Şimdi Ara

PowerColor ayarlanabilir soğutucu tasarımına sahip Radeon HD 6950 Vortex PCS++ modelini hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ekran kartı üretiminde sektörün lider isimlerinden birisi olan PowerColor, özel tasarımlı modellerine yeni bir çözüm daha ekliyor. AMD Radeon HD 6950 tabanlı olan yeni model, Vortex PCS++ soğutucusu ile aynı segmentteki benzer modellerden ayrılmayı başarıyor. 40nm Cayman Pro GPU'sundan güç alan ve yüksekliği ayarlanabilir Vortex fanlar ile soğutma performansı geliştirilebilen ekran kartı, 256-bit bellek veri yolu desteği ve 1GB/2GB GDDR5 bellek seçenekleriyle geliyor.

1440x paralel işlem birimine sahip olan kartın saat hızları hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor. Çoklu GPU kurulumları için Crossfire X, çoklu monitör konfigürasyonları içinse Eyefinity X teknolojilerine destek sunan kart, görüntü aktarımı için çift DVI, çift Mini DisplayPort 1.2 ve HDMI 1.4 konnektörlerini kullanıyor. PowerColor tarafından önümüzdeki günlerde lanse edilmesi beklenen Radeon HD 6950 Vortex PCS++ için henüz açıklanmış herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• Tasarımına o kadar bayıldımki anlatamam,cok güzel cokkkkk
  • Ayarlanabilir derken devir olarak mı açı olarak mı, nasıl yani?
  • Power Color dan bu kadar güzel bir kart gördümya artık ölsemde gam yemem.Neydi o eski kartları öyle
  • insallah goruntu kadar sogutmada guzeldir
  • çok sağlam olmuş
  • Neresi ayarlanıyormuş diye bilgi edinmek için girdim, ellerim boş çıkıyorum. Haber mi reklam mı belli değil.
  • güzel görünüyor
  • Merhaba, kart üzerindeki soğutucunun yüksekliği ayarlanabiliyor.
  • Bende tasarıma hasta oldum sogutmada iyiye benziyor 4 tane kalın boru ve iki fan var... PowerColor sonunda bombayı batlattı D
  • TwinFrozra rakip olmuş
  • Ben 55 yaşıma geldim böyle bir şey görmedim.

Edit :
    bkz.
    http://www.youtube.com/watch?v=5fs-ay6qax8 00:07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepunisherWZ -- 13 Nisan 2011; 19:15:42 >
  • böyle bi modeli ilk kez gördüm
  • Yükseklik ayarının bize getirisi ne olacak bu durumda? Bize bırakılan bir sessizlik/performans dengesi mi söz konusu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 12 Nisan 2011; 23:52:24 >
  • maşallah gelinlik kız gibi yaf
  • Katkısı ne olacak ?

• sanırım fanı yukarı kaldırınca,motorun hemen altındaki kör noktayada hava iletimi olduğundan soğutmaya katkısı var
  • TR'ye gelirse yeni kartim hayirli olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepunisherWZ

Ben 55 yaşıma geldim böyle bir şey görmedim.

zaten bu yaştan sonrada bence göremezsiniz saygılar amca ^^
  • Bence amaçsız olmuş. Madem yukarıdayken daha soğuk oluyor neden aşağı indireyim ki fanı? Yukarı pozisyonda sabit bir fan yapılsaymış daha sağlam olurmuş. Yoksa oyunu açmadan önde kasayı açıp fanı çevirerek yukarı çekmemizi mi bekliyorlar?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.