Şimdi Ara

==>Joikuspot programı kullananlar buraya toplansın<== (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
27.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu programı nokia c6-01 telefonuma yükledim, windows 7'de sorunsuz çalıştı fakat windows 8.1'de bilgisayar telefonu göremiyor neden acaba ?
  • jokuspot premium 5800 yükledim. win7 de çalışıyodu ama win8 e geçince wifi görmüyor?
  • Nokia 603 kullanıyorum bu programı yükledim fakat tabletim de telefonu göremiyorum acaba android sistemlerle uyumlu değil mi?
  • Biraz konu hortlatmış gibi olucak ama :D Erişim noktasını soruyor da hangisini seçmeliyiz.
  • Topkara28 kullanıcısına yanıt
    Access Point olarak internet sağlayıcının (Avea , Türkcell ,Vodafone ... ) her ne kullanıyosan onu seçmelisin

Örnek: Avea İnternet ( ben bunu kullanıyorum )

Apple cihazlarında program sorunsuz olarak çalışıyor okuduklarıma göre de Windows 8 den önceki versiyonlarında da bu uyumluymuş ayrıca android te de kullanılamıyor fakat gel gelelim birsürü sitede bunun artık kullanılabilirliğinden bahsediliyor bugün birsürü elektronik mağazasına gittim ve yaklaşık piyasadaki bütün tabletlerde denedim internete bağlanmayı ancak apple diğer bütün tabletlerde cihazı görmedi
  • Arkadaslar benim nokia e5 telego num var ve joiku spot light yükledim tablete bağlamak için ama ağı görmüyor ne yapcm yardım edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler bi gelişme yok mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar nokia e6 cihazımdan joikispot uygulamasunı açtım pcden çok rahat girebiliyorum ama Android cihaımdan(telefon) dan giremiyorum daha doğrusu görmüyo bile ağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.