Şimdi Ara

Samsung 3D S27A950D S23A950D S23A750D S23A700D Kullananlar (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
9
Favori
62.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşlar acil yardım S23A700D aldım ekran kartım gtx660 top BELKINBELKIN 3D PRO-HD 2000 HDMI TO HDMI 1,4 KABLO 2 MT
    ama 120 hrz ve 3d aktif olmuyor :( kulanan acil yardım etsin lütfen sorun varsa iade hakım bitmeden iade edim
    120 hrz dvı la aldım hdmı le 3d aktif olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlhelp -- 27 Nisan 2013; 21:30:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlhelp

edit
    arkadaşlar acil yardım S23A700D aldım ekran kartım gtx660 top BELKINBELKIN 3D PRO-HD 2000 HDMI TO HDMI 1,4 KABLO 2 MT
    ama 120 hrz ve 3d aktif olmuyor :( kulanan acil yardım etsin lütfen sorun varsa iade hakım bitmeden iade edim
    120 hrz dvı la aldım hdmı le 3d aktif olmuyor

dvi-d kablosuyla 120hz alabilirsin
  • Yeni çıkan SAMSUNG SSG-5100GB 3D gözlük bu monitör ile uyumlu mu? Mevcut gözlük ile arasında kalite farkı var mıdır sizce? Almayı düşünüyorum da.

Samsung 3D S27A950D S23A950D S23A750D S23A700D Kullananlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Yeni çıkan SAMSUNG SSG-5100GB 3D gözlük bu monitör ile uyumlu mu? Mevcut gözlük ile arasında kalite farkı var mıdır sizce? Almayı düşünüyorum da.

Ben de merak ediyorum açıkçası uyumlu mu acaba?Uyumluysa sipariş vereceğim bir tane...
  • slm arkadaşlar HDMI to Dispılayport kablo 120 hrz veririm ben hdmı aldım 120 almayınca dvi-d döndüm HDMI to Dispılayport alırsam ne + larım olur arkadaşlar?
  • Halen bu gözlüğü alıp deneyen yok sanırım. Benim açılışı yapmam gerekecek anlaşılan.
  • 27a950d piyasada varmı hala acaba ? Ayrıca istanbulda teşhirde görebileceğim bir yerde ?
  • Vatan Bilgisayara bakabilirsin, ben ordan almıştım. @halilibocartero
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkhero

Vatan Bilgisayara bakabilirsin, ben ordan almıştım. @halilibocartero

Teşekkürler. Konuda bazı arkadaşlar piyasada kalmadığını söylemişler o yüzden sordum. Onun dışında ekran çözünürlüğü nasıl acaba,keskinlik iyimi ? Kendime kuracağım oyun sistemi için düşünüyorum bu monitörü. Aynı zamanda yazılım mühendisliği okuyorum. Yazılım programlarkende rahat olacağını düşünüyorum.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/samsung-s27b750vs-27-s27b750vs-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63652

yeni modeli çıkmış. tam incelemedim ama tasarımı çok hoşuma gitti. 3d yok sanırım, bana göre çok da gerekli değil, ilk aldığımda biraz heveslenmiştim sonra hiç kullanmadım.

Yazılım için kullanışlı, gerçi geniş ekranların hepsi aynı işi görür. @halilibocartero
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkhero

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/samsung-s27b750vs-27-s27b750vs-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63652

yeni modeli çıkmış. tam incelemedim ama tasarımı çok hoşuma gitti. 3d yok sanırım, bana göre çok da gerekli değil, ilk aldığımda biraz heveslenmiştim sonra hiç kullanmadım.

Yazılım için kullanışlı, gerçi geniş ekranların hepsi aynı işi görür. @halilibocartero

Bu monitörün + yanı zaten 3d olmasıydı dostum, 3d olmadıktan sonra ben olsam full hd yerine daha yüksek çözünürlüklü bir model tercih ederdim. 3d monitörlerde 1080p standart olduğu için seçim şansı yok. Bahsettiğin model ise 750 serisi olduğu için sonra da çıkmış olsa 950d'nin altında seviyede kalan bir model. Ama 950d tasarımını beğenen için tercih sebebi olabilir ayak kısmının ovalliği hariç aynı tasarım gibi. 3d harici model olarak samsungdan S27A850D modelini yada eşdeğeri yeni çıkan serisini öneriyorum.

• Arkadaşlar monitorumu satıyorum ilgilenenler bana ulaşabilir.

Ürünün herşeyi burada yazıyorhttp://www.samsung.com/tr/consumer/flagship/LS27A950DSUF/T.html

Bende biraz bahsedecek olursam

3D - 120 HZ - FULL HD - LED -

HDMI - DVI-D - DİSPLAY PORT

DOKUNMATİK TUŞ TAKIMI

27 İNCH

2.MS

NVİDİA 3D VİSİON READY VE AMD TÜM KARTLARI İLE UYUMLUDUR.

Monitoru vatan bilgisayardan aldım. Garantisi daha 1.5 senenin üzerinde. Ürün orjinal kutusunda , 1 adet 3d gözlüğü , vatan pc faturası , garanti belgeleri ve kitapçıkları ile eksiksiz gönderilecektir. Antalya için elden teslim edilir.

Fiyat 1200 tl

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeufeL-07 -- 31 Temmuz 2013; 22:38:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Arkadaşlar monitorumu satıyorum ilgilenenler bana ulaşabilir.

Ürünün herşeyi burada yazıyorhttp://www.samsung.com/tr/consumer/flagship/LS27A950DSUF/T.html

DOKUNMATİK

27 İNCH

2.MS

Monitoru vatan bilgisayardan aldım. Garantisi daha 1.5 senenin üzerinde. Ürün orjinal kutusunda , 1 adet 3d gözlüğü , vatan pc faturası , garanti belgeleri ve kitapçıkları ile eksiksiz gönderilecektir. Antalya için elden teslim edilir.

Fiyat 1200 tl

Menu tuslari dokunmatik sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Arkadaşlar monitorumu satıyorum ilgilenenler bana ulaşabilir.

DOKUNMATİK

27 İNCH

2.MS

Fiyat 1200 tl

Menu tuslari dokunmatik sadece.

İnan sen söyleyince aklıma geldi. Dokunmatik panellerde vardı değilmi :) Düzelttiğin için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar,Metro last light oyununda 3D oynarken titreme oluyor.ekran kartı son güncellemesi yapılmasına rağmen.çözümü nedir.yardımlarınız için tşk.
  • Merhaba arkadaşlar Samsung S27B750VS 27" almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz bu monitörü.
  • quote:

Halen bu gözlüğü alıp deneyen yok sanırım. Benim açılışı yapmam gerekecek anlaşılan.

Var mı bi değişiklik dostum? deneyebildin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

quote:

Halen bu gözlüğü alıp deneyen yok sanırım. Benim açılışı yapmam gerekecek anlaşılan.

Var mı bi değişiklik dostum? deneyebildin mi?

SSG-5100 uyumlu

tüm yeni gözlüklerle uyumlu 3d RF yazanlar.

http://www.samsungevi.com/Samsung-3D-Gozluk-modelleri-Samsung-SSG-P51002-XC-3d-gozluk-siyah-pilli.html 109tl. enuygun burda sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tx3 -- 19 Ağustos 2013; 15:38:48 >

• Elimdeki monitörü 1.100 TLye satıyorum ilgilenen arkadaşlar bağlantıya geçebilirler. 6 ay garantisi devam etmektedir. Takas düşünmüyorum.
  • Oldukça güzelmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.