Şimdi Ara

Cooler Master yeni oyuncu kasası CM Storm Enforcer'ı kullanıma sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
12.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cooler Master oyuncular ve donanım tutkunları için hazırladığı mid-tower formundaki yeni kasa modeli CM Strom Enforcer'ı önümüzdeki ay içerisinde Avrupa'da satış sunacağını açıkladı. 229 x 484.5x 523.5 mm boyutlarında ve 8.9 Kg ağırlığındaki kasa, CM Storm serisinin diğer temsilcilerinden izler taşıyan dikkat çekici bir görünüme sahip. Yapısında çelik kullanılan ve tamamı siyah olan Enforcer, pencereli yan kapağa ve daha iyi soğutma performansı için petek tasarımlı ön panele sahip.

Micro ATX ve standart ATX boyutlarındaki anakartlar ile uyumlu olan kasa, geniş iç hacmi sayesinde modern ekran kartlarının tamamına ev sahipliği yapabilirken, Cooler Master'ın açıkladığı teknik özellik verilerine göre, sabit disk kafesi çıkartıldığında ekran kartları için kullanılacak alan 390mm'ye kadar arttırılabiliyor.

Storm Guard sistemi ile özellikle Lan Party etkinlikleri için kasaya bağlı bileşenleri koruma altına alan Enforcer, dört adet 5.25-inç ve altı adet 3.5-inç sürücüye ev sahipliği yapabiliyor. Sürücüler için alet gerektirmeyen hızlı kuruluma da olanak tanıyan kasada, su soğutma sistemleri için hortum delikleri de bulunuyor. Kasa içi soğutma için ön kısımda 200mm çapında olan ve 1000 devir/dakika hızında görev yapan Kırmızı LED'li fana, arka kısımda ise 1200 devir/dakika hızında çalışan 120mm çapında fana yer verilen CM Storm Enforcer'ın son kullanıcı satış fiyatı ise 89 Avro olarak açıklandı.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Cooler Master CM Storm Enforcer

• Cooler Master yeni oyuncu kasası CM Storm Enforcer'ı kullanıma sunuyorCooler Master yeni oyuncu kasası CM Storm Enforcer'ı kullanıma sunuyorCooler Master yeni oyuncu kasası CM Storm Enforcer'ı kullanıma sunuyorCooler Master yeni oyuncu kasası CM Storm Enforcer'ı kullanıma sunuyor

HAF 912'nin tipini beğenmeyenler için bir alternatif olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 13 Nisan 2011; 17:41:54 >

• Haf 912 ile benzer bir ürün.. fakat fiyat biraz yüksek gibi..
  • Güzel parça:)
  • Kasa tasarımı güzel fiyat güzel ama önde 200mm fanı kapatan o pilastikler olmasa daha iyidi ve kafesin delikleride çok büyük bu yuzden kasa çabuk tozlanıcaktır...
  • 90 avro bu tombul kasa için ideal
  • Modülerlik açısında diğer coolermaster kasalarından farkı yok hatta iç dizayn nerdeyse haf912 ile aynı.Ön tarafa değişik bir dizayn yapmışlar hepsi bu.
  • haf serisinin sacma tasarımından sonra aradıgımı buldum sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Varminaard -- 13 Nisan 2011; 18:28:51 >
  • bunu görünce cm storm scout aldığıma pişman oldum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: électronic

haf serisinin sacma tasarımından sonra aradıgımı buldum sanırım

Oldu biz kalkalım o zaman!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkowan -- 13 Nisan 2011; 19:46:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelkowan

quote:

oturmuşmuydun ki ?

not : citizenekapak.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tigex -- 13 Nisan 2011; 20:07:05 >
  • Orta segmente iyi bir ürün daha geliyor demek, fiyatlandırmaya göre seçimler daha kolay olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelkowan

quote:

tutmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

90 avro bu tombul kasa için ideal

hoş kasaymış... bakalım türkiyedeki fiyatı ne olacak
  • fena kasa değil ama pahalı bence.
  • silverstone raven rv-02 mi yoksa bu mu? :D
  • bence o saplı olanın tipi daha iyi ama onda da kablo toplama zayıf kalıyor galiba

quote:

Orijinalden alıntı: Colossal

bunu görünce cm storm scout aldığıma pişman oldum :(

hocam bu kasa gelince pm atın belki anlaşırız, sizdeki kasayı alırım?

bence bu haf 912 den daha güzel ama ön taraf kapak olması hiç hoşuma gitmiyor;

bence haf 912 den artıları;
    yanı kendinden camlı,
    usb 3.0

saygılar
  • usb 3.0 varsa iyi
  • HAF 912'nin ön plastik aksamını değiştirmişler ve yeni kasa yapmışlar.Plex'li kapak ve USB3.0 artıları, ön tarafın kapaklı olması kullanım için rahat değil, en azından bence.912'nin dizaynını sevmeyenler için bir alternatif.
    Bu arada reset tuşu ner de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vdtkc -- 14 Nisan 2011; 5:18:17 >
  • Dark Knight 100 $, tartışmasız fiyat / performans lideri.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.