flash disk sifreleme
22 Cevap16862 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

153 Mesaj
26 Kasım 2005; 20:48:37 

arkadaslar flash diskime şifre koymak istiyorum.bunu yapabilecegim bi program var mı? varsa farklı bilgisayarlarda da şifre koruması devam eder mi?

hüzünlü gurbet

Messagebox.Show("İ Love you")

2675 Mesaj
27 Kasım 2005; 12:06:59 

ben de cvbı merak ediyorum. bu aralar flashdisk alacam da. sen ne kullanıyorsun ve memnun musuun kardeş?

153 Mesaj
27 Kasım 2005; 15:26:48 

arkadasım ben kingston kullanıyorum ve memnunum. digerleri hakkında pek bilgim yok...
ya bu şifreleme işini bilen yok mu?

hüzünlü gurbet

775 Mesaj
27 Kasım 2005; 21:51:24 

sandisk cruiser mini kullanıyorum ve kendine has şifreleme programları var 256bit üzeri şifreleme yapıyor sanırım yeni yazılımları bu marka için aratırsanız nette sonuç elde edersiniz

A12 TEAM

1172 Mesaj
28 Kasım 2005; 0:22:31 

benim aldığım flash disc te gelen driverda böyle bir seçenek bulunuyor size vemiş olmaları gerekmezmi

muhabbetten Muhammet oldu hasıl, Muhammetsiz muhabbetten ne hasıl

153 Mesaj
28 Kasım 2005; 16:59:48 

arkadaslar benim anlatmak istediğim flash diske "bilgisayarım"dan girince şifre istesin. olmazsa içinde ki bazı dosyalara sifre koyayım .. ama farklı bilgisayarlarda kullanınıca da sifre korumasına devam eder mi?

hüzünlü gurbet

492 Mesaj
29 Kasım 2005; 9:30:10 

benimkide kingston 512 şifreleme olayının olduğunu sanmıyorum ... olsa benimde işime yarardı ..

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

707 Mesaj
29 Kasım 2005; 15:30:14 

ben flash disk kullanıyorum

Bazı dosyaları Şifreleme için rar yapıp şifreliyorum

Rar şifresi çözen program henüz piyasada yok işimi görüyo

Temizlik Şirketleri

1172 Mesaj
30 Kasım 2005; 13:01:33 

bizde onu dedik zaten ya flash ın içinde yada bir cd vs ile yazılımı veriyor o şifreleme dediğinde o şekil oluyor bilmem bende kingston marka bir flash var ben öyle yaptım
quote:

Orjinalden alıntı: compteach

arkadaslar benim anlatmak istediğim flash diske "bilgisayarım"dan girince şifre istesin. olmazsa içinde ki bazı dosyalara sifre koyayım .. ama farklı bilgisayarlarda kullanınıca da sifre korumasına devam eder mi?

muhabbetten Muhammet oldu hasıl, Muhammetsiz muhabbetten ne hasıl

1897 Mesaj
30 Kasım 2005; 13:27:11 

cem_uar winrar şifresini kıran program yok demişsin ama var

2000 Renault Laguna 2.0 RXT 140 Hp Kekova Mavisi

1897 Mesaj
30 Kasım 2005; 13:32:15 

cem_uar win rar şifresini kıran program yok demişsin ama bende var. http://rapidshare.de/fi...sword_Recovery.zip.html adresinden indirebilirsin

2000 Renault Laguna 2.0 RXT 140 Hp Kekova Mavisi

440 Mesaj
26 Ocak 2007; 17:55:36 

Arkadaşlar bende flash diske şifre koyma programı arıyorum. sandisk 2.0 gb kullanıyorum CD sinin içinde
şifreleme programı var ama şifrelemiyor. Register istiyor. Demo program koymuşlar CD ye.
Bende başka bir yöntem kullanıyorum. Folder accses dosya şifreleme programını, flash diske bir klasör yaratarak buraya kurdum ve exe dosyasınıda içine attım. Başka PC ye flashdiskimi taktığımda folder access exe yi çalıştırıp o PC ye kuruyorum. Flashdisktedi şifreleme programının simgesi aktif oluyor dosyayı sürükle bırak-şifreni gir dosya açılıyor.
NOT= Başka PC de de folder access kuruluysa benim bu yöntem işe yaramıyor. O PC deki şifreyi istiyor.

HP GF675EA DV6390

19 Mesaj
26 Ocak 2007; 21:04:12 

Yeni Toshiba 1 Gb U3 model de başlangıçta şifre koyabilme imkanı var. Belleği usb girişten pc ye ilk bağladığınızda bağladığınızda menüde şifreleme bölümü var. Şifrenizi girin ve bundan sonra her bağlandığınızda şifre ister. DİKKAT şifreyi unutursanız belleği de unutun :) Saygılar

HTC HTC HTC HTC HTC

3860 Mesaj
26 Ocak 2007; 21:40:14 

quote:

Orjinalden alıntı: AntiMicrop

cem_uar win rar şifresini kıran program yok demişsin ama bende var. http://****.de/files/67...sword_Recovery.zip.html adresinden indirebilirsin

bu program bir nevi deneme yanılma yöntemiyle şifreleri bulmaya çalışmıyor muydu? yani şifreyi bulması çok uzun sürer, hele ki çok uzun ve çeşitli büyüklü küçüklü karakterler içeriyorsa bulması günlerini alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canselcik1992 -- 26 Ocak 2007; 23:40:45 >

University of Illinois at Urbana-Champaign (Computer Science)

3676 Mesaj
26 Ocak 2007; 22:07:57 

bende twinmos vardı. flashdiske partition yapıyordu. diğer partitiona girerken şifre soruyordu. boyuu istediğinize ayarlayabiliyordunuz

Mobil imza versek?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Ocak 2007; 22:51:34 

quote:

Orjinalden alıntı: AntiMicrop

cem_uar win rar şifresini kıran program yok demişsin ama bende var. http://****.de/files/67...sword_Recovery.zip.html adresinden indirebilirsin

Teşekkurler Kardeş

6167 Mesaj
23 Ağustos 2012; 13:57:47 

FLASH DİSK ŞİFRELEME PROGRAM ARIYORUM
yardımcı olana kocaman bir teşekkür edeceğim

1223 Mesaj
23 Ağustos 2012; 15:39:40 

win7 disk şifreleme var.programsız başka bilgisayar takıncada şifre istiyor programsız.

mükemmel olmaya çalışmakta mükemmeli aramakta hata

430 Mesaj
23 Ağustos 2012; 15:45:24 

Bulabilen pm atarsa Flash şifreleme çok iyi olur banada lazım

████ Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe.
[Dexter ● Game Of Thrones ● How I Met Your Mother ● Friends ● Vikings ● Lost ● Prison Break ● Spartacus ● Two And A Half Men ● Supernatural ● The Bing Bang Teory ● The Walking Dead ● Breaking Bad ● Anger Management ● Avatar : The Last Airbender / Legend Of Korra ● House ]
[ Vinnie Paz ● Black Eyed Peas ● Eminem ● Patron ● Ados ● Rihanna ● Joker ● Skrillex ● Israel IZ Kamakawiwo'ole ● Myrath ● Linkin Park ● System Of A Down ● Duman ]
[P.E.S Series ● C.O.D Series ● P.O.P Series ● Assasin's Creed Series ● Age Of Empires Series ● Diablo Series ● NFS Series ● Crysis Series ● Portal Series ● Darksiders Series ]

6167 Mesaj
23 Ağustos 2012; 16:50:48 

quote:

Orijinalden alıntı: enyz

win7 disk şifreleme var.programsız başka bilgisayar takıncada şifre istiyor programsız.

diğer işletim sistemlerinde de işe yarıyor mu?

1223 Mesaj
29 Ağustos 2012; 16:04:46 

quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

diğer işletim sistemlerinde de işe yarıyor mu?

evet bitlocker ismi

http://windows.microsof...ucts/features/bitlocker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enyz -- 29 Ağustos 2012; 16:05:55 >

mükemmel olmaya çalışmakta mükemmeli aramakta hata

6167 Mesaj
29 Ağustos 2012; 16:18:56 

quote:

Orijinalden alıntı: enyz

evet bitlocker ismi

http://windows.microsof...ucts/features/bitlocker

diğer işletim sistemlerinde w7 deki gibi olmuyor
mesela xp de denedim kullanımı zor
xp de şifreyi açsan bile diskete yeni kayıt yapamıyorsun yada ben yapamadım

7 Mesaj
20 Mayıs 2013; 13:09:30 

banada lazım

YAV HE HE
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453