- x
Askeri okullara giriş için de torpil var mı ?
11 Cevap2914 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

511 Mesaj
12 Nisan 2011; 20:22:54 

Yapılan sınavlar ne derece belirleyici oluyor ? Torpil olayları dönmüyor mu orda da ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1305 Mesaj
12 Nisan 2011; 20:23:38 

Mülakatta döndüğü kesin,ama sınavını bilemem.

"It's time to fight back", that's what Huey said.
2 shots in the dark now Huey's dead.

2126 Mesaj
12 Nisan 2011; 20:23:51 

yok öyle bişey merak etme

|AC/DC|Iron Maiden|Kiss|Metallica|Nickelback|Muse|Guns N'Roses|Duman|Deep Purple|Three Days Grace|Airbourne|
|Supernatural|How I Met Your Mother|The Big Bang Theory|Game of Thrones|
PSN:ulas_ulas

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
5 gün 13 sa. 31 dk. kadarı kaldı.
12 Nisan 2011; 20:25:11 

393 Mesaj
12 Nisan 2011; 20:26:45 

benim kardeşime sınavda yardım etmişler babam adam ayarlamış sınavda kardeşimin yanına gelip cevapları vermişler mülakatı söylemiyorum bile şuan denizcilikte

511 Mesaj
12 Nisan 2011; 20:27:17 

Hava harp okuluna başuramıyormuşum. Lise mezuniyet yılım başvuru koşullarına uymuyor Deniz harp okuluna ön başvuru yaptım, bakalım sonumuz ne olacak. Peki sınavlarında ne soruyorlar, Bilen var mı ?

573 Mesaj
12 Nisan 2011; 20:56:21 

bence başvurma. zira harp okuluna başvuracak adam ölmeyi göze alıp bu vatana hizmet eder ve ülkesini, milletini, bağlı bulunduğu orduyu kendisinden daha üstte görür. eğer sen torpille girmeyi planlıyorsan bu düşünce içinde olmayan birisin çünkü istenen yeterliliği sağlayamayıp orduya girersen yarın öbür gün ordu senin yüzünden geride kalacak da son kelimeyi yazarken fark ettim, boşa yazıyorum.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Nisan 2011; 21:02:06 

verirsen geçirirler panpa

bence sınavı geçemezsen boşver askeri okulu yoksa ....

3247 Mesaj
12 Nisan 2011; 21:24:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Ateşle Barut

Yapılan sınavlar ne derece belirleyici oluyor ? Torpil olayları dönmüyor mu orda da ?

TORPİLİN ALASI DONUYOR HAVA SUBAYLIGINI KAZANMISTIM GITTIM SPORU GECTIM ON SAGLIGI GECTIM SOZLU MULAKATI GECTIM ASKERI HASTANEDEN RAPOR ALACAGIM ZAMAN 30 TANE SORUN CIKARDILAR RAPORU ALDIM GELDIM DOKTORLARA GOSTERDIM SIVILDE HERKESTE OLABILECEK SEYLE PROBLEM YARATMAZ BUNLAR DEDILER SUBAY COCUKLARININ HIC BAKILMADAN GECTIGINI GORDUM

511 Mesaj
12 Nisan 2011; 23:56:00 

quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

TORPİLİN ALASI DONUYOR HAVA SUBAYLIGINI KAZANMISTIM GITTIM SPORU GECTIM ON SAGLIGI GECTIM SOZLU MULAKATI GECTIM ASKERI HASTANEDEN RAPOR ALACAGIM ZAMAN 30 TANE SORUN CIKARDILAR RAPORU ALDIM GELDIM DOKTORLARA GOSTERDIM SIVILDE HERKESTE OLABILECEK SEYLE PROBLEM YARATMAZ BUNLAR DEDILER SUBAY COCUKLARININ HIC BAKILMADAN GECTIGINI GORDUM

Zaten başvuramıyormuşum, liseden 2010 öncesinde mezun olanların başvurusu geçersiz oluyormuş :(

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Nisan 2011; 0:02:34 

Sınavlara gireceğim zaman KAL de tanıdığımız subay vardı,böyle birşey sözkonusu değil dedi.(Asker çocuğuyum) Yani siz kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyin, sadece şehit ve gazi çocuklarına %5 kontenjan var o kadar. Kimsede atıp tutmasın eskiden oluyor olabilir ama yakın zaman için sözkonusu değil.

73 Mesaj
13 Nisan 2011; 0:14:08 

torpil yok dediğin, bir yer var mı bildiğin ?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Askeri okullara giriş için de torpil var mı ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.265