Şimdi Ara

DVD YAKMA İLE İLGİLİ ACİL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 10 GÜN ÖNCE DVD WRITER ALDIM (LG).BUGÜN BİR FİLM KOPYALARKEN BİR DVD YAKTI ÇÖPE ATTIK MECBUREN.WRITERDA BİŞEY VAR MIDIR? YANİ NEDEN YAKAR.ONDAN SONRA İKİ FİLM KOPYALADIM YAKMADI.MAXELL MARKA KULLANDIM DVD'LERİ.KÜÇÜK BİR İPUCU VERMEK GEREKİRSE MESELA YÜZDE 6'YA GELDİĞİNDE WRITER'IN MOTOR SESİNİ DUYUYORUM EĞER 7'YE GEÇERSE SORUNSUZ DEVAM EDİYOR. ZATEN BİR KEZ OLDU AMA AÇIKCASI BİRAZ RAHATSIZ OLDUM.YORUMLARINIZI RİCA EDİYORUM.

• DVD yazarken pc meşgul olursa yakması doğaldır. gerçi yazılımıyla engellerler ama genede yazarken pc yi rahat bırak. medya sağlamsa sorunsuz yazar.
  • Olabilir boyle seyler.
    Her dvd-rw'nin uyumlu oldugu medya (DVD-R) farklı olabilir.Bende samsung var FLY'lar ile pek iyi anlasamıyor on taneden ikisini yaktı bi kutuda.Simdi hyundai kullanıyorum hicbir sorun yok.
    Ayrıca taktıgın DVD'nin temiz oldugundan da emin ol.Yazacagı bolgede parmak izi falan varsa oraya yazamayabilir ve o yuzden yakabilir DVD'yi.

Ayrıca DVD film kopyalarken kopya koruması iptal edilmis olarak imaj alıp yazdırırsan daha iyi olur.
  • arkadsım aynı dvd den bende var..medya seçiyp namussuz..princo ile lg mukemmel...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.