Şimdi Ara

Sony Ericsson Android işletim sistemli bir Walkman telefon üzerinde mi çalışıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2005 yılında ilk Walkman telefonu W800i'yi duyurarak cep telefonu pazarında çığır açan Sony Ericsson'un son bir kaç aydır Google'ın mobil işletim sistemi Android desteğini arkasına alan Walkman telefon modeli hazırladığı konuşulmaktaydı. Sony Ericsson'a yakınlığıyla tanınan Semcblog ve Sebss.it168 cephelerinden gelen yeni iddialarla tartışmalar tekrardan alevlenmiş oldu.

Semcblog, Androidli Walkman telefonun kutusuna ait olduğunu öne sürdüğü fotoğrafı paylaşırken; Sebss.it168, Xperia X8'in Walkman versiyonuyla karşılaşabileceğimizi belirtiyor. Ayrıca telefonun 3.0 inç boyutunda ve 320 x 480 piksel çözünürlüğünde (HVGA) dokunmatik ekran, 600 MHz saat hızında çalışan işlemci (Qualcomm olabilir), 3.2 megapiksel kamera, özel müzik çipi gibi nitelikleri bünyesinde barındıracağı; telefonun nisan sonu veya mayıs ayı gibi lanse edilebileceği söylenmekte. Öne sürülen bilgilerin tutarlı çıkması, bütçeleri fazla zorlamayacak bir Walkman telefonla karşılaşabileceğimiz anlamına geliyor. Bekleyelim ve görelim.

• 3.2 megapiksel kötü olmuş..
  • uuu beklediğim haber
  • ne zamandır beklerim böyle bir haber kamerası çokta önemli değil ama iyi ses vermesi lazım
  • su anda bi elmam var ama curudugu gibi ilk isim s.e dan devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanmandirali

su anda bi elmam var ama curudugu gibi ilk isim s.e dan devam...

Kurtlanır o yakında dikkat et
  • İlk walkman w700 değilmiydi ? Ben mi yanlış hatırlıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLMaNNN

İlk walkman w700 değilmiydi ? Ben mi yanlış hatırlıyorum ?

hayır ilk Walkman w800 , 1 yıl sonra w700 çıktı
  • android'i takip ediyordum, ama daha çok tablet pc için..telefon olarak iphone'umu değiştirmem... büyük ekranlı bir de android gibi daha hızlı sistem ve programları daha kolay ve ücretsiz indirebileceğim bir cihaz gerekli deyince hepsiburada'dan donanımhaber'deki yorumlar üzerine android 2.2'li tablet reedPAD'i aldım...galaxy'i ve streak'i denemiştim...daha iyi bir market ulaşımını görmedim...herkese tavsiye ederim. Özellikle ayrı grafik işlemcisi olmasından dolayı 3D oyunlardaki performansı inanılmaz..bu siteden bakabilrisiniz..www.reeder.com.tr/reedpad
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: irfanmandirali

su anda bi elmam var ama curudugu gibi ilk isim s.e dan devam...

Kurtlanır o yakında dikkat et

• gec bile kaldı androidli walkman telefon kcıkarma konusunda
  • Benimde bir W700i'm var 4 yıldır kullanıyorum uzun zamandır walkman gibi kullanamasamda (kulaklığı kayboldu 2 yıldırda almadım) adı bile yetiyor yahu.. WALKMAN! Tasarımı güzel olsun, orta sınıfa hitap etsin, fiyatı makul olsun..
  • tam bekledigim haber.. sony ericsson gümbür gümbür geliyor
  • tasarım ve dışa ses güzel versin,isterse 2 megapixel olsun (: 3.2 mp zaten kabul edilebilir bir rakamdır. bide android 2.3 ile gelirse ilk alıcaklardan birisi benim.
  • kamera neysede işlemci qualcomm olmasın... cortex.ler hem güç bakımından daha dengeli hemde daha stabil çalışıyor en azından cortex a8 serisi olomalı...
  • teknik özellikleri daha iyi olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsatAkdemir

tasarım ve dışa ses güzel versin,isterse 2 megapixel olsun (: 3.2 mp zaten kabul edilebilir bir rakamdır. bide android 2.3 ile gelirse ilk alıcaklardan birisi benim.

2.3 ile gelmez. 600 mhz işlemciden bahsediliyor 2.2 ile gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89
    tam bekledigim haber.. sony ericsson gümbür gümbür geliyor

1 yildan fazla suredir butun se haberlerinde bu yorumun aynisi kesin var:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeAYDIN

quote:

Orijinalden alıntı: Eray89
    tam bekledigim haber.. sony ericsson gümbür gümbür geliyor

1 yildan fazla suredir butun se haberlerinde bu yorumun aynisi kesin var:)

cünkü gercekten öyle
  • walkmanin baslangici geliyor yuksek donanimli daha sonra cikartacaktir walkmanler muzik amacli kamera degil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.