Şimdi Ara

Haftanın en iyi iOS oyunları -7-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
16.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Haftanın en iyi 5 iOS oyununu inceledik. iOS işletim sistemi için hazırlanan birbirinden farklı oyun türü severlere hitap eden oyunlar bu videoda.

• beğenmedim
  • son 2 haftadır yayınlanan ios oyunlarını hiç beğenmedim haftaya daha iyi grafikleri olan oyunları secersiniz inş.
  • Oyunlar ortalama ayarda. Ama dikkatimi çeken 2şey var. 1si 5oyun denmiş ama 6oyun resmi var, 2si ise dinazorlu oyunu küçükken imac'te oynamıştım :D (vay bee ne günlerdi..)
  • Video aceleye gelmiş sanırım son incelemede alta oyunlardan ekran görüntüleri de koyuluydu ama bunda yok. Oyunlarda bence güzel değil.
  • Oyunlar olmamış
  • böyle işe yaramaz oyunlar koyacaklarsa aylık yapsınlar şunu haftalık yerine
  • Bloody Hell tam bir desarj olma oyunu begendim valla sinirlerimi yatistiriyor
  • Oyunlar rezil soyleseydiniz ben suze haftanin en iyisi hazirlardim ciddiyim ornek drop the chicken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 17 Nisan 2011; 15:36:20 >
  • Bende begenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunlar gercekten kotu.

• Kim beğeniyo bu oyunları
  • Gene berbat

• o kadar kaliteli oyunlar değller ama ıynanmıcak oyunlarda değller.. yeri geliyo sıkıntıdan emülatörle super mario oynayanlar bile var
  • okumadım.

ayrıca niye sırf android ve ios oyunları symbian kullanıcılarını niye dışlıyorsunuz? he reklam amaçlı incelemelerse tabi bunlar ona bişey diyemem, oyunlar öyle incelenecek kalitede derinlikte oyunlarda değil ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miasmus

okumadım.

ayrıca niye sırf android ve ios oyunları symbian kullanıcılarını niye dışlıyorsunuz? he reklam amaçlı incelemelerse tabi bunlar ona bişey diyemem, oyunlar öyle incelenecek kalitede derinlikte oyunlarda değil ayrıca.

pardon ama symbian da ne oyunu var acaba?
    ha yılan a falan oyun diyorsan incelemeye gerek yok onları;)
  • Bazı oyunların retina display teknolojisini kullandığını söylemişsiniz ama grafikleri nedense kötü. Nanosaur'un görüntüleri iyi ama onda da takılma yaşanıyor. İncelemede iPhone4 mü kullanıldı?
  • Bu hafta güzel oyunlarr yoktu...
  • Apple fanı falan diyebilirsiniz ama bugün arkadaşımın N8'ini kurcaladımda NFS Shift bile kasıyor. Güçsüz donanım, optimizesiz oyunlar, az oyun sayısı incelememek için yeterli bence.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.