Şimdi Ara

power supply dan çok ses geliyo:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aopen 300W psu dan çok ses geliyo...bu aralar daha da ilginç sesler çıkartmaya başladı traktör gibi sesler çıkarıyo açılışta sonra düzeliyo...normal çalışma seside çok yüksek zaten..

Asus P5GPL LGA775- Celeron 2.8GHZ- 512 Mb 400Mhz-160GB Samsung HDD-128 MB Ati Radeon X300SE-52*24*52 LG CD-WRITER....

Power supply değiştiriyimmi??

FSP 350W sessiz ve iyi bi perfomansta çalışıyomuş..???

Ne tavsiye edersiniz..??

Sessiz çalışması tercihimdir..

saygılar....

• Büyük ihtimalle Psu nun fanında bir sorun vardır. Temizlik ve yağlamak suretiyle (makine yağı) sesi kesebilirsin. Daha da olmadı fanı değişirsin. Psu yu değişmek ise çözüm için en masraflı yol.
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: out

Büyük ihtimalle Psu nun fanında bir sorun vardır. Temizlik ve yağlamak suretiyle (makine yağı) sesi kesebilirsin. Daha da olmadı fanı değişirsin. Psu yu değişmek ise çözüm için en masraflı yol.
  • psu nu degistirmeni öneririm
  • bu konu ile ilgili bi sürü başlık var
  • aynı sorun benim codegen 350 w psu da da war acılışta traktörün sese benzer bi ses cıkarıo sonra ses azalıo ama devamlı itici bir ses
    sorunun makina yagıyla cok kolay çözülebilecek oldugunu bilen biriyim ama gel gor ki elimde yağ yok ve ben bunu çekmeye devam ediyorum
  • ya acaba psu nun fanını değiştirsek daha iyi mi olur..?

psunun içine takıbileceğim sessiz çalışan iyi bi fan var mı tavsiye edebileceğiniz..???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.