdede tazı gibi sürat var onuda barcelonaya alırlarmı acaba her süratli olan adam barcelonada real madrid te oynasaydı türkiye liginden birçok oyuncu barça formasını giyiyor olacaktı herhalde Bak ben zeka diyorum, futbol zekası diyorum, yetenek diyorum, bunlar arda da tonla var diyorum anlayabiliyormusun??? Diyorumki bu saydıklarım afellaydan her ne kadar mevkiileri farklı olsada bojandan misli misli fazlası ile var arda da. Ve gene söylüyorum kafası rahat bir arda afellay ile TOP diye oynar...Bu arada gol demişsin afellay demişsin-bojan demişsin. Hemen hemen her hafta barçanın maçlarını izleyen biri olarak bunlar her maçta 11 başlayıp tonla gol atıyorda benmi göremiyorum? Körmü oldum yoksa Arda barçada olsa bu adamların attığının 3 mislini atıp attırmaz sa ben birşeyde demiyorum...

Son sözüm kıskananlar çatlasın
quote:

2020 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Eleasar
20 Nisan 2011; 20:06:16 

Bu kartal Sabri'nin Lahm'a attığı çalımı görse dünyanın en iyisi der herhalde.

883 Mesaj
20 Nisan 2011; 22:56:07 

@oguzozan q7 dribling konusunda ronaldo'dan daha iyi fakat sadece driblingde saten ronaldo'yu 17 çalıştırdı sporting'de iken ronaldo manuya q7 barcaya gitti herkes tam tersi olsa q7 ronaldo'nun yerinde ronaldo q7'nin yerinde olurdu diyor

işin ilahi tarafı sporting q7'yi daha fazla fiyat çekti herkes söyler bunu sir aslında q7'yi istiyormuş fazla fiyat isteyince varzegecmiş sonra hazırlık macında sanırım giggs olmalı fergie'ye ronaldo'yu iaşret etmiş giggs söylemişti sanırım o gün ronaldoya karar kılmıs fergie

burda ronaldo ve q7 yi kıyaslamıyorum sadece işin "story" kısmını anlattım

Gelelim arda konusuna sadece diyorum seneye bi gitsin sadece "bi gitsin"

bu tarz bir lafı en son 2008 de isviçre macında söylemiştim "bir kere teke tek kalsın sadece bir kere"

98 Mesaj
20 Nisan 2011; 23:03:59 

quote:

Orijinalden alıntı: f_the_answer

@oguzozan q7 dribling konusunda ronaldo'dan daha iyi fakat sadece driblingde saten ronaldo'yu 17 çalıştırdı sporting'de iken ronaldo manuya q7 barcaya gitti herkes tam tersi olsa q7 ronaldo'nun yerinde ronaldo q7'nin yerinde olurdu diyor

işin ilahi tarafı sporting q7'yi daha fazla fiyat çekti herkes söyler bunu sir aslında q7'yi istiyormuş fazla fiyat isteyince varzegecmiş sonra hazırlık macında sanırım giggs olmalı fergie'ye ronaldo'yu iaşret etmiş giggs söylemişti sanırım o gün ronaldoya karar kılmıs fergie

burda ronaldo ve q7 yi kıyaslamıyorum sadece işin "story" kısmını anlattım

Gelelim arda konusuna sadece diyorum seneye bi gitsin sadece "bi gitsin"

bu tarz bir lafı en son 2008 de isviçre macında söylemiştim "bir kere teke tek kalsın sadece bir kere"

evet q7 ronaldodan daha iyi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1269 Mesaj
20 Nisan 2011; 23:18:02 

quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

evet q7 ronaldodan daha iyi

q7 doğal yetenek,ronaldo ise çalışkan yetenek hepsi bu

20-21 li yaşlarda q7 daha büyük umutlarla transfer edildi,ronaldodan daha iyiydi ama ÇALIŞMADI

ronaldo ise ferguson gibi bir adamın elinde aşırı çalışarak bu noktaya geldi ve şuanda dünyanın BENCE en iyisi.

fazla uzatmaya gerek yok,zaten bu ikisini sizin dışında italyanı,ingilizi,ispanyolu vs. kıyaslıyor ama siz hala muaha çekmeye doyamadınız.

daha iyi diyende yok üstelik

883 Mesaj
20 Nisan 2011; 23:24:03 

@King#6James

Yazıyı Hangi Organınla okudun Kanka ?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Spor] » Taraftara Özel Forumlar » Galatasaray » euro 2008 sonrası arda ve real madrid
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.020