Şimdi Ara

Beyaz iPhone 4 için yeni tarih 26 Nisan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Satışa sunulması yılan hikayesine dönen beyaz iPhone 4, sonunda tüketiciyle buluşuyor. Geçtiğimiz günlerde Apple'ın dedikoduları doğrulayarak beyaz iPhone 4'ün yakında satışa a sunulacağını duyurmasının ardından iPhoneItalian sitesi, güvenilir kaynağına dayandırdığı haberinde beyaz iPhone 4'ün Nisan ayının 26'sında İtalya'da satışa sunulacağını iddia etti.

Apple, beyaz iPhone 4'ün satışa sunulma tarihini resmi olarak açıklamamış olmasına rağmen; ekonomi ve iş dünyasının önemli yayın organlarından Bloomberg, yeni iPhone 4'ün Nisan ayının son döneminde satışa sunulacağını belirtmiş; benzer şekilde Reuters de bileşen tedarikçilerine dayandırdığı haberinde beyaz iPhone 4'ün kitlesel üretimine başlandığını ve önümüzdeki 1 ay içersinde satışa sunulacağını iddia etmişti. Apple ise, Wall Street Journal aracılığıyla iddiaları kısmen kabul ederek beyaz iPhone 4'ün bahar aylarında satışa sunulacağını açıklamıştı.

• Geç kaldı ama beyazın her zaman alınabilitesi var :)
  • iPhone 4' u olmayipta iPhone4 almak isteyenler icin guzel haber, ancak ben ve benim gibi siyaha sahip olanlar icin pek bir sey ifade etmiyor bu haber, daha dogrusu sunu ifade ediyor bu sene yeni bir iPhone cikmama olasiligi baya bir kuvvetlenmis oldu. iPhone 5 seneye
  • Çinliler sağolsun, hemen siyahlar için beyaz,pembe,turuncu,morcivert kapak hazırlarlar... Epıl'a da KAPAK olur :p
    "Acaba beyazını çıkarırken şu ANTEN meselesini de halletmişler midir?"
  • envai çeşit sticker var

yapıştırın sizinkide beyaz olsun :D
  • Nisanda Beyaz iPhone 4
    Mayısta Mavi iPhone 3GS
    Haziranda iPhone 5 ya da iPhone 4X
    oohhhh...
    Kaktır kaktır, dünya keriz dolu, Türkler olarak da en üst sıralardayız...
    Bu dünyaya Apple hissedarı olarak gelmek ya da olabilmek varmış.

------------
    DH kullanıcıları, YA TÜRKÇEYİ ADAM GİBİ KULLANIN sevin, ya da terk edin.
    "alınabilite" ne be? Bir de hukuk öğrencisi olacaksın.
  • Oldumu bu yahu haziranda 5. Nesil geliyor bile bile beyaz diye almam sahsen
  • bu sene hakkaten yeni iphone gelme olasılığı iyice azaldı. inşallah süpriz yapmaz apple

belkide bu gelecek olan beyaz iphone 4s olur adı (yeni özelliklerle, işlemci vs). sonradanda siyahını üretirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi South Korean -- 18 Nisan 2011; 10:02:13 >
  • bedavaya versen almam :D :D
  • Eğer sistemde değişiklik yok ise beyazın o kadar büyük bi anlamı youk. Al bi stiker olsun sana beyaz :)
  • Değişiklik sadece renkten ibaretse bence de değmez.
  • iphone3 beyaz çok şık ama bu oyuncak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

Nisanda Beyaz iPhone 4
    Mayısta Mavi iPhone 3GS
    oohhhh...

------------

Türkçe'yi düzgün kullanana bakın...
    ''Nisanda Beyaz iPhone 4
    Mayısta Mavi iPhone 3GS'' evet aynen Türkçe'de önüne gelen herşey büyük harfle başlar..
    Şu gerginlik yaratan mesajların hep dikkatimi çekiyor,
    Almazsın olur biter,alan da seni ilgilendirmez,ha bu arada sende iPad vardı sanki noldu jailbreak yaparken cihaz kapandı bir daha açamadığın için Apple a cephe mi aldın ...

• siyah alanlar kıymetini bilsinler cihazın.
    açık renkteki telefonları pek hoş gelmiyor.
    ayrıca unutmayın,yüzlerce kişi bekliyor telefonu almak için.sizler şanslısınız.
    iphone bulmuşsunuz beyazını istiyorsunuz:
  • Siyah daha güzel...
  • siyahı var diye demiyorum ama siyahı daha bi asıl duruyo ama bayanlar için beyaz düşünülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

Nisanda Beyaz iPhone 4
    Mayısta Mavi iPhone 3GS
    oohhhh...

------------

Türkçe'yi düzgün kullanana bakın...
    ''Nisanda Beyaz iPhone 4
    Mayısta Mavi iPhone 3GS'' evet aynen Türkçe'de önüne gelen herşey büyük harfle başlar..
    Şu gerginlik yaratan mesajların hep dikkatimi çekiyor,
    Almazsın olur biter,alan da seni ilgilendirmez,ha bu arada sende iPad vardı sanki noldu jailbreak yaparken cihaz kapandı bir daha açamadığın için Apple a cephe mi aldın ...

Dikkate Değer Şeyler Yazıyorum Demek :) Herkes Düzgün Olsun İstiyorum... ;)
    Var, jailbreaksiz Kullanıyorum, Para Verdim Programların Çoğuna. Ama Artık 1-1,5 Aydır appadvice Programı Sayesinde Hangi Program promosyon Yapıp Bedava Olmuş Takip Ediyorum, İndiriyorum Güzel Şeyler Varsa. Nereden Baksak 200 TL Vermişimdir. Düşmanlığım Ürünlerin Türkiye'ye Geç Gelmesinden, O Kadar.

Bu arada, yukarıda önüne gelen herşeyden kastın, 2 harf: B ve M. Başka yok :)

• Çıktıgında hemen kendimkini satıcam tr garantili 16gb çizik dahi yok çıktığında alıcılar pm atabilir beyazın hastasıyım...
  • Black
  • Beyazı harika gözüküyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.