Şimdi Ara

Androidli ve QWERTY klavyeli Sony Ericsson Xperia Mini Pro II kameralara poz verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
5.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Akıllı telefonlarında Google'ın mobil işletim sistemi Android'e yer vererek yükselişe geçenler kervanına katılan Sony Ericsson'un QWERTY donanımlı Xperia Mini Pro modelinin yeni varisi kameralara tekrardan poz verdi.

Henüz resmiyet kazanmayan SK17i kod adlı Xperia Mini Pro II, belirtilenlere göre Xperia Arc, Xperia Pro, Xperia Neo ve Xperia Play'in ardından Sony Ericsson'un Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemli beşinci akıllı telefonu olacak ve telefona gereken gücü 1 GHz saat hızında çalışan işlemcisi sağlayacak. Telefonun dokunmatik ekranının 3.0-inç boyutunda ve 320 x 480 piksel çözünürlüğünde olacağı, arka yüzde konumlandırılan led flaşlı kameranın ise 5 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebileceği ve 720p video kaydedebileceği söylentiler arasında.

Sony Ericsson Xperia Mini Pro II'nin yakında boy göstermesi bekleniyor.

• Ben daha değişik tasarımlı olmasını yeğlerdim.
    Ama yine de güzel telefon.
  • süper bise tek kelimeyle dehset...
  • genelde sonyericsson'un telefonları malzeme ve işçilik olarak kaliteli oluyor.telefonun özellikleri çok süper olmasa da yeterli.ayrıca klavyesi de gayet iyi hazırlanmış.tuşlar arası boşluk iyi ayarlanmış.telefonun görünümü biraz daha iyi olabilirdi...
  • Giriş seviyesi olması gereken bir telefona göre özellikleri mükemmel olmuş, umarım fiyata çok etki etmez. İki yıl sonra Türkiye'ye gelmese gözüm kapalı almak isteyeceğim telefonlardan olurdu.
  • ekarını 3,5 inç olsaymıiş daha iyi olurmuş
  • az önce phonearenada rastladım tesadüfen.
  • güzelmiş
  • Mini akıllı telefonlar arasında bir süreliğini rakipsiz olacak görünüyor...
  • Tuşlar daha iyi malzeme / ince ve arka aydınlatmalı olması gerek. w995 de bile 8mp camera varken 5mp yetersiz kalacak, HOME tuşu garip durmuş :((

aksesuar olarak zengin bir içerik ile gelir inşallah. abdroid 2.3 ile gelmesi güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Tuşlar daha iyi malzeme / ince ve arka aydınlatmalı olması gerek. w995 de bile 8mp camera varken 5mp yetersiz kalacak, HOME tuşu garip durmuş :((

aksesuar olarak zengin bir içerik ile gelir inşallah. abdroid 2.3 ile gelmesi güzel.

w995 8 mp de noluyo , kaliteli çeksin yeter her telefon 8 mp olacak değil ,

daha önce de fotoğrafları çıkmıştı güzel bi model
  • Yeni Modeller

ST15i (Android 2.3)
    http://www.sonyericsson.com/5761/UAProf/ST15iR301.xml

SK17i - (Android 2.3)
    http://www.sonyericsson.com/5761/UAProf/SK17iR301.xml

A195i (240x432 piksel ekran)
    http://www.sonyericsson.com/5761/UAProf/A195iR101.xml

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 14 Nisan 2011; 22:40:11 >

• gelmeyeceği için dert etmeyin
  • klavye olayını hiç sevmiyorum ya.aletin önden görünüşü sony nin X1050 model mp3 çalarına benzemiş.
  • fotolar x10 ile çekilmiş
  • bu telefon x8 i bitirdi gozumde. Tasarim yine konusuyor. Donanima diyecek birsey yok zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok muthis bisey valla
  • Tasarımı çok kibar gerçekten de.
  • çok güzelolmuş
  • aşık oldum desem yeridir. klavyenin etrafındaki parlak kısım g705 teki gibi kavlamıyordur umarım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.