Şimdi Ara

:SAMSUNG I8320 (VODAFONE H1)TOPLULUĞU: (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
2
Favori
115.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chetyner

quote:

Orijinalden alıntı: glyvenol

satılmış :( spot da nerden alınır bilmiyorum m1 i kullanmıştım gayet güzel telefondu. peki buna benzer yada önerebiliceğiniz telefon var mı ?

adamın cebini al iletişime geç sürekli onda oluyo telefon sen söle sahibindene ekler hemen gittigidiiyorda var hala telefonhttp://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-I8320-ORJINAL-KARGO-UCRETI-BIZDEN_W0QQidZZ44696515 sahibindendede varmış yanlış yeremi bakıyosun acabahttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-samsung-i8320-orjinal-kargo-ucreti-bizden-taksit-var-59072073/detay/?

ben de bu telefondan almak istiyorum ama adam bu telden satmıyor artık sanırım. diğerleri de fiyatı yüksek tutuyor. bu arkadaşa ulaşma imkanım var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: klimanka

quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

quote:

Orijinalden alıntı: glyvenol

satılmış :( spot da nerden alınır bilmiyorum m1 i kullanmıştım gayet güzel telefondu. peki buna benzer yada önerebiliceğiniz telefon var mı ?

adamın cebini al iletişime geç sürekli onda oluyo telefon sen söle sahibindene ekler hemen gittigidiiyorda var hala telefonhttp://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-I8320-ORJINAL-KARGO-UCRETI-BIZDEN_W0QQidZZ44696515 sahibindendede varmış yanlış yeremi bakıyosun acabahttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-samsung-i8320-orjinal-kargo-ucreti-bizden-taksit-var-59072073/detay/?

ben de bu telefondan almak istiyorum ama adam bu telden satmıyor artık sanırım. diğerleri de fiyatı yüksek tutuyor. bu arkadaşa ulaşma imkanım var mı?

ben sana benımkıı satıyım 300 tl temiz pasaport kayıtlı butun aksesuarları var.2 ay oldu hıcbırsey yuklemedım
    xbox 360 alacagım ıcın satıyorum.
    ıstersen pm at. maılını.

• Turkcell hat ile kullanıp,wap İle nete giren varmı?
    Mobil tv kullanıcam ve streaming özelliği varmı cihazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

Turkcell hat ile kullanıp,wap İle nete giren varmı?

Cihaz internete giriyor herhangi bir sorun yok
    Bağlantı ayarları bu forumun ilk sayfalarında vardı.
    Bulunduğu yerde 3G varsa gayet hızlı baglanıyor.
    Mobil TV'ye gelince. Youtube daki videoları izleyebiliyorum.
    Tarayıcı penceresinde değil yalnız.Video nun linkini başka bir Player içinde açıyor.
    Streaming konusunu denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cermin007

quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

Turkcell hat ile kullanıp,wap İle nete giren varmı?

Cihaz internete giriyor herhangi bir sorun yok
    Bağlantı ayarları bu forumun ilk sayfalarında vardı.
    Bulunduğu yerde 3G varsa gayet hızlı baglanıyor.
    Mobil TV'ye gelince. Youtube daki videoları izleyebiliyorum.
    Tarayıcı penceresinde değil yalnız.Video nun linkini başka bir Player içinde açıyor.
    Streaming konusunu denemek lazım.

turkcellde ligtv paketi kullanıyorum.
    kendi i900üm ile bu telfonu değişicem ama mobiltv çalışmazsa ligtv paketi ziyan olucak. bu yuzden kararsızım..

• Bi arkadaşta i900 vardı.Telefonu kullandım biraz.
    Hiç hoşuma gitmedi i900.
    Tabiri caizse dokunmatik falan takoz gibi.
    i8320 için Android konusunda sıcak haberler var.
    Tam uyumlu bir Android çıkarsa i8320 tadından yenmez. (boşluğu kaldırın)
    http://h1droid.forum up.com/viewtopic.php?t=32&mforum=h1droid

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cermin007 -- 25 Eylül 2011; 15:02:18 >
  • hocam dediğiniz doğrudur.
    telefonları kıyaslamadım bende. sadece ligtv olayı önemli. h1 ligtvyi çalıstırırsa zaten düşünmeden alırım bende..
  • arkadaslar bendki h1 de hat sureklı kopup duruyor bir geliyor bir gidiyor sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevınırım...
  • selamlar ürünü dün akşam satın aldım fakat bu vodofone 360 oturumu,mms ayarları,nete turkcell hattı kullandığım için bağlanamam,uygulamaların hepsini vodofonlu olmadığım için bana kullandırtmamasından dolayı bir hayal kırıklığı söz konusu oldu. şekli bile iç ısıtıcı ama bunlar insanın hevesini kırıyor canınıda sıkıyor foruma baya bir göz göezdirdim fakat kafam oldukça karıştı yukarıdakı sorunlarıma copy paste yapıcak birisi çıkarsa sağlığına duacı olurum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataleyte84

selamlar ürünü dün akşam satın aldım fakat bu vodofone 360 oturumu,mms ayarları,nete turkcell hattı kullandığım için bağlanamam,uygulamaların hepsini vodofonlu olmadığım için bana kullandırtmamasından dolayı bir hayal kırıklığı söz konusu oldu. şekli bile iç ısıtıcı ama bunlar insanın hevesini kırıyor canınıda sıkıyor foruma baya bir göz göezdirdim fakat kafam oldukça karıştı yukarıdakı sorunlarıma copy paste yapıcak birisi çıkarsa sağlığına duacı olurum ...

aynı soruları bende soruyorum forumdaki h1 kullanıcılarına.

wf 360 aboneliği olmadan kullanamıyormuyuz bunu. yada abonelik alınmıyormu?
    Ufak bir kaç ayrıntı belirtirseniz çok iyi olur..
  • selamun aleykum bana vodafone 360 hesabı lazım acil yardımcı olabilirmisiniz. şimdiden teşekkürler.
  • cevap vermekten sıkılmış bir toplulukmu algılamalıyız ?
  • Vodafone 360 üyeliği için vodafone lu olmanız şart değil.
    İnternet sitesınden bedava uyelık alabilirsiniz.
    360 oturumu açmadan GPS çalışmaz sadece.
    İnternet mms vs. hepsi çalışır.
    Bu sayfaları tarayın Turkcell ve Avea için ayarlar mevcut.
    3G goruntulu gorüşme dahıl çalışıyor.
  • Yeni başlayanlar için internet, mms ayarları

İnternet hesaplarında internet movil gibi bişey varsa sil yada silinmiyorsa o hesabı aşağıdaki gibi değiştir.romu değiştirince bile mağaza ve harita kullanılamıyor ancak eposta ve messenger(sohbet) sorunsuz çalışıyor.

adı ayarla: TURKCELL INTERNET
    erişim adı: internet
    yetki türü: normal
    kullanıcı adı:
    parola:
    protokol:http
    ana web adresi: kendin belirle yada boş bırak
    proxy adresi: 0.0.0.0
    bağlantı noktası num: 80
    gecikme süresi: 90

Türkcell MMS ayarları

Adı ayarla: VODAFONE MMS
    Erişim Adı: mms
    Yetki türü: Normal
    Kullanıcı adı: vodafone
    Parola: vodafone
    Protokol: HTTP
    Ana sayfa URL'si:http://217.31.233.18:6001/MM1Servlet (Küçük büyük harf duyarlıdır.Girişde dikkat edilmelidir.)
    Proxy adresi: 217.31.233.18
    Bağlantı Nokta numarası : 9401
    Gecikme Süresi (sn.): 90
    Gelişmiş Ayarlar ->
    Statik IP: Boş
    Yerel telefon IP'si: 0.0.0.0
    Statik DNS: Boş
    Sunucu1: 0.0.0.0
    Sunucu2: 0.0.0.0
    Trafik sınıfı: Abone

• quote:

Yeni başlayanlar için internet, mms ayarları

İnternet hesaplarında internet movil gibi bişey varsa sil yada silinmiyorsa o hesabı aşağıdaki gibi değiştir.romu değiştirince bile mağaza ve harita kullanılamıyor ancak eposta ve messenger(sohbet) sorunsuz çalışıyor.

adı ayarla: TURKCELL INTERNET
    erişim adı: internet
    yetki türü: normal
    kullanıcı adı:
    parola:
    protokol:http
    ana web adresi: kendin belirle yada boş bırak
    proxy adresi: 0.0.0.0
    bağlantı noktası num: 80
    gecikme süresi: 90

Türkcell MMS ayarları

Adı ayarla: VODAFONE MMS
    Erişim Adı: mms
    Yetki türü: Normal
    Kullanıcı adı: vodafone
    Parola: vodafone
    Protokol: HTTP
    Ana sayfa URL'si:http://217.31.233.18:6001/MM1Servlet (Küçük büyük harf duyarlıdır.Girişde dikkat edilmelidir.)
    Proxy adresi: 217.31.233.18
    Bağlantı Nokta numarası : 9401
    Gecikme Süresi (sn.): 90
    Gelişmiş Ayarlar ->
    Statik IP: Boş
    Yerel telefon IP'si: 0.0.0.0
    Statik DNS: Boş
    Sunucu1: 0.0.0.0
    Sunucu2: 0.0.0.0
    Trafik sınıfı: Abone

cvp için tşkr ederim fakat detaylar ile ilgili daha hızlı iletişim sağlayabilirsek çok sevinirim eyesgreen1@msn.com ekle lütfen beni ..

• slm arkadaşlar telefonu 3 aydır kullanıyorum 2 gün önce şarj ederken telefona bir şeyler oldu. telefonu şarja bağlıyorum ama bağlanmıyor bilgisayarada bağlanmıyor. telefonu kapatıyorum takıyorum şarj oluyor versiyon atabiliyorum. ama açıkken bağlanmıyor . kamera sı da çalışmıyor kamerayı açınca lütfen kamera bağlantısını kontrol edin yazısı çıkıyor. bu sorununun nasıl düzeltilebileceğini bilen var mı ya da daha önce bu sorunla karşılaşan yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    ha bi de android le açtım denemek için androidle de bağlanıyor açıkken ama limo tırt :D.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyboys -- 30 Eylül 2011; 11:57:20 >
  • arkadaşlar limo 4 programı 27 eylülde toplanmış şimdide 2012 yılının ortalarına doğru yayınlanacakmış yeni bir site açmışlar buradan yazılım için destekte bekliyorlarwww.tizen.org diye bir site valla bende sıkıldım artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix48

arkadaşlar limo 4 programı 27 eylülde toplanmış şimdide 2012 yılının ortalarına doğru yayınlanacakmış yeni bir site açmışlar buradan yazılım için destekte bekliyorlarwww.tizen.org diye bir site valla bende sıkıldım artık :)

Kaynak ???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matrix48

arkadaşlar limo 4 programı 27 eylülde toplanmış şimdide 2012 yılının ortalarına doğru yayınlanacakmış yeni bir site açmışlar buradan yazılım için destekte bekliyorlarwww.tizen.org diye bir site valla bende sıkıldım artık :)

Kaynak ???

kaynak limo fountion kendi sitesi tizen org. dede yazıyor
  • i8320 yi kapatmak için bir widget biliyormusunuz?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.