Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
34
Favori
279.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar,
    Bu güne kadar talebiniz yönünde Paylaşım yapmadım; yapmam da.
    Önerim cihazınızı aldığınız kaynak ile iletişim kurmanız yönünde olacaktır.
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • feel my kappa kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Bir yöntemdir; denemenizde bir sakınca olmayacaktır görüşündeyim.
    Saygılar.

• DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum. Fakat aldığım kaynağı da bulamıyorum. Sanırım kapatmışlar. Bende ücreti karşılığında güncellemeden bahsediyorum. Yoksa insanların para ödeyip de uyguladıkları yöntemleri haksız olarak ele geçirmek değil niyetim. Başka bir yöntem bulamaz mıyım güncellemek için ? SD kartımı bilgisayara taktığımda içinde IGOX Navione exe adlı bir yazılım duruyor. Bir bilginiz var mı ?
  • termo16 T kullanıcısına yanıt
    Cihazınızı aldığınız Firma ile irtibat kurma dışında burada bir çözüm üretmemiz zor.

Saygılar.
  • Hocam Merhabalar,
    Piranha Leon Navigasyon Cihazı Var İçerisinde İGo Yüklü ve Ben NaviExtras Toolbox İle Bir Türlü Bağlantı Yapamadım.Cihazı Yığın Bellek Moduna Alıyorum Bilgisayarı Yeniden Başlatıyorum vs vs Kısacası Amatör Birinin Deneyebileceği Herşeyi Denedim Ancak Bir Türlü Programa Cihazı Tanıtamadım.Bilgisayardan Dosyalarına Erişebiliyorum Hatta Kopyalayıp Yedekte Aldım.Ne Yapabilirim Nasıl Bağlantı Kurabilirim Anlatabilirmisiniz?
  • bir sorum olacak.Xetec din-1238 in-dash cihazım var.bilgisayar kartı görüyor ama toolbox Adeta kart takılmamış gibi davranıyor.sorunu nasıl çözebilirim.teşekkür ederim

• teknolojiden bi haber bi tanıdığım bu paptor mu ne dandik bişeyse güncelleme için bana getirdi baktımki harita sürümü 2009
    dedimki sen naptın aga aradan 5 yıl geçmiş
    sonra bağladım pc ye ilgili toolbox ile sadece 3d yapıları güncelleştirdi harita için sanırım para istiyor

dedimki böyle dandik bi sistemmi olur ben telefonumdA korsan cigo kullanıyorum harita son sistem bu abimiz korsana karşı harita güncellemek için bir sürü teferrruat ve extra para.

neyse telefondaki güncel map dosyasını bu captor mu paptor mu neyse içindeki ilgili klasöre attım etkinleştirilmemiş harita uyarısı veriyor ve haritayı görmüyor

ve bir kez daha anladım ki bu pirima çöp ürünler satıp boşuna milletin parasını alıyor

zamanın birinde fiyatı uygun diye pirima mp4 player almıştım garanti süresince kendi kendine kulaklık girişi ile ilgili sıkıntı oldu tamiri için benden para istediler
    şimdi düşünüyorumda iyi taktik ha dandik ürünleri sat arıza çıkıncA garantisi olduğu halde her hataya para iste
    yeni nesil soygun bu olsa gerek

kusura bakmayın haritayı güncelleyemeyince sinirlendim
    sayın pirima yetkilileri bu yazıyı kaale almayın sadece sesli düşünüyordum :)
    ürünlerinizi bi çok kişiye tavsiye ediyorum
    genelde beni sevmeyenlere muhahahaha :))))))))

• Mevcut aracımdaki Naviin marka multimedyada iGo 8 yüklü eğer bu yüklü olan navigasyonun dosyalarının bulunduğu micro SD kartı bilgisayara takıp Naviextras programını açarsam güncelleme işlemi yapabilir miyim?
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Evet yapabilirsiniz.
    Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,
    Evet yapabilirsiniz.
    Saygılar.

Çok çok teşekkürler

Saygılar
  • iGo Primo 2.4 mü daha yeni iGo 9.6 mı ?
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    Tabii ki Primo 😊

• Merhaba desteklenen cihaz listesinde cihazım var.piranha tahoe.orjinal haritası igo değil.ama kopya ile igo çalıştırıldı.kopya olduğu için sildim.Anladığım kadarı ile meşru yollardan orjinal harita yazılımını degistirmeyecegim doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ad3m -- 10 Şubat 2015; 2:29:17 >
  • Merhaba. aracımdaki navigasyon cihazının orjinal sd kardı, yıkamada kayıp oldu. şimdi orjinaline 150 tl gibi bir bedel isteniyor. bunun başka bir çözüm yontemi var mı acaba?
    sonuçta kayıtlı kullanıcıyım.
    belirttiklerine göre; sc kartta bir şifreleme varmış ve bu olmadan çalışmıyormuş.
  • Naviextras Toolbox Güncellemesi var arkadaşlar; yeni haritaları güncellemeden önce bu güncellemeyi almanızı öneriyorum.

Keyifli sürüşler
  • Turkey Speed Profile isminde bir dosya hatası veriyor bazı cihazlarda. 4 Cihazımda güncellemeyi tamamladım; iGO8 olan cihazımda hata veriyor. Araştırıyorum.

Bilgi vereceğim. Endişe duyanlar güncellemeleri yapmasınlar
  • Bütün Güncelleme işlemlerim tamamlandı; Sorun yaratan cihaz da "Cihazınız Güncel" uyarısı veriyor. Cihaz veya Haritaların çalışmasında bir sorun yok.

Yine de test ediyorum. Şu an bir sorun yok gibi görünüyor. Server kaynaklı olabilir. Bilginize
  • Selamlar,

Ana Mesaja Navitech tarafından hazırlanan Tutorial Video eklenmek suretiyle görsel destek sağlanmıştır.

Keyifli Navigasyonlar dilerim
  • Merhaba arkadaşlar..

Sürekli
    Bu servis şu an geçerli değil, Lütfen sonra tekrar deneyiniz" hatası alıyorum..
    Çözümü nedir arkadaşlar..

Naviexstrası kaldırıp yeniden kurdum... Değişen bişey olmadı.
  • ozyurek O kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Server yoğunluğundan veya bakımından olabilir; bugün gündüz saatlerinde tekrar deneyiniz.

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.