Şimdi Ara

Mortal Kombat'a PSM3'ten 100 Üzerinden 79

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        PSM3, Mortal Kombat incelemesini az önce yayınladı ve derginin oyundan beklenilenin altında puan verdiği görüldü.

Oyuna 100 üzerinden 79 puan veren dergi, oyun için şu yorumlarda bulunmuş;

"Yeni Mortal Kombat'ı oynamaya başladığınızda ilk farkına varacağınız şey her değişik vuruşun farklı gelmesi"

"Karakterler biraz çöp gibi görünselerde her vuruşları ağır bir darbe bırakıyor. Bu vuruşlar brutal bir ses efektiyle karşılanıyor."

Derginin eleştirdiği noktalara arasında her karakterin neredeyse aynı hızda hareket etmesini göstermiş. Yine de PSM3, yeni Mortal Kombat'ı önceki sürümlerine oranla daha dengeli ve daha iyi bir dövüş oyunu olarak ön plana çıkarıyor.

GamesRadar'ın da PSM3 ile hemen hemen oyun ile ilgili aynı düşüncelere sahip. 10 üzerinden 8 puan verilmiş.

• halla halla ilginç doğrusu tüm MK serilerine Yıllarca oynayan birisi olarak söyleyebilirimki en görsel ve oturaklı MK bu.Yani daha ne olabilir diye düşünüyorum doğrusu eksik ufak tefek ayrıntılar olsa dahi kesinlikle puanı okadar etkileyeceğini sanmıyorum benim puanım 9.5
  • Takmam puana muana,fıstık gibi oyun olmuş..Bu oy veren sitelerin her birininin ayrı çıkarları var,takılmamak gerek puanlara.
  • oyun çıkmadıki bu kadar ayrıntılı yorum yapmak yanlış.
  • Noob Sabiot !
  • Demo muhteşem ya hala oynuyorum 90 verilir bence bu puanlar umarım oyunun en düşük puanları olarak kalır.
  • saçmalamışlar adamlar daha ne yapsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.