Şimdi Ara

3.20TD Compact

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3.20TD Compact

Sayın forum sakinleri :) Bu araç hakkındaki görüşleriniz nelerdir acaba? Kronik sorunları vs varmıdır? Gözüme çok hitap ediyor minyon yapısı, alcak olması, tek kapı :)

150bg - common rail motorlardan - eğer alırsam biraz üstünde oynayabilirim (chip - filtre - son susturucu - düz boru - kat iptali gibi - turbo ve intercooler büyütme gibi)

Yurt dışında olduğum için rahat bulabiliyorum ve bu kasalar daha uygun fiyatlı :)
    1 adet buldum yine bu renk 2003 model 180.000kmde fiyatı uygun 3500euro istiyor(pazarlık etmedim daha:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 14 Nisan 2011; 17:47:06 >

• 1- 3 serisi compact kesinlikle önermediğim bir model, kronik beyin arızası veriyor ve 2.500TL'ye düzelttiriliyor.. riskli..

2- E46 kasa 3 serilerinde dizel motor alınmaz sıkıntılı, enjektörlerle ilgili çok şikayetler var..

kısaca vazgeçin, uzaktan sevmeye devam ya da 3.30ci gibi bir araç alıp dediklerinizi ona yapmak daha uygun.. ancak bu kdr yüksek kmdeki BMW ile yok turbo yok intercooler yok chip üstüne ıvır zıvır yaptırırsanız bayağı bir servislerde, sanayilerde gezersiniz... 3.0lt motor yeterli, daha yüksek performans istiyorsanız M3 falan bakın derim..

kısacası gereksiz iş yapmanın alemi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

1- 3 serisi compact kesinlikle önermediğim bir model, kronik beyin arızası veriyor ve 2.500TL'ye düzelttiriliyor.. riskli..

2- E46 kasa 3 serilerinde dizel motor alınmaz sıkıntılı, enjektörlerle ilgili çok şikayetler var..

kısaca vazgeçin, uzaktan sevmeye devam ya da 3.30ci gibi bir araç alıp dediklerinizi ona yapmak daha uygun.. ancak bu kdr yüksek kmdeki BMW ile yok turbo yok intercooler yok chip üstüne ıvır zıvır yaptırırsanız bayağı bir servislerde, sanayilerde gezersiniz... 3.0lt motor yeterli, daha yüksek performans istiyorsanız M3 falan bakın derim..

Hocam Öncellikle ilgin için çok teşekkür ederim

Bu beyin arızası benzinli motorlarda değilmiydi?
    Dizel almak istiyorum özellikle çünkü öğrenciyim :) evdeki benzinli astraya binmeye hatta gaza dokunmaya korkuyorum :)
    Birde M3 felan kasar :) 1.20d-1.23 en yüksek alabileceğim araç

• quote:

Orijinalden alıntı: shanke

quote:

1- 3 serisi compact kesinlikle önermediğim bir model, kronik beyin arızası veriyor ve 2.500TL'ye düzelttiriliyor.. riskli..

Dizel almak istiyorum özellikle çünkü öğrenciyim :) evdeki benzinli astraya binmeye hatta gaza dokunmaya korkuyorum :)

o zmn E81 - E82 kasa 1.20d fln öneririm.. düşünmeden alın..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shanke

quote:

o zmn E81 - E82 kasa 1.20d fln öneririm.. düşünmeden alın..

Hocam burda öyle pert araçları parça parça satılığa çıkarıyolar ve çok fazla, 3.30d vs turbo ve intercoolerleri kolay ve baya uygun fiyatlara alınabiliyor.
    Chip firmaları 200-300leva arasına chip atıyorlar garantili

• uygulamaları yaptırmak değil bnm kastım arabayı onlarla yürütebilmek oldukça masraflı oluyor..
  • Herhalde Bulgaristan'dasın.
    3500 euro da komik paraymış
    Ben bu motorun,Türkiye'deki adi mazottan dolayı problem çıkardığını düşünüyorum.Yoksa 1 serisi,3 serisi ,5 serisi ve x3 de kullanılmış bir motor.
    http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M47

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczman2000 -- 16 Nisan 2011; 6:00:12 >
  • hangi ülkedesin? ben de 8000 pound'a 75bin mil 318i aldım 2007 model. ülke belirtirsen ucuz veya pahalı diyebilirim senin için. libyada 8000 pounda sıfır m5 alınabiliyor mesela

ama ben ne olursa olsun 3500 euro vermezdim bu arabaya... techzone dostumun dediği teknik kronik sorunların dışında şekil itibariyle de itici gelen bir model benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: raifkokten

Herhalde Bulgaristan'dasın.
    3500 euro da komik paraymış
    Ben bu motorun,Türkiye'deki adi mazottan dolayı problem çıkardığını düşünüyorum.Yoksa 1 serisi,3 serisi ,5 serisi ve x3 de kullanılmış bir motor.
    http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M47

evet bulgaristan , almanyadanda gidip alabilirim uzak yerler değil. Burdaki akrabalarım almanya, italyaya, ispanya gibi ülkelere işçi, yolcu, turist taşımacılığı yapıyorlar. Avrupanın her noktasından alabilirim anlayacağınız :)
    yok zaten bu aracı düşünmüyorum artık
    ibiza cupra - leon fr - 120d,123d gibi dizel araçlara yöneldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 16 Nisan 2011; 14:54:49 >

• Bende yurtdışındayım ve bu aracı çok düşünüyordum. Cidden 3 serisinde diğerlerine oranla çok daha ucuzlar.Ama sorunları nedeniyle uzaktan bile bakmıyorum.
    TechZone'un dediği gibi 3.30ci arıyorum bende,sizede tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aResCanQ

Bende yurtdışındayım ve bu aracı çok düşünüyordum. Cidden 3 serisinde diğerlerine oranla çok daha ucuzlar.Ama sorunları nedeniyle uzaktan bile bakmıyorum.
    TechZone'un dediği gibi 3.30ci arıyorum bende,sizede tavsiye ederim.

hocam çokta şirin duruyor bence :) çekiciliği var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.