Şimdi Ara

:SAMSUNG I8320 (VODAFONE H1)TOPLULUĞU: (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
2
Favori
115.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Goqhanov

Beyler i8320 mi satıyorum. Foruma özel fiyat 200 TL tüm orjinal aparatlarıyla birlikte ( Orjinal Şarj aleti,Orjinal Batarya,Orjinal kulaklık ve orjinal data kablosu)

Not: Cihazın tek sorunu var. Şarj göstergesi kendi kendine şarj ediyormuş gibi gösteriyor. Telefonun kullanımına falan engel değil. Android telefon aldığım için bu telefonu satıyorum. ilgilenenlere durulur.

ben ilgileniyorum ulaşır mısınız tektikotede@gmail.com
  • videoları tam ekran nasıl izliyoruz.yan çevirincede kenarlarda boşluk kalıyor.
  • GPS ve 3G çalıştıranlar var. Şuan tam anlamıyla çözmeye çalışıyorlar. Yakında gho imajı çıkar.

Geriye kalan büyük sorunlar:
    1.Sürekli mesaj gelmesi
    2.Görüşme anında sesin ayarlanamaması
    3.Video çekmiyor

İlk iki sorun da hallolursa artık android kurup kullanılabilir hale gelecek. Bu yüzden satmaktan vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mav1li

GPS ve 3G çalıştıranlar var. Şuan tam anlamıyla çözmeye çalışıyorlar. Yakında gho imajı çıkar.

Geriye kalan büyük sorunlar:
    1.Sürekli mesaj gelmesi
    2.Görüşme anında sesin ayarlanamaması
    3.Video çekmiyor

İlk iki sorun da hallolursa artık android kurup kullanılabilir hale gelecek. Bu yüzden satmaktan vazgeçtim.

İyi haber çabuk geldi.

H1droid completo!

http://samsungi8320.freeforums.org/post3737.html#p3737

• Arkadaşlar Android full sürüm çıktıı.. Linki aşagıdaaaa

Android Full Sürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozqur35 -- 13 Aralık 2011; 20:00:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozqur35

Arkadaşlar Android full sürüm çıktıı.. Linki aşagıdaaaa

Android Full Sürüm

Deneyen var mı millet?
    hadi hayırlısı bakalım

• Linki düzelttim beyler ben indiriyorum şuan deneyecegim birazdan burda olun cevabı yazarım Heyecan bastı
  • quote:

Linki düzelttim beyler ben indiriyorum şuan deneyecegim birazdan burda olun cevabı yazarım Heyecan bastı

Burdayım haber gelene kadar.
    şimdi indirmeye baslıcam bende
  • İndirdigim .gho dosyasını Ghost 11.5 görmüyor şuan hocam çözüm bekliyorum bende Burak arkadaşımızdan
  • Problemi çözdüm şuan yüklüyorum micro sd ye
  • quote:

Problemi çözdüm şuan yüklüyorum micro sd ye

Takip......
  • Boot05.bin ile denedim malesef Androidi açmadı illaki .tar ile kalıcı yüklemek gerekiyor sanırım
  • linkteki .tar dosyası kırık bu arada
  • Saglam hocam 2.78 mb gösteriyor bende
  • Aceleden Hafıza Kartını telefona takmayı unutmuşum şimdi boot05.bin ile reboot edebildim şuan açılmasını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozqur35 -- 13 Aralık 2011; 21:06:06 >
  • quote:

Aceleden Hafıza Kartını telefona takmayı unutmuşum şimdi boot05.bin ile reboot edebildim şuan açılmasını bekliyorum

hadi hayırlısı
  • Açıldı ancak ne kamera çalışıyor nede şebeke sanırım bizim boot dosyası bu kadarını acıyor ancak
  • .tar dosyasına az once baktım.
    muhtemelen silinmiş.
  • İlginç ben hala görebiliyorum yeniden yükledim şimdi bak bide LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozqur35 -- 14 Aralık 2011; 1:55:05 >
  • tamamdır
    indi.
    bende denıcem bırazdan
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.