Şimdi Ara

c 180 k çıtırtı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımı sabah kullanıp aksam kapalı garaja park ettikten sonra arka taraftan sanki ince saç üzerine kum tanecikleri dökülüyormuş gibi cıtır cıtır sesle geliyor ve birkaç dakika sürüyor.İlk başlarda metal genleşmesinden olabileceğini düşündüm ama daha önce hiç bir aracımda böyle bişey yaşamadığım için garip gelmeye başladı.Araba 2500 km de bu türde ses duyan baska arkadaşlar var mı acaba ?

• bende o sesleri duyuyorum. ürkecek bir durum yok.
  • Teşekkürler pershing105 ama nerden geldigini merak ediyorum :)
  • el frenine bastiktan sonra mi oluyor,biraz daha detay aktarabilir misiniz :)
  • Hayır normal parkettikten sonra el frenini çek çekme önemli degil arabanın dışından duyuluyor arka lastik taraflarından geliyor ses .
  • Eskiden Rıdvan hocanın bi reklamı vardı o park ederdi elfreni ile ama mercedeste el freni olmadıgı için o hareketi nasıl yaparız bilemem
  • bak kardeş 91 200 e vardı bende ,ve aynı problem ön tarafta vardı,50 yere götürdüm sonuç çıkmadı,bir yere göndermişlerdi istanbulda hatırlamıyorum da herif almanya dan emekli o kasalarda ustaydı,ön sol çamurlukla şasenin birleştiği kaynak çatlamıştı ve birbirine sürtüyordu,büyük ihtimal sende de aynı problem var git bir göster büyük ihtimal diyorum mercedeslerde oluyor yani eski yeni farketmez:D
  • Panik yok arkadaslar eksozdan geliyor o ses.son susturucudan yani.soğuma sırasında oldundan kaynaklaniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imagoodman -- 3 Ağustos 2011; 21:25:54 >
  • SON 2 ARACIMDA C 180 ,HER İKİSİNDE DE AYNI SES OLUYOR , sizden sonra bende normal olduğuna kanaat getirdim
  • aynı ses hepsindede var
    bendede var
    normal yani
  • A serisinde ben de aynı sesi duyuyorum. Problem değil demek ki. Bir de autotronic şanzımanda freni bırakırken çıkan gacırtının nereden geldiğini anlarsam sevineceğim.
  • Bahsettiginiz ses benim aracimda da var. Korkulacak birsey yok , isinmadan kaynakli bir ses.
  • 17 yıldır bilfiil o sesi babamınkinden ve sonra kendimininden duyuyorum sorun yok.. :)))
  • O ses egzosta yeralan ve soğumayı hızlandıran madde nedeniyle geliyor. Normal bir ses yani.
  • Konu biraz eski ama benim 2010 c180k dada aynı ses var....bi sorunmu var diye endişe ettim ama bu başlığı okuyunca içim rahatladı....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.