Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim cihaz araba teybine bağlı üstat sd kartı var navigasyonu ondan alıyor onu nasıl yapacağız,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Benim cihaz araba teybine bağlı üstat sd kartı var navigasyonu ondan alıyor onu nasıl yapacağız,

SD kartınızı bilgisayara takıp Naviextras Toolbox ile son güncellemelerinizi yapacaksınız. Bu kadar

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Benim cihaz araba teybine bağlı üstat sd kartı var navigasyonu ondan alıyor onu nasıl yapacağız,

SD kartınızı bilgisayara takıp Naviextras Toolbox ile son güncellemelerinizi yapacaksınız. Bu kadar

Saygılar.

Şu anki en güncel versiyon kaç ve bu güncellemeler yeni olarak neler getirdi üstat bilgin varmı,
  • quote:

quote:

quote:

Saygılar.

Şu anki en güncel versiyon kaç ve bu güncellemeler yeni olarak neler getirdi üstat bilgin varmı,

Şu anki Harita 2012.07; ancak yeni yılın ilk günlerinde 2012.10 güncelleme gelecek.

Bu sürümün içeriğini de BAŞARSOFT HARİTALAR tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kolay gelsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar.

Şu anki Harita 2012.07; ancak yeni yılın ilk günlerinde 2012.10 güncelleme gelecek.

Bu sürümün içeriğini de BAŞARSOFT HARİTALAR tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kolay gelsin

Eyvallah üstat biraz daha bekleyeyim yeni sürüm çıksın onu güncellemek için uğraşırım,

• Merhaba. Bugün piranha tahoe aldım. Dediklerinizi yaptım fakat naviextras programı bir türlü cihazı görmüyor. Pc ye bağlayınca cihaz direk usb mod diyor ekranda ve pc de usb bellek takmışım gibi menü açılıyor fakat program görmüyor cihazı. Ayarlarına baktım başka bi mod yok usb mod yazınca ekranda zaten bişe yapamıyorsunuz. Güncelleme yapmam gerekli mi? Gerekliyse nasıl yaparım? Teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda buldum. Naviextras ile değil piranhaextra programı ile güncelleniyor alet. Yalnız ilginç olan igo başarsoft yazılımı yüklü olması lazım ve naviextra ile güncellenmesi lazımdı fakat naviextra programı cihazı görmeyince piranhaextra ile denedim anında gördü ve güncellemelerin hepsini buldu. Şu an güncelleme yapıyorum ve navtec yüklüymüş cihazda. İlginç geldi bana ama navigasyon görüntüsü aynı igo :D Navtec ile igo aynı görüntüde mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkeriscan

Sonunda buldum. Naviextras ile değil piranhaextra programı ile güncelleniyor alet. Yalnız ilginç olan igo başarsoft yazılımı yüklü olması lazım ve naviextra ile güncellenmesi lazımdı fakat naviextra programı cihazı görmeyince piranhaextra ile denedim anında gördü ve güncellemelerin hepsini buldu. Şu an güncelleme yapıyorum ve navtec yüklüymüş cihazda. İlginç geldi bana ama navigasyon görüntüsü aynı igo :D Navtec ile igo aynı görüntüde mi acaba?

Cihazınızda Navteq Haritaları kullanılmaktadır; Naviextras Toolbox ile güncelleme yerine Piranha Güncelleme yazılımıyla yapabiliyorsunuz.

Başarsoft Haritaları cihazınızda kullanılamaz.

Saygılar

Edit: Piranha'nın bu modelinde kullandığı arayüz ile iGO ara yüzü farklı olduğu gibi, program özellikleri de tamamen farklıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 18 Ocak 2013; 8:03:16 >

• Aynen öyle. Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,
    Sorunumun cevabını tam olarak hiçbir yerde bulamadım. Next YE-585 cihazım var. Sorunsuz kullanıyorum ancak dün bir sd kart alıp cihazıma taktığımda toolbox sd kartı görmedi. Halen kullanılan hafıza olarak flash görünüyor. Toolbox'a sd kartı nasıl tanıtabilirim? Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Herkese merhaba,
    Sorunumun cevabını tam olarak hiçbir yerde bulamadım. Next YE-585 cihazım var. Sorunsuz kullanıyorum ancak dün bir sd kart alıp cihazıma taktığımda toolbox sd kartı görmedi. Halen kullanılan hafıza olarak flash görünüyor. Toolbox'a sd kartı nasıl tanıtabilirim? Şimdiden teşekkürler...

Kartınızı öncelikle bir bilgisayarda FAT olarak formatladınız mı cihaza takmadan?
  • 2012.10 Başarsoft - Yeni haritalar duyuruldu arkadaşlar;

quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

Arkadaşlar,

Naviextras.com'da 2012.10 güncellemesi yayınlanmış durumdadır, cihazlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Bir sıkıntı görür ya da yaşarsanız bize iletebilirsiniz, en kısa zamanda çözmeye çalışırız.

Emeği geçen herkese teker teker teşekkür ederiz.

Saygılar sevgiler...

Necmettin.

Hayırlı Olsun herkese
  • next 565 cihazinda en kısa yol seçeneği veya farklı rota alternatifi seçenekleri var mı ben bulamadım.daha kısa yol varken yolu uzatıyor.ana yolları tercih ediyor
  • naviextras programını açınca hata veriyor, güncelleme yapamıyorum. ne yapabilirim?

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için]
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

naviextras programını açınca hata veriyor, güncelleme yapamıyorum. ne yapabilirim?

Sistem güncellemesi vardır; bu tip uyarıları her Çarşamba ve Cuma günü alabiliyoruz. Daha sonraki saatlerde tekrar deneyiniz.

Saygılar
  • cuma gününden beri deniyorum, hep aynı hatayı veriyor

düzeltme: düzeldi şu anda güncelleme yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 3 Nisan 2013; 11:08:38 >
  • Sayın @hardcrss

Problem Var ben de yapamadım...

[edit] Mesaj edit edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 3 Nisan 2013; 11:13:19 >
  • quote:

...

Güncelleme işlemini tamamlayamıyor. Tamamlayabildi mi sizde?
  • quote:

quote:

...

Güncelleme işlemini tamamlayamıyor. Tamamlayabildi mi sizde?

sorunsuz tamamladı. 2012.10 oldu.
  • Arkadaşlar;

Navitech QX Serisi için Yazılım güncellemesi yayınlanmıştır. Bu yazılım ile QX (Bir önceki seri) cihazlar uygun alıcı aparatı ile TMC/TBS (Trafik Bilgileri) Yayınlarını alıp rota hesaplaması yapmaktadırlar artık.

Güncelleme için cihazlarınızı Naviextras Toolbox ile yeni yazılımı alabilirsiniz.

Hayırlı olsun Tüm Navitech QX (431 ,432 ,433 ,511 ,512 ,513) cihaz kulananlara Ben dahil...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.