Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR, YE-G-545 GÜNCELLEMEK İÇİN CİHAZI BAĞLIYORUM AMA VERİLER YÜKLENEMİYOR DİYOR. HATA DA (antivirüz problem) ŞEKLİNDE.

2012 HARİTASINI YÜKLEMENİN BAŞKA YOLU YOK MU? ZİRA HALİ HAZIRDA CİHAZ 2011 HARİTASI İLE GELDİ.

not: toolbox aracılığı ile deniyorum.
  • Sayın @unal1917

Antivirüs yazılımınızı geçici bir süreliğine kapatıp deneyiniz; kaldı ki bu günlerde Naviextras Tollbox'ta da bir sorun mevcut. Yayınlanan güncelleme ile bende de sorunlar çıkmaya başladı. Biraz beklemekte yarar var.

2011.10 harita ile Navigasyon yapabilirsiniz, çok yeni lokasyonlar/güncellemeler etkilemeyecektir tahminimce sizi.

Kolay gelsin
  • SAYIN DD252Admin..!

ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. DEDİĞİNİZ GİBİ YAPIP BEKLEYECEĞİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unal1917

SAYIN DD252Admin..!

ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. DEDİĞİNİZ GİBİ YAPIP BEKLEYECEĞİM.

Lütfen bizi bilgilendirin daha sonra. Bu arada ben 2 cihazımla kontrol yaptım; şu an sorunsuz görünmekte sistem. Akşam bir deneyiniz.

Kolay gelsin
  • SAYIN DD252Admin .

EVDEKİ BİLGİSAYARDAN DENEDİM SORUNSUZ GÜNCELLEME YAPTI.
    SANIRIM ÇALIŞTIĞIM KURUMDAKİ GÜVENLİK DUVARI BAZI DOSYALARIN YÜKLENMESİNE ENGEL OLUYORDU.

ŞİMDİ 2012 HARİTAMI SORUNSUZ İNDİRDİM.
    İLGİNİZE TEKRAR TEŞEKKÜRLER.
  • Geçmiş olsun; hallolduğuna sevindim
  • Selam a dostlar, panpişler!.. bugün QX- B513 model navigasyon alıp harita güncellemesi yaptım. Cihazda Hakkında>Diğer>İçerik>Haritalar a tıkladığımda,, bir tane 'Temel Harita 2009.9 NIMA VMAPO' diye birşey var birde 'Başarsoft'un Türkiye 2012.04' haritası var. Şimdi bu Temel Harita nedir, Silmem gerekiyor mu?.
  • Arkadaşlar,
    Piranha Galileo cihazımı kesinlikle güncelliyemiyorum. Piranha destek de, naviextra destek de fos çıktı.
    Aylar süren yazışmalarımdan bir sonuç alamadım.
    Akla gelebilecek her yöntem denendi. Bu nedenle bana lütfen " bir de şunu dene" iletisi göndermeyin.
    Makinemde 2011.03 yüklü.
    Hayrına bana 2012 .Q2 yi gönderebilecek veya link verebilecek birisi var mı?
    pm den ilişki kurabiliriz. Ankara'da yerinizden alabilirim.
    Şimdiden teşekkürler..
  • iyi günler px120 cihazını bir türlü güncelleyemiyorum. toolbox programında "cihaz" düğmesine tıkladığımda: "cihaz içeriği doğrulanıyor lütfen bekleyiniz" diyor ama öylece kalıyor ne yapmam gerekiyor acaba? bilen varsa şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ihbaydas

iyi günler px120 cihazını bir türlü güncelleyemiyorum. toolbox programında "cihaz" düğmesine tıkladığımda: "cihaz içeriği doğrulanıyor lütfen bekleyiniz" diyor ama öylece kalıyor ne yapmam gerekiyor acaba? bilen varsa şimdiden teşekkürler...

.....

Geçici bir sorundur Server kaynaklı. Daha sonra tekrar deneyiniz
  • teşekkürler, sorunu çözdüm. cihaza virüs bulaşmış. nortona temizletince normale döndü.. benzer sorun yaşayanların dikkatine......
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihbaydas

teşekkürler, sorunu çözdüm. cihaza virüs bulaşmış. nortona temizletince normale döndü.. benzer sorun yaşayanların dikkatine......

Bilgisayarınıza mı Virüs bulaşmış, cihaza mı?
  • Necvox araç cihazları için nasıl yapılıyor? Bizde SD kart var. Birde harita güncellemeleri ücretsizmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydanoz6898

Necvox araç cihazları için nasıl yapılıyor? Bizde SD kart var. Birde harita güncellemeleri ücretsizmi acaba?

Merhaba,

Naviextras sitesinden desteklenen cihazlar sayfasına bakmalısınız.

Naviextras Supported Devices

Cihazınızın marka ve modelini bulamazsanız satın aldığınız yere başvurmanızı önereceğim.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Orijinalden alıntı: maydanoz6898

Necvox araç cihazları için nasıl yapılıyor? Bizde SD kart var. Birde harita güncellemeleri ücretsizmi acaba?

Merhaba,

Naviextras sitesinden desteklenen cihazlar sayfasına bakmalısınız.

Naviextras Supported Devices

Cihazınızın marka ve modelini bulamazsanız satın aldığınız yere başvurmanızı önereceğim.

Saygılar.

Cevap için tşkler..
    Yapan varmı acaba diye sormak istiyorum..
    Necvox cihazlar için harita güncellemesi yapan varmı?
    Harita güncellemesi ücretlimi oluyor?

Tşkler..
  • selam navitech px120 cihazın dokunmatik ekranı karışıyor nereye bassam başka yer aktif oluyor ekranda sorun ne olabilir acaba harita güncellemesinide yaptım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seavoice

selam navitech px120 cihazın dokunmatik ekranı karışıyor nereye bassam başka yer aktif oluyor ekranda sorun ne olabilir acaba harita güncellemesinide yaptım?

ayarlar kisminda kalibrasyn varsa ordan kalibre edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlar -> Ekran Kalibrasyonu yapın; ekran üzerinde çıkan + işaretlerine "kalemiyle" dokunursanız daha iyi olur.

Kolay gelsin
  • hocam bende galaxsy ace s5830i var ama tolbox çalıştırdıgımda cihazı neden se görmüyor lütfen navigasyon cihazınızı bağlayınızda kalıyor
    oturum tuşuna bastığımda usb kablosu ile cihazınız bağlayınız diyor hicbir hareket yok yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurca

hocam bende galaxsy ace s5830i var ama tolbox çalıştırdıgımda cihazı neden se görmüyor lütfen navigasyon cihazınızı bağlayınızda kalıyor
    oturum tuşuna bastığımda usb kablosu ile cihazınız bağlayınız diyor hicbir hareket yok yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin saygılar

Telefonunuz Android işletim sistemine sahip; yanılmıyorsam Store (Market) üzerinden güncellenmiş sürümü yayınlanacaktır. Android ve IOS sistemli telefonlarda durum farklı yani...

Naviextras ile uyumlu olmadığından güncellemenizi Toolbox ile yapamazsınız.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 26 Ağustos 2012; 23:28:01 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.