Şimdi Ara

Evde ufak spor odası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dışarıya yani spor salonlarına para dökmeden sabahları düzenli olarak spor yapmak istiyorum. Bu iş için evimdeki ufak bir odayı boşalttım ve bu odayı birkaç alet ile spor odası yapmak istiyorum. Bu iş için verebileceğim miktar maksimum 650-700 lira. Ağırlık, bisiklet, çok fonksiyonlu aletler filan.. Neler almak lazım? Önerilerinizi bekliyorum :)

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cag_a_tay -- 23 Mayıs 2011; 11:41:22 >
  • Kesinlikle yardımcı oldunuz. Çok teşekkür ederim. Şunu merak ediyorum. Sizce ağırlık sephası mı daha gereklidir yoksa kondisyon küreği mi? Bir de mekik sephaları hakkında ne düşünüyorsunuz.
  • ağırlık sehpası + bisiklet ideal ayrıca kürek ne alaka ??
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cag_a_tay -- 23 Mayıs 2011; 11:41:39 >
  • iyi masal okumuşsun her salonda vardır ve kimsede yüzüne bakmaz küreğin hiç kullanışlı değil bi kere boşuna masraf
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cag_a_tay -- 23 Mayıs 2011; 11:42:15 >
  • Spor konusunda en önemli mevzu motivasyondur. Bahsi geçen spor odaları çok paralar harcanarak kurulur, ama maalesef bir süre sonra kapısı açılmaz olur. Motivasyon amacıyla mümkün olduğunca salonlar veya dış mekanlar tercih edilmelidir. Özellikle salonlarda bu işe uzun zaman ve emek vermiş insanlarla bir arada çalışmak sizleri de tetikler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.