Şimdi Ara

MSI, GeForce GTX 570 Twin Frozr III modelini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Özel tasarımlı ekran kartlarını duyurmaya devam eden MSI, Twin Frozr III soğutuculu GeForce GTX 570 modelini tanıttı. Daha önce Twin Frozr II soğutuculu GeForce GTX 570 çözümünü sunan MSI, yeni modeliyle soğutma performansını geliştirdiğini belirtiyor. Yeni yaprak tasarımıyla Twin Frozr II'dekiler ile kıyaslandığınd a%20 daha fazla hava üfleyebilen 80mm çapında PWM kontrollü iki fana, bakır tabana ve ikisi 8mm kalınlığında olan beş adet (Twin Frozr II'de dört) bakır ısı borusuna sahip yeni soğutucu ile referans tasarıma kıyasla 18 dereceye kadar daha serin ve 7.7 db'e kadar daha sessiz çalıştığı belirtilen N570GTX Twin Frozr III Power Edition, Nvidia'nın 40nm GF110 GPU'sundan güç alıyor.

Military Class II serisi yüksek kaliteli komponentlerle donatılan ekran kartı, yüksek hız aşırtma yeteneği için GPU, bellek ve VDDCI için voltaj arttırımına olanak tanıyor. 6+1 fazlı güç tasarımına sahip olan kart, 320-bit bellek veri yolu desteği ve 1280MB GDDR5 bellek kapasitesiyle geliyor. Grafik işlem birimi 732MHz'de, paralel işlemcileri 1464MHz'de ve bellekleri de 3800MHz'de görev yapan özel tasarımlı ekran kartı aynı zamanda SLI ve 3DVision Surround teknolojilerine de destek sunuyor. Performans ve sessizlik olmak üzere farklı fan ayarları ile gelen ekran kartı, görüntü aktarımı için çift DVI ve mini HDMI portlarını kullanıyor. MSI N570GTX Twin Frozr III Power Edition, yurt dışında 312,30 Avro seviyesinden ön-sipariş listelerine girmiş durumda.

• ülkemizde özel soğutmalı modeller arasında en çok tercih edilen markalardan birisi muhakkak bekleyenler vardır

twin Frozr III en üst modeldir gerek faz devreleri gerek güç girişleri tam bir overclock canavarı derim
  • Valla artık ne diyim daha birini almadan 3'ü çıkıyor onu almadan 4'ü çıkıyor tamam anladık twin frozr iyi bir teknolojide bunu sürekli ufak ufak üzerine koyarak satışa sunmaları bir yerden sonra sıkıcı geliyor. İnsanların sürekli kafasını karıştırıp duruyorlar acaba bunu almayıp şunumu alsaydım falan filan nedense son zamanlarda moda oldu bir teknoloji modeli tutarsa hemen ufakdan cilalayıp üst sürümlerini çıkarıyorlar bakalım nereye kadar gidecek
  • tam bir tanesine halleniyorum ...pat başka birşey çıkartıyorlar...takip edemez oldum artık :)

TFIII ve lightning gelsin görelim fiyatları artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: henezini

tam bir tanesine halleniyorum ...pat başka birşey çıkartıyorlar...takip edemez oldum artık :)

TFIII ve lightning gelsin görelim fiyatları artık

enes yine nvidia ya dönücen dimi
  • dönmek istiyorum ama..elle tutulur bir performans artışıda göremeyeceğim gtx580 alana kadar onunda malum fiyatları :)

şeytan CF yap diyor bir yandan onu düşünüyorum güzel bir monitörde lazım olur o zaman hepsi belli bir miktar para tabi :D

bakalım oyun piyasasına göre yazın düşünücem artık

konu dışına çıktım biraz affola :)
  • Kartın resmiyle kutu arasında çelişki var. Resimde 13 küçük yapraklı fan var. Kutuda 11 daha büyük yapraklı fan var.
    Hatta diğer Twin FrozrIII kartları da kontrol ettim. Onlarında kutularıyla resimleri farklı
  • Fanları deiştirmişler galiba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Kartın resmiyle kutu arasında çelişki var. Resimde 13 küçük yapraklı fan var. Kutuda 11 daha büyük yapraklı fan var.
    Hatta diğer Twin FrozrIII kartları da kontrol ettim. Onlarında kutularıyla resimleri farklı

• MSI ekran kartlarına bu aralar bel bağlmış durumda galiba.Anakart piyasasında darbemi yedi ne? :)
  • Şimdi hangisi daha kaliteli lightning galiba.Ben ya lightning yada amp2diyorum.Tam bu kartlar gelir o zaman da bir kaç aya 28nm çıkacak söylentileri çıkar biz yine kart alamayız.:s
  • İyi güzelde hala 1280 mb bellek ısrarı ne oluyor onu anlmakta güçlük çekiyorum.
    Aman ha başkaları ile karıştırıp akıl vermeye kalkan olmasın bit le pireyi karıştırmıyorum :)
    Çekirdek hızı yüksek bir kart , üstelik 3d Vision ve yüksek çözünürlükte bellek miktarı artık önemli.Atinin bellek avantajı da zaten ortaya konulmuştu..
  • 3d vision hikaye hiç de önemli değil 590 bile pırt yani alt modellere özel soğutucu yapacaklarına gerçek performans üst gruba yapsınlar 580e
  • Yeni aldım BF3 de 1280x720 de Ultra ayarda takılmadan multi oynaya biliyorum 8800Gt den sonra ekran kartı teknolojisi baya yol kat etmiş, Alın 3 sene arkanıza bakmadan ne varsa oynayın..
  • bu karttan kullandım 2 adet en iyi oc olan ve en iyi soğutmalı kartlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.