Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 Q1'den sonra güncelleme çıkmadı değil mi?
  • mcornek kullanıcısına yanıt
    Q1, Q2 kalmadı. 2013.07 Harita kullanıyoruz şu an... 2013.10 için herkes beklemede, onun da eli kulağındadır
  • Hehe teşekkür ederim ben epey geride kalmışım az önce yükledim yeni olan ne varsa. Benim cihaz geçen senenin verileriyle bile epey iyiymiş. Tem üzerinde Bağcılar Medipol Ankara sapağını görmüyordu o yolu açıp kapadılar umarım düzelmiştir.

Teşekkür ederim ben de bozuntuya vermeyeyim, nerede kaldı bu 2013.10? Bir an önce çıksın artık.
  • 2013.07 <<guncellemesını yaptımda acaba bu cıhaza tomtom sygıc navitel gıbı bunları kurabılıyozmu?
    varmı bi yontemi
    saygılar
  • anlamamki kullanıcısına yanıt
    'Bu cihaz' derken, hangi cihaz? Profilinize baktım ama göremedim.
  • Evoque
    4.3 inç GPS Navigasyon
    http://piranha.com.tr/support_product.php?product_id=174
    bu model
    Cihazınızın Orijinal yazlımını kullanabilirsiniz. Bahsettiğiniz yazılımlar cihazınızda çalışmaz. Sygic için bir şey diyemem ama TomTom ve Navitel çalışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Cihazınızın Orijinal yazlımını kullanabilirsiniz. Bahsettiğiniz yazılımlar cihazınızda çalışmaz. Sygic için bir şey diyemem ama TomTom ve Navitel çalışmaz.

ok hocam
    ıcındekı paralı harıtaları nasıl guncellerız
    yada sımdılık gerek yokmu?
    2013.07 yazdığınıza göre cihazınızda Başarsoft harita var muhtemelen. Şimdilik gerek yok; güncelleme yayınlandığında -ki duyururuz buradan- bağlar cihazınızı bu konuda anlatıldığı gibi yaparsınız.

Saygı ve sevgiler.
  • Başarsoft 2013.10 (131212) Haritalar Yayınlanmıştır arkadaşlar;
    Hayırlı olsun herkese

Cihazlarınızı bağlayarak güncellemelrinizi alabilirsiniz...
  • Ben Piranha Diablo cihazımı bununla güncelledim, önceden de yedek aldım ve güncelleme sonrası artık navigasyon yazılımı çalışmıyor. Yedek aldığımı geri yüklediğimde de düzelmiyor. Naviextras işini güzel yapan ama tehlikeli bir yazılım malesef. Zaten bir yerde bir arkadaş asla bu program ile cihaz yedeklemesi yapılmamasını, onu yerine cihazı usb bellek gibi bağlayıp kopyala yapıştır ile yedek alınmasını öneriyordu. Niketim bu yöntemle yedek alan bir arkadaş Naviextras'ın çalışmaz hale getirdiği cihazını düzeltmeyi başarmıştı. Onun için, dikkatli olun diyorum.
  • Merhaba

Cok yararli bi sayfa olmus tebrik ederim

Bazi sd kartlarin bendeki boyle imis naviextra ya baglanmamasinin sebebi ilk 20 gun veya 30 gunden sonra akriflesiyor sebeb buymus yani biraz bekleyecegiz

Saygilarimla mesut buyuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tom tom xl var bende yapamadım ya guncellemeyı :)
  • Merhaba,

Elimde Aselsannet ASN 3030 Navigasyon cihazı mevcut. Burda yazılanlar şeklinde cihazı toolbox'a bağlamayı denedim. İnternette aradığım birkaç yöntemide denedim ama bu cihazı bir türlü toolboxa bağlayamadım. Cihazı bilgisayara taktığımda görüyor. NNG klasörüde geliyor. Ama toolbox hiçbir şekilde görmüyor.
    Tüm usb portlarını boşalttım, antivirüs yazılımını kaldırdım. Windows 8.1, 7, XP gibi işletim sistemlerinde denedim ama malesef yine hiçbir sonuç alamadım.

Başka bir çözüm yolu var mıdır ?

Şimdiden teşekkürler.
  • merhabalar bende Goldmaster 558HD navigasyon cihazı var. Belirtilen şekilde güncellemeyi yaptım, yedek almamıştım. güncelleme bitti, pc ile baglantısını kestim, cihazı açtıgımda bir türlü GPS sinyali alamıyor,aranıyor diyo ama tık yok. ne yapacagım bir bilgisi olan var mı? güncelleyelim derken tamamen gitti....
  • telefonuma igo primo kurdum ve 9.6.29.329069 ve başarsoft haritam 2013.07 görünüyor.

burada haritaları toolbox tan güncelleyebildiğimiz gibi, igo sürümünüde yükseltebiliyormuyuz acaba?bir espirisi olurmu görsel anlamada?
  • cino__cool kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Güncelleme ile ilgili sorun olduğunu düşünüyorsanız, tekrar bağlayıp güncelleyiniz. Sakıncası yoktur.

Uydu bağlantısı için ev içinde değil de, dışarıda çalıştırmayı deneyin. Bağlanacaktır; çünkü yaptığınız işlem ile GPS bağlantısı kurmasının bir ilişkisi bulunmuyor.

Deneyip sunucu paylaşırsanız seviniriz.

Kolay gelsin. @cino__cool
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

Güncelleme ile ilgili sorun olduğunu düşünüyorsanız, tekrar bağlayıp güncelleyiniz. Sakıncası yoktur.

Uydu bağlantısı için ev içinde değil de, dışarıda çalıştırmayı deneyin. Bağlanacaktır; çünkü yaptığınız işlem ile GPS bağlantısı kurmasının bir ilişkisi bulunmuyor.

Deneyip sunucu paylaşırsanız seviniriz.

Kolay gelsin. @cino__cool

denedim ve aynen söylediğiniz gibi oldu ve sorun çözüldü.. teşekkür ederim, iyi forumlar
  • cino__cool kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun

Keyifli navigasyonlar.
  • Necvox diye bir navigasyon multimedya aleti var arabamda ondaki navigasyonu güncelleyebilir miyim acaba bu programla? Modelini bilmiyorum maalesef necvox Black Edition yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.