Şimdi Ara

Samsung 3D S27A950D S23A950D S23A750D S23A700D Kullananlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
970
Cevap
9
Favori
62.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tufanoo

selam arkadaşlar bende bu monitörden aldım inşallah pazartesi elimde olacak alanlar memnudur inşallah sabırsızlıkla bekliyorum verdiğim paraya değecekmi LG beklemek kafamı karıştırıyordu

Dostum teknoloji bu onu bekle bumu bekle herzan ilerliyen bir teknoloji aldigniz monitor cok yeni zaten o yuzden en dogru karari vermisiniz :)
  • bu monıtoru almayıp baska monıtorlere bakan ve alanları falakaya yatıracaz.

o degılde 23'' den sonra cok buyuk geldı namıssızz.

@cenkyyy

hocam pm den pek bısey anlamadım.tabıı bunda 2 haftadır surdurdugum dukan dıyetının etkılerıde var.
  • Monitoru kullanan arkadaslara bir sorum olacak.Nokta araliginin fazla olmasi yakindan bakildiginda rahatsiz ediyor mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

bu monıtoru almayıp baska monıtorlere bakan ve alanları falakaya yatıracaz.

o degılde 23'' den sonra cok buyuk geldı namıssızz.

@cenkyyy

hocam pm den pek bısey anlamadım.tabıı bunda 2 haftadır surdurdugum dukan dıyetının etkılerıde var.

pm i bulamıyorum :D

• Monıtor yenı cıktı zaten oturup beklesek 4k x 2k monıtorler ler var oled monıtorler var gozluksuz monıtorler var 8k x 4k lar gelecek.sureklı varda var.Hangısını bekleyecegız?Beklemeyı bırakın bu monıtoru alacak gucu olanlar zaman kaybetmeden alsın.Yenı duydugum bılgıye gore ultra full hd tv ve monıtorler dehset pahalı olacakmıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DUKES -- 27 Ocak 2012; 22:26:12 >
  • Sn. dukes ben ozellikle bf3'te sattiginiz acer'daki 3d vision'a gore samsung'taki 3.parti uygulamalarla yapilan 3d'yle arasindaki farkliliklari cok merak ediyorum. Bu konuda merakimi giderirseniz cok sevinirim. Ben de gtx590 ve monitor bakiyorum sirf bf3 3d icin. Aslinda Nvidia'nin desteklemedigini ogrenesiye kadar Samsung'a karar vermistim kac haftadir sekli semali, ozellikleri, boyutu tam istedigim gibiydi ama sonra butun hayallerim suya dustu. 24" de almak istemiyorum, gunluk kullanimda 27" cok daha rahat ama nvidia destekli 27" su anda tr'de yok. Keske Asus'un 3d vision 2'li modelleri olsaydi. Olmadi sattiginiz Acer'in modeline yonelecegim.

Bir de full ayarlarda 1080 cozunurlukte 3d performansi cok dusuyor mu? Ben 590'la minimum 35-40'a kadar dusse raziyim acikcasi.
  • GEFORCE GTX 580 KARTI KULLANIYORUM.SAMSUNG S27A950D MONİTÖR İLE POWER DVD ULTRA 11 PROGRAMINDA 3D RİO FİLMİNİ SEYREDERKEN FRAPS PROGRAMI İLE TEST ETTİM.27 FPS VERDİ.BUYRUN RESMİ:

http://www.abload.de/img/3dtestfpsalperertop1yios.png
  • arkadaşlar bu monitör elime geçti içinden HD kablosu çıkmadı sizde aynı oldumu yalnız bu normal bağlantı bile göz kamaştırıcı birde arkadaşlar bu 3D gözlük nasıl kullanılıyor bir yardımcı olun 3d filim açtım hiöbirşey anlamadım
  • arkadaşlar bu monitör hızı neden 120 miye ayarlanmıyor eski monitörde bile 75 hız vardı bunda 60 tan yukarı yok bu yenileme hızını nasıl ayarlayacaz bir yardımcı olun bu monitöre yabacıyız daha
  • oncelıkle hayırlı olsun.

ıcınden hdmı kablosu cıkmıyor.sadece dual dvı kablo cıkıyor.monıtorden 2d-3d secerek gozluktekı power tusuna basarak 3d goruntu alabılırsın.3d sbs formatlı fılmlerı powerdvd 11 ıle ızleyerek 3d keyfını yasabılırsın.
    dıger sorunun cevabıda 3d yı sadece ıkı baglantı turu ıle alabılırsın.dual dvı veya dısplayport.eger ekran kartındakı cıkıs dvı-ı ıse 60 hz alırsın.dvı-d olması lazım.
  • quote:

oncelıkle hayırlı olsun.

ıcınden hdmı kablosu cıkmıyor.sadece dual dvı kablo cıkıyor.monıtorden 2d-3d secerek gozluktekı power tusuna basarak 3d goruntu alabılırsın.3d sbs formatlı fılmlerı powerdvd 11 ıle ızleyerek 3d keyfını yasabılırsın.
    dıger sorunun cevabıda 3d yı sadece ıkı baglantı turu ıle alabılırsın.dual dvı veya dısplayport.eger ekran kartındakı cıkıs dvı-ı ıse 60 hz alırsın.dvı-d olması lazım.

bonser hocam yanlış yönlendirme olmaması adına düzeltme yapmak istiyorum hdmı kablo ile'de 3d bağlantı sağlanabiliyor. hatta bağlantılar arasında en sağlıklı 3d 1.4 3d destekli hdmı kablo ile sağlanıyor. ayrıca denerseniz mutlaka göreceksiniz 1.4 hdmı kablo ve 3d filmi power dvd 11 ile açtığınızda monitörün ayar menüsünde bulunmayan 3d özelliğinin (çözücünün) devreye girdiğini monitör menüsünden'de görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: komiks

quote:

oncelıkle hayırlı olsun.

bonser hocam yanlış yönlendirme olmaması adına düzeltme yapmak istiyorum hdmı kablo ile'de 3d bağlantı sağlanabiliyor. hatta bağlantılar arasında en sağlıklı 3d 1.4 3d destekli hdmı kablo ile sağlanıyor. ayrıca denerseniz mutlaka göreceksiniz 1.4 hdmı kablo ve 3d filmi power dvd 11 ile açtığınızda monitörün ayar menüsünde bulunmayan 3d özelliğinin (çözücünün) devreye girdiğini monitör menüsünden'de görebilirsiniz.

valla hocam ben sıtesınde sanırım gormustum.dual dvı veya dısplayport dıyordu 3d ıcın.hdmı ıle denedıysenız sorun yok o zaman.ben dısplayport ıcın kablo almayı dusunuyorum.sızce hdmı 1.4 ıle dısplayport arasında goruntu kalıtesı olarak fark olurmu?

• quote:

quote:

quote:

oncelıkle hayırlı olsun.

valla hocam ben sıtesınde sanırım gormustum.dual dvı veya dısplayport dıyordu 3d ıcın.hdmı ıle denedıysenız sorun yok o zaman.ben dısplayport ıcın kablo almayı dusunuyorum.sızce hdmı 1.4 ıle dısplayport arasında goruntu kalıtesı olarak fark olurmu?

görüntü olarak 120hz olduktan sonra tüm bağlantılarda aynı performansı alabiliyorsunuz yalnız hdmı'da nvidia'nın desteği 24hz (3d modunda 24hz kullanabiliyorsunuz) bunu biliyorsunuzdur???

• Arkadaşlar tek sorum; PS3'ün 3D sini kullanabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar tek sorum; PS3'ün 3D sini kullanabiliyor muyuz?

evet...
  • quote:

quote:

evet...

Teşekkürler. 23'' lik versiyonunu Türkiye'de bulamadım. Sanırım 27'' lik alacağım. Görüntü kalitesi, 700TL ayarındaki bir monitöre göre nasıl bir sonuç çıkartıyor ?
  • arkadaşlar bir sorum daha olacak monitörün kendi sesini almak için ne yapmam lazım eğer kendi sesi yüksekse ayrı hoparlör kullanmayacam birde eğer hd kablodan bağlanırsam görüntü dvı bağlanıştan daha mı net olacak yada display portan bağlansam nasıl olur işte bunlardan hangisi en iyi görüntüyü verir
  • quote:

quote:

quote:

evet...

Teşekkürler. 23'' lik versiyonunu Türkiye'de bulamadım. Sanırım 27'' lik alacağım. Görüntü kalitesi, 700TL ayarındaki bir monitöre göre nasıl bir sonuç çıkartıyor ?

Bu ürünü herhangi bir monitör ile karşılaştırmak yanlış olur. 27" viewsonic LCD ile beraber kullanıyorum onunlada digerleri ilede kesinlikle araların da çok fark var.
    @tufanoo Monitörde ses ayarı mevcut yalnız üzerinde maalesef multimedia hoparlör bulunmuyor bunun için ekstra hoparlör baglamaniz gerekiyor. Görüntü kalitesi her bağlantıda aynı fark etmiyor ama benim önerim
    1.4 3d destekli hdmi kablo ile kullanmanız...

• eğer görüntü farkı yoksa bu hd ne için hd yayınlar ne için ben bu monitörü en çok hd görüntü netliği almak için aldım ekran kartım da hd 6950 2gb asus sadece kablo yok ama daha heveste kalmadı yani görüntü aynıysa ne gerek var değilmi çok teşekkürler bilgiler için keşke demek iyi değil ama LG DM2780D-PZ bu ürünü alsaydım diye dahamı iyi olurdu diyorum kumanda da yanında veriyorlardı neyse hayırlısı ama bu hd konusunda gerçekten bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa çok sevinirim yani monitör hd ekran kartı hd bir fark olması lazım değilmi????
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufanoo

eğer görüntü farkı yoksa bu hd ne için hd yayınlar ne için ben bu monitörü en çok hd görüntü netliği almak için aldım ekran kartım da hd 6950 2gb asus sadece kablo yok ama daha heveste kalmadı yani görüntü aynıysa ne gerek var değilmi çok teşekkürler bilgiler için keşke demek iyi değil ama LG DM2780D-PZ bu ürünü alsaydım diye dahamı iyi olurdu diyorum kumanda da yanında veriyorlardı neyse hayırlısı ama bu hd konusunda gerçekten bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa çok sevinirim yani monitör hd ekran kartı hd bir fark olması lazım değilmi????

hocam tam olarak anladığınızdan emin değilim. bence benim anlattığımın tam tersini yorumlamışsınız...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.