Şimdi Ara

Resident Evil: Operation Raccoon City Video 1

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Operation Raccoon City'nin Oyun içi görüntülerin bulunduğu ilk videosu

• irenc ya yazık ettiler valla cok arıyacagım eski serileri elveda resident evil
  • Zaten Nemesis'ten sonra batırmışlardı oyunu.
  • Nemesis'ten sonra batırmışlardı ? RE4 hem korku hem de TPS ( Third Person Shooter) standartlarını değiştirmiş bir oyundur. Özellikle TPS oyunlarında, RE4'ten sonra tüm TPS'ler aynı şekilde omuz üstü görüntüyü kullanmaya başladı ve günümüzde hala bu şekilde kullanılıyor. Gamecube'da yılın oyunu olduktan sonra PS2 ile daha büyük bir hayran kitlesine ulaşıp Wii ile son jenerasyon konsollardan birine de çıkmıştır ( Ayrıca PS3 ve 360 HD versiyonu da yoldadır ).

Resident Evil 1'i,2'yi,3'ü severek oynadım, bitirdim ama RE4'ü oynadığımda makinenin başından kalkamamıştım. RE4, Capcom'un en başarılı oyunlarından birisidir ve en başarılı RE oyunudur. Zevkinize göre olmayabilir ama bu gerçekleri değiştirmez.
  • Yenilik her zaman iyidir benim görüşürüm.
  • re 6 2017 . rezident evil en iyileri re 4 re remake re zero bence
  • reziden evili hic oynamayan biri önce remakeyi ve zeroyu onamalıdır cünkü resident evilin aslı onlardır RE remake bence 5ten daha iyi oynayan zaten bana hak verir
  • re asıl konusu 1 2 3 e göredir ana konudur 4 ile birlikte devam eden oyunlarda sapmalar görülmüştür oyun başka bir oyuna dönümüş sanki
  • Serinin rn iyisi Re4 4x4 lük oyun...bu oyunu oynamayanlar ben RE hayranıyım demesin..
  • FPS shooter olanlar hariç bütün R.evil serilerine büyük saygı duyuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.