Şimdi Ara

inFamous 2'de Devasa Düşmanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Sony'nin yaz aylarında en çok güvendiği oyunların başında gelen inFamous 2 için yeni ekran görüntüleri ve videolar gelmeye devam ediyor. Oyun için yayınlanan yeni tanıtım videosunda oyuncular tarafından yaratılan bölümlere yer verilmiş.

Hatırlayacağınız  gibi kısa bir süre önce inFamous 2'de oyuncuların kendi görevlerini tasarlayabilecekleri açıklanmıştı. işte videoda da oyuncular tarafından tasarlanan üç göreve yer verilmiş. Birinci ve üçüncü görevde hikaye tarzı görevler görürken, Invaders adı verilen görevde ise farklı bir oynanış görüyoruz. Bu bölümü yaratan oyuncu Space Invaders adlı oyunu inFamous 2'ye uyarlamış.

Oyunun yeni ekran görüntülerinde ise oyunda karşılaşacağımız bazı boss mücadelelerine yer verilmiş. Bu görüntülerde normal bosslardan devasa yaratıklara kadar farklı tasarımlar görüyoruz. Anlaşılan dövüş anlarında ortalık baya toza dumana bürünecek.

7 Haziran'da çıkacak oyunun yeni ekran görüntüleri ve oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Oyunu cezbeden bence türkçe dublaj olması.Grafik ve oynanış'ın güzel olmasıda cabası..!
  • en güzel oyunlar ps3 xbox böle güzel oyunlar yok
  • bana göre ps3 ün en zevkli ve sıkılmadan oynanacak oyunu. 1. sini keyif alarak oynamıştım. 2. sini de sabırsızlıkla bekliyorum. kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • Bir oyun bu kadar mı eğlenceli olur ya :) havada asılıyken ateş etme ve binaların yıkılması süper olmuş gerçekten..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.