- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
App Store den uygulama indiremiyorum
31 Cevap27046 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1187 Mesaj
11 Nisan 2011; 17:21:00 

iPhone dan iTunes tan birsey indirmeye çalıştığımda ( bilgisayarınızda iTunes oturumu açtığınızda kullanılabilir olacaktır) diyor bilgisayara bağladım iTunes oradan o programı indiriyor. Kısacası iphone app storeden indirmek istiyorum uygulamaları. Teşekkürler.

714 Mesaj
11 Nisan 2011; 17:45:15 

kullanici hesabi acman gerekiyor. bence sormadan once bi google'da arastirsaydin dostum ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Nisan 2011; 18:26:41 

Kayıt olacaksın ilk önce bence google dan geniş bir araştırma yap sen daha çok şey öğrenmen lazım ben de çok zorlandım ilk zamanlar.

1187 Mesaj
11 Nisan 2011; 18:29:35 

Dostlar kullanıcı adım var falan var 4 5 aydır iphone kullanıyorum. Jailbreak bil yaptım iphone 4 /4.3.1. versiyon telefonuma bu birden bire böyle oldu.

153 Mesaj
12 Nisan 2011; 12:58:49 

evet aynısı bende de var sürekli sorup duruyo 2 uygulama indiyomm hopp bilgisayarına bağla öyle indir diyo neden bole anlamadım

imassage : dgngfb@icloud.com

2833 Mesaj
12 Nisan 2011; 13:03:13 

Uygulamaların karşısında + bu işaret olanları itunes ile doğrulanması gerek veya ordan indirilecek bu durum bazı uygulamalar için gererlidir...

"Zalimler İçin Yaşasın Cehennem"

153 Mesaj
13 Nisan 2011; 8:23:46 

quote:

Orijinalden alıntı: semender86

Dostlar kullanıcı adım var falan var 4 5 aydır iphone kullanıyorum. Jailbreak bil yaptım iphone 4 /4.3.1. versiyon telefonuma bu birden bire böyle oldu.

Sorunu bide soyle dene bende oldu itunes te yukarda store bolumunde chek for available download .. bas bende sanki artık cıkmıyo

imassage : dgngfb@icloud.com

176 Mesaj
17 Nisan 2011; 1:18:10 

soniki gündür bende itunes ten herhangi bişi indiremiyorum,
ancak, update olan programlarımı indirebiliyorum, sorunumuz aynımı bilmem ama free olanlarda bile download başlamıyor,,,,

3 Mesaj
20 Nisan 2011; 15:28:15 

Aynı problemi yaşıyordum çok araştırdım çözümü bulamamıştım benim işyerinde firewall var ve kısıtlı ip. full açık ip yaptım wifi sini problemsiz indirdi. deneyin derim.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 18 sa. 52 dk. kadarı kaldı.
20 Nisan 2011; 17:42:58 

quote:

Orijinalden alıntı: myformat

Aynı problemi yaşıyordum çok araştırdım çözümü bulamamıştım benim işyerinde firewall var ve kısıtlı ip. full açık ip yaptım wifi sini problemsiz indirdi. deneyin derim.

Doğru söylemişsiniz. Bu bağlantı firewall tarafından engellendiği zaman sorun olabiliyor.

147 Mesaj
20 Nisan 2011; 17:52:01 

Bu problem bende esimin iPhone una kendi hesabımdan bir uygulama indirdiğimde oluyordu. Kendi telimin iTunes unu açıp kapatinca düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

152 Mesaj
20 Nisan 2011; 21:20:40 

Arkadaslar bende ise güncelleme bilgisi olan bir uygulamayı update yapmaya çalıştığımda ise kart bilgime bağlanıyor ve indirmiyor. Free bir uygulama indirmeye çalıştım onda da kart bilgisi geliyor ekrana ve yine indirmiyor. Nasıl oluyor anlamadım. Bilgisi olan varmı.

176 Mesaj
21 Nisan 2011; 22:51:28 

cevaplar için teşekkürler, işyeri kısıtlamalarında sıkıntı olmuş,
dediğiniz gibi düzelttirdim, şu an giriyor...

469 Mesaj
21 Nisan 2011; 23:55:57 

arkadaşlar bu sorun herkeste olan bir sorun eger bir uygulamayı indirmeyip öyle diyorsa hemen baska bi uygulamayı indirmeyi deneyin ama baska bi uygulama olacak kesin indiriyor onu indirdikten sonra indiremediginiz uyarı veren uygulamayı tekrar indirmeyi deneyin kesin oluyor ben denedim en fazla 3 farklı uygulama degistiriyorsunuz ama 3 üncüde indiremediginizi kesin indirebilirsiniz deneyin

235 Mesaj
7 Mayıs 2011; 20:49:07 

arkadaşlar bugün ben de iphone 4 satın aldım ve uygulama yüklemeye çalıştığımda bu uyarıyı alıyorum..itunesden de kullanıcı adımı yazıp giriş yaptım ancak sorun hallolmadı bazı uygulamaları yüklemeye çalıştığımda sürekli bu uyarıyı alıyorum.. yardımcı olursanız sevinim

Opel Astra J Cosmo Active Select Mineral Beyaz

2119 Mesaj
23 Temmuz 2011; 16:28:45 

Yok mu yardımcı olacak?

ϟ Ozzy Osbourne ϟ

2262 Mesaj
23 Temmuz 2011; 19:09:26 

quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Yok mu yardımcı olacak?

Wifi baglantin falan tam mi ?

2119 Mesaj
23 Temmuz 2011; 19:12:34 

Evet...

ϟ Ozzy Osbourne ϟ

2 Mesaj
25 Ağustos 2011; 15:10:32 

Bende de aynı hata mesajı çıkmaya başladı. Hata aynen şöyle ".... programı bilgisayarınızda itunes oturumu açtığınızda indirme kullanılabilir olacaktır" .
Bence bu hata apple ID ile ilgili. Çünkü Ipad'imde de aynı mesaj çıkmaya başladı. Hatta aynı hesabı kullandığım bir başka iphoneda da aynı mesaj çıkıyor.

1 Mesaj
26 Ağustos 2011; 12:12:19 

DNS ayarlarınızı sıfırlayın arkadaşlar.

3 Mesaj
18 Eylül 2011; 0:42:58 

quote:

Orijinalden alıntı: des0uza

Arkadaslar bende ise güncelleme bilgisi olan bir uygulamayı update yapmaya çalıştığımda ise kart bilgime bağlanıyor ve indirmiyor. Free bir uygulama indirmeye çalıştım onda da kart bilgisi geliyor ekrana ve yine indirmiyor. Nasıl oluyor anlamadım. Bilgisi olan varmı.

Sorduğunda kkartinin güv nosunu gir indirir' olmazsa yine aynı id yi 5teldede kullanmissindir yeni id al

175 Mesaj
18 Eylül 2011; 0:54:31 

Aynı sorun bazen bende de oluyor. Bu uyarı gelince "Bitti" 'yi tıklayınca indirdiğim app ya sorunsuz yüklenmiş oluyor ya da tamamen gidiyor hiç yüklenmemiş gibi. Özellikle son 2 haftadır bunları yaşıyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir ki? İnternete Turkcell 3G ile bağlanıyorum, dolayısıyla firewall vs. yok...

5162 Mesaj
1 Ekim 2011; 14:16:38 

quote:

Orijinalden alıntı: ockforever

Aynı sorun bazen bende de oluyor. Bu uyarı gelince "Bitti" 'yi tıklayınca indirdiğim app ya sorunsuz yüklenmiş oluyor ya da tamamen gidiyor hiç yüklenmemiş gibi. Özellikle son 2 haftadır bunları yaşıyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir ki? İnternete Turkcell 3G ile bağlanıyorum, dolayısıyla firewall vs. yok...

Ya arkadaş dün 4.3.5 e geçtim aynı şey bendede oluyor hiçbirşey indiremiyorum.Bilgisayardan defalarca authorize yaptım bana mısın demiyor.

YENİ NESİL EFTPOS YAZARKASA EN İYİ FİYATLARLA www.hesaplipazar.net 'de

5507 Mesaj
11 Ekim 2011; 19:14:55 

Arkadaşlar aynı sorun bende de var bunun kesin bir çözümü yok mu?

Opel Astra H 1.3 cdti / 2013 Skoda Fabia 1.2/ Sony Alpha A57 / HP DV6 1235 et/Lenovo U310 / İpad Mini Retina wifi 32GB / İPhone 4 16 GB / Nokia Lumia 520 / ASUS MS238H 23" LED/ İbanez GRG 170dx / Philips - LivingColor/

17 Mesaj
12 Ekim 2011; 1:27:07 

Apple iOS5'a gecis asamasinda oldugu icin bole problemler var. Sistem tam gecis asamasinda. Hersey iki gune duzelir.

6 Mesaj
14 Kasım 2011; 14:43:45 

itunes düzen tercihler mağaza içerisinde otomatik indirmeler uygulama kitap ları iptal edin ayrıca iphone ayarlar store otomatik indirmeleri iptal edin

3 Mesaj
5 Aralık 2012; 23:48:03 

Arkadaslar bende 2gün önce iPhone 3g aldım. Sürümü 4.2.1 AppStore ye giriyorum uygulamalar için iOS 4.3 istiyor. Cogu uygulamalarda böyle iOS 4.2.1 e göre olan uygulamaları nasıl bulabilirim.

3 Mesaj
5 Aralık 2012; 23:51:04 

Arkadaslar bende 2gün önce iPhone 3g aldım. Sürümü 4.2.1 AppStore ye giriyorum uygulamalar için iOS 4.3 istiyor. Cogu uygulamalarda böyle iOS 4.2.1 e göre olan uygulamaları nasıl bulabilirim.

1 Mesaj
16 Mayıs 2013; 20:57:28 

dün iphone 4s aldım.telefonun ilk oyun kısmına baktım ve ordan apple kimliği edindim.sonra ücretsiz uygulmaları yükleme için apple kimliğini girdikten sonra benden kredi artı hesab nosu ve diğer bilgileri istedi. ben girdim ancak başka bir ödeme şekli isteyip kabul etmedi. ve orda tıkanıp kaldım. ayrıca 3g'yi apatmaya çalışyorum ama otomatik yazdığı için yine açılıyor ve biraz internet gidiyor. neyse bi yardım,fikir

187 Mesaj
11 Ağustos 2013; 0:52:58 

bende de aynen bu hata yı veriyor resimleri ekledim. whatsap ı güncellemek istiyorum. eski sürüm olduğundan güncelle diyor güncellerken de

bilgisayarınızda itunes store oturumunu açtığınızda indirme için kullanılabilir olacaktır uyarısı veriyor zaten telefon pc ye bağlı i tunes açık itunues üzerinden yükleme yaptığımda hiç bi hata uyarısı vermiyor yüklemede yapmıyor.

iphone 3G 8GB 4.3.4 frimware

0
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebyed -- 11 Ağustos 2013; 0:55:53 >

235 Mesaj
12 Ağustos 2013; 21:22:44 

yukarda da yazmışım 2011 senesinde bende de oluyordu bu sorun. sonra kendiliğinden halloldu, bir şeyi değiştirdiğimi hatırlamıyorum. bir anda olmamaya başladı.

Opel Astra J Cosmo Active Select Mineral Beyaz

187 Mesaj
12 Ağustos 2013; 22:40:01 

benim başımada yeni geldi çözüm bulamadım bende indirmiyorum.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.612