Şimdi Ara

Samsung Galaxy Pro video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
31.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Samsung'un QWERTY klavyeli ve dokunmatik ekranlı telefonu Galaxy Pro'yu inceledik. Android 2.2 işletim sistemli Galaxy Pro bütün detaylarıyla bu videoda.Bakalım Galaxy Serisininen yeni ve en farklı üyesi BlackBerry'e alternatif olabilecek mi?

• android ve qwerty klavye anlamsiz kucucuk ektanda android ne ise yarar
  • Çok tatlı görünüyor ama bence çok iyi değil blackberry'ye rakip olamaz
  • fiyatı nedir acaba
  • Bencede BlackBerry'ye rakip olamaz.Zaten videoda da alternatif denilmiş.
  • rainblackk'e katılıyorum hem qwerty klavyesi var hemde küçücük ekranı android ne işe yararki ?
  • BB dedğiniz nedir yaw amma gözünüzde büytmüşşünüz,iyiki bir kaç dizide cıkıyor...ah bu diziler Türk milletini nasılda etkiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

BB dedğiniz nedir yaw amma gözünüzde büytmüşşünüz,iyiki bir kaç dizide cıkıyor...ah bu diziler Türk milletini nasılda etkiliyor...

Dizilerde çıkması birşey değiştirmez ki. Klavyeli telefonlar BB çok iyi bir marka.
  • görüntüsü ve kalitesi çok kötüymüş, general mobile dan farklı görünmüyor. ama iç donanımı tabiki fark atar ve yeterli, fiyatına göre karşılaştırılıp gm a tercih edilebilir ama blackberrye şimdilik asla...
    o verilen ödüllerin hiç birini hakettiğini düşünmüyorum, koku geldi nedense burnuma.
  • Multitouch niye yokki, olsaydı tadından yenmezdi :) Bir güncelleme ile gelebilirmi acaba?
  • Gio 'nun klavyelisi.
  • DH cömert cömert tavsiye etmeye devam ediyor.

Tahmini fiyat ne civarda olur acaba?
  • Depolama 512 Gb vay be.
    Samsung Galaxy Pro video inceleme
  • 512 MB deyip 512GB yazmışsınız.
  • 512gb??? hemen alıyorum :=)))
  • BlackBerry Torch u da gördük. Bikere o ekranı HTC, SE gibi markalar kendi full dokunmatik telefonlarına koyuyorlar 2,8 inç hiçte küçük değil. Android, A. Market ve 800 mhz işlemci ile o telefon tadından yenmez. QWERTY klavyeside cabası
  • Bb olayi sadece marka adi degilki bis servisleridir bunlari bilmeyen kullaniciya gore tabikide bir onemi yok ancak bb satiyorsa bis en buyuk artisidir bunuda kimsa inkar edemez..
  • tasarımını beğenmedim açıkcası.
  • 512gb ilk telefonu samsung üretmiş vaybe :) demeki neymiş hafıza kartı almaya gerek yok
  • blackberry nin tırnağı olamaz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.