Şimdi Ara

Turkcell kapanan hattı açtırma oluyormu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2-3 yıl önce kullanılan,fakat şu an kapalı olan turkcell faturasız hattı geri açtırabilirmiyiz acaba? numarayı şu an aradığımda bu numara kullanılmamaktadır diyor,bu hattı tekrar açtırabilirmiyiz ve bu işlem bize kaça patlar acaba?

• Hat üstüne kayıtlıysa açtırabilirsin.
  • üstümüze kayıtlı evet,peki para alınıyormu bu işlem için?
  • Bir yerde okumuştum belli bir vergi ücreti ve sim kart ücreti alıyorlarmış.Ayrıca o hattın içinde eskiden kalma kontör falan kaldıysa onları unut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onuncu Köyü Arıyorum -- 17 Nisan 2011; 18:24:57 >
  • turkcell'de 30 liranın üstünde olduğunu duymuştum. geçenlerde vodafonda 4 sene önceki hattımızı 15 liraya çıkarmıştık.
  • Açılabilir eğer hat senin adına hala kayıtlı ise ve hat paketlenip tekrar satışa sunulmamış ise açılabilir.
  • 30 liramı yahu sıfır hat kaç paraki zaten,o kadar para vermektense sıfır hat alırım,benim derdim sıfır hatta boş yere 25-30 lira vermek yerine bu hattı açtırıp kullanmak,tam kaç para alıyorlar acaba bilen yokmu:)
  • bu konuyu gordugum iyi oldu 2002 yilinda babamin bana aldigi hatti 2008 de kapamis turkceell almistim simdi onu actirmak icin bir ugruyayim vodafon a tesekku ederim
  • eğer hat paketlenip satışa sunulmamışsa alabilirsin geriye, ama zannetmiyorum mutlaka satış için paketlenmiştir, 1 yıl geçtikten sonra Turkcell tekrardan satıyor hatları.
  • 15 tl olması gerek
  • peki tekrar açıldımı açılış veriglerini tekrar ödeyecekmiyiz,bu durumda bi anlamı kalmıyor sıfır hat almakta aynı şey öyleyse
  • ödenmiyor bildiğim kadarıyla
  • Sonu 00 00 ile biten hattimi 10 ay once kapatmistim o zaman kontorluydu.gecen hafta actirdim.eger 1 yil icinde basvurduysaniz aciliyor yoksa acilmiyor.ucret olarakta acmaya 28 sim kartada 10 lira ucret verdim.toplamda 38 lira
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.