Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir
5 Cevap7399 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

586 Mesaj
15 Nisan 2011; 18:06:44 

Merhaba arkadaşlar başlığımdan da anlaşılacağı gibi İstanbul Leventten Sabiha Gökçen'e nasıl gidebilirim? Uçağım Cmrts Sabah 08:45'te.

Aşağıdaki gibi bir yol var fakat alternetif başka yollarda arıyorum. (Örneğin otobüsü kaçırırsam gibisinden ? )

1. Yol 4. leventteki otobüs durağında E3 otobüsleri gidiyormuş.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene..

345 Mesaj
15 Nisan 2011; 18:32:05 

kadoköy yapıp ordan e-10a binebilirsin,express olanına,45 dakka sürer.

PSN:mertkender

1359 Mesaj
15 Nisan 2011; 19:07:34 

metrobüse bin uzunçayırda in e10 a bin son durak sabiha gökçen.16s var bide sabiha gökçene gidiyor ama kesinlikle binme çok uzatıyor

125 Mesaj
16 Nisan 2011; 0:28:10 

Levent'ten gelen e-3 diye bir otobüs var ama saatlari çok seyrek. iett'nin sitesinden saatlerini öğrenebilirsin.

"Siz, arkanıza karanlık güç odaklarını almadınız. Siz arkanıza mafyayı, çeteleri, cuntaları almadınız. Siz, arkanıza Galata bankerlerini almadınız. Siz arkanıza hazineyi, siz arkanıza kamu bankalarının kaynaklarını almadınız. Siz ideolojiyle yürümediniz. Siz dayatmalara, baskılara, engellere boyun eğmediniz. Siz arkanıza sadece ve sadece milleti aldınız. Siz, arkanıza milleti aldığınız için, milletle yürüdüğünüz için büyüksünüz ve bu ülkeyi büyütüyorsunuz.”

1203 Mesaj
16 Nisan 2011; 0:48:39 

En iyisi taksim meydanında inip havaş'ın otobüsüne bin her yarım saatte bir var.Çok hızlı bir şekilde sabiha gökçen'e bırakıyor.

Adresi:

TAKSİM OTOBÜS HİZMET BİLGİLERİ
Servis Hareket Yerleri

Taksim :Havaş Taksim Ofisi önü - Büyükşehir Sanat Galerisi yanı (THY ofisinin 20 mt. ilerisi)

586 Mesaj
16 Nisan 2011; 11:51:22 

quote:

Orijinalden alıntı: comm

En iyisi taksim meydanında inip havaş'ın otobüsüne bin her yarım saatte bir var.Çok hızlı bir şekilde sabiha gökçen'e bırakıyor.

Adresi:

TAKSİM OTOBÜS HİZMET BİLGİLERİ
Servis Hareket Yerleri

Taksim :Havaş Taksim Ofisi önü - Büyükşehir Sanat Galerisi yanı (THY ofisinin 20 mt. ilerisi)

Teşekkürler herkese telefondan gördüm fakat cvp veremedim. @comm teşekkür ederim senin söylediğin gibi yaptım. İlk başta 4 leventten iett'ye bineyim dedim ama arkadaşlarında söylediği gibi çok seyrek kalkıyormuş ve saati uymuyordu o saatden sonra kadıköye gitmekde uzun sürerdi bende Taksimden Havaş ile gittim.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene..
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı Özel » Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313