- x
Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir
5 Cevap7617 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

588 Mesaj
15 Nisan 2011; 18:06:44 

Merhaba arkadaşlar başlığımdan da anlaşılacağı gibi İstanbul Leventten Sabiha Gökçen'e nasıl gidebilirim? Uçağım Cmrts Sabah 08:45'te.

Aşağıdaki gibi bir yol var fakat alternetif başka yollarda arıyorum. (Örneğin otobüsü kaçırırsam gibisinden ? )

1. Yol 4. leventteki otobüs durağında E3 otobüsleri gidiyormuş.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene..

345 Mesaj
15 Nisan 2011; 18:32:05 

kadoköy yapıp ordan e-10a binebilirsin,express olanına,45 dakka sürer.

PSN:mertkender

1361 Mesaj
15 Nisan 2011; 19:07:34 

metrobüse bin uzunçayırda in e10 a bin son durak sabiha gökçen.16s var bide sabiha gökçene gidiyor ama kesinlikle binme çok uzatıyor

127 Mesaj
16 Nisan 2011; 0:28:10 

Levent'ten gelen e-3 diye bir otobüs var ama saatlari çok seyrek. iett'nin sitesinden saatlerini öğrenebilirsin.

Bir sabah yatağımdan kalktığımda pencereyi açıp anırabilirim. Ama henüz değil.

1204 Mesaj
16 Nisan 2011; 0:48:39 

En iyisi taksim meydanında inip havaş'ın otobüsüne bin her yarım saatte bir var.Çok hızlı bir şekilde sabiha gökçen'e bırakıyor.

Adresi:

TAKSİM OTOBÜS HİZMET BİLGİLERİ
Servis Hareket Yerleri

Taksim :Havaş Taksim Ofisi önü - Büyükşehir Sanat Galerisi yanı (THY ofisinin 20 mt. ilerisi)

588 Mesaj
16 Nisan 2011; 11:51:22 

quote:

Orijinalden alıntı: comm

En iyisi taksim meydanında inip havaş'ın otobüsüne bin her yarım saatte bir var.Çok hızlı bir şekilde sabiha gökçen'e bırakıyor.

Adresi:

TAKSİM OTOBÜS HİZMET BİLGİLERİ
Servis Hareket Yerleri

Taksim :Havaş Taksim Ofisi önü - Büyükşehir Sanat Galerisi yanı (THY ofisinin 20 mt. ilerisi)

Teşekkürler herkese telefondan gördüm fakat cvp veremedim. @comm teşekkür ederim senin söylediğin gibi yaptım. İlk başta 4 leventten iett'ye bineyim dedim ama arkadaşlarında söylediği gibi çok seyrek kalkıyormuş ve saati uymuyordu o saatden sonra kadıköye gitmekde uzun sürerdi bende Taksimden Havaş ile gittim.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene..
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı Özel » Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.230