Şimdi Ara

:SAMSUNG I8320 (VODAFONE H1)TOPLULUĞU: (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.196
Cevap
2
Favori
115.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DIYARBAKIR

Resmi olarak yayınlanacağı için yalan olacağını sanmıyorum....
    Bizim telefon için sürüm çıkacak mı orası muallak...

limo telefonlardan en iyisi bizim telefon. Sitesinden bakabilirsin. Bu telefonu desteklememesi çok saçma olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

Arkadaslar Limo 4 ile ilgili gorsel yayinlandi mi hic? Cok fazla takip edemiyorum ama sitesinde bakindim goremedim.

Açık kaynak kodlu örneğin Linux yüklenen bir bilgisayara Windows işletim sistemli bir bilgisayardan farklı olarak office rar mediaplayer vs bir çok yazılım otomatik yükleniyor.Benim beklentim : LİMO 4 te telefona yüklenen bir Linux yazılım olduğuna göre Android ve Mobile Windows tan farklı olarak POP3 mail proğramı RSS okuyucu Navigasyon vb açık kaynak kodlu yardımcı yazılımlarında otomatik olarak yüklenmesi yönünde. Yani bir nevi yükle kullan all in one yazılım . Bu konularda Mail de attım ama yanıt vermiyorlar. Devlet sırrı gibi saklanıyor :)

Bakalım bekleyip göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufocu -- 11 Temmuz 2011; 11:24:22 >
  • bende bi kaç sefer mesaj attım cevap vermediler .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamim2 -- 11 Temmuz 2011; 12:21:32 >
  • Arama kaytları hakkında yardım lazım.
    Tek tek silmeye çalıştım.Baktım olacak gibi değil.
    Aylar öncesinden yapılan aramalar gözüküyor.
    Tüm arama kayıtlarını tek seferde nasıl silcez ????
  • malesef aylardır onu araştırıyoruz oyle bişey bulamadk.
    Ayda 1 sefer format atıyorum ben düzenli olarak
  • ben hepsini siliyorum düzenli olarak üst soldaki kalem işaretine basınca kutular açılıyor tek tek işaretleyip siliyorum başka bilmiyorum
  • Çözülemeyen bir sorun daha var arkadaslar.
    Rehberdeki kişileri SIM'e kopyalamak.
    Yapabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cermin007

Çözülemeyen bir sorun daha var arkadaslar.
    Rehberdeki kişileri SIM'e kopyalamak.
    Yapabilen var mı?

Belki şu şekilde olabilir.

Rehberi samsung yazılımı ile bilgisayara yedekleyip ardından başka bir samsung telefon ile yedeği sim karta kopyalamak.

Deneyip yapan olursa haber versin.
  • galiba bu limo fundation bzimle kafa buluyor kaç gün oldu çıkmaz mı u limo 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamim2

galiba bu limo fundation bzimle kafa buluyor kaç gün oldu çıkmaz mı u limo 4

Hicri Takvime göremi Miladi Takvime göremi çıkacak acaba ?
  • LiMo 4 lider açık kaynak projelerine en iyi cins teknolojilerinin yaygın kullanımı yapar. LiMo Open Source Politikası bakım verimlilik ve gelecekteki açık kaynak yenilik için pazara erişim çıkarları doğrultusunda bu projeleri ile güçlü bir ikili katılımı teşvik . LiMo 4 kodu Temmuz 2011 kamu indirmek için hazır olacağı planlanmıştır.

LiMo platformu içinde kullanılan açık kaynak bileşenleri bir listesini görmek için, LiMo Open Source web sitesinde bu sayfayı ziyaret edin .
  • arkadaşlar öncelikler herkese iyi akşamlar.bu başlık altında böyle bir konunun toplanmış olması güzel olmuş.
    iki sorunum var benimde yardımcı olursanız çok makbule geçecek.
    1-internet ayarlarımda wifiyi göstermiş olmama rağmen youtube giriş yaptığımda web player sadece 3g ile çalışıyor
    2-telefonun usb kablosu ile bilgisayar bağlantısını sadece kontrol maksatlı bağladığımda çalıştıgını gördüm.bilgisayar tlfnu gördü.telefon ekranında modlar çıktı vs..sorun ise bir sebepten dolayı fabrika ayarlarına döndüğümde tekrardan bağlantıyı sağlayamadım be bilgisayar görüyor nede telefona modalar geliyor.bir çözümü var ise cevaplarınızı bekliyorum. iyi akşamlar tekrardan.
  • ilk sorun için
    telefonda menüde video görüntüleyici gibi bişey vardı onun ayarlarına girip bağlantıyı wifi olarak seçmen lazım
    bu dediğim internet explorer ın bağlantı seçeneği değil video görüntüleyicisinin bağlantı seçeneği

ikinci sorun için
    pc ye usbden bağlamak için
    *#7284# tuşlayın

usb yi seçin sağ üstten ok deyip çıkın.
  • @faruk279

hocam senin telefon ne oldu? yaptırabildin mi?
  • cevabınız ve hızınız için teşekkür ederim.youtube tamamdır. (daha öncede denedim aynı yerden ama olmamıştı :) )
    fakat pc bağlantı sorunu devam ediyor.
  • bu modeli fake imei ile kullanıpta vodafone un kampanyasından yararlanabilen oldumu acaba ?

http://forum.donanimhaber.com/m_50757113/tm.htm
    ben sms yolladım kayıt için eksik veya yanlış bir mesaj gönderdiniz yanıtı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: D C X L

bu modeli fake imei ile kullanıpta vodafone un kampanyasından yararlanabilen oldumu acaba ?

http://forum.donanimhaber.com/m_50757113/tm.htm
    ben sms yolladım kayıt için eksik veya yanlış bir mesaj gönderdiniz yanıtı geldi

Bu kampanyanin telefon modeli ile bir ilgisi yok aslinda. En kotu ihtimal baska bir telefona hattinizi takar onunla uye olursunuz. Ben denemek icin gonderdigimde zaten hesabiniz var dedi.

• senin telefon kayıtlımı yoksa fake imei limi ?
  • Kayıtlı değil.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.