Şimdi Ara

Bmw 5.25 tds 2002 Hakkında Bilgi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Bu hafta bmw 5.25 tds alıcam yalnız araç hakkında pek bilgim yok. Kullananlar yada bilgi sahibi olanlar bilgilerini paylaşabilirmi ?
    Araç Bilgileri ;

Model : 2002
    Km : 130.000
    Full + Full
    Navigasyon, sunroof , ısıtmalı koltuklar, Deri koltuklar vs.

Araç çok temiz, aldığım yer Viyananın en lüx otomobillerinin bakımını yapan bir firma, temizlik bakımından şüphem yok.
    Benim öğrenmek istediğim ; Aracın performansı.
    Alıcağım yerin demesine göre araçta yeni nesillerdeki motorlardan varmış. Çok az yakıyormuş..
    Şehir içi 8 yakıyormus (nekadar doğru bilemicem)

Araçtan bir fotoğraf ;
     Bmw 5.25 tds 2002 Hakkında Bilgi ?

Not : Viyanada yaşıyorum, fiyatıda 8500 €

• full + full mantığı Avrupa'da bile var demek vay be... insanları kazıklamanın en etkin lafı full + full..

1) hocam aldığınız arabanın içindeki opsiyonlarının olduğu bir liste var mı? önce ona göre araç ne kadar dolu onu bir bilelim..

2) alacağınız araç 5.25d.. tds motor kodu en son E34 kasa 5 serilerinde kullanıldı..

3) motor konusu da şu şekilde, 99 - 2000 yılından sonra bu serinin dizel motorları, common rail dizel motorlara geçiş yaptı.. bu motorlar daha sessiz ve az yakan motorlardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

full + full mantığı Avrupa'da bile var demek vay be... insanları kazıklamanın en etkin lafı full + full..

1) hocam aldığınız arabanın içindeki opsiyonlarının olduğu bir liste var mı? önce ona göre araç ne kadar dolu onu bir bilelim..

2) alacağınız araç 5.25d.. tds motor kodu en son E34 kasa 5 serilerinde kullanıldı..

3) motor konusu da şu şekilde, 99 - 2000 yılından sonra bu serinin dizel motorları, common rail dizel motorlara geçiş yaptı.. bu motorlar daha sessiz ve az yakan motorlardır..

Selam cevap için teşekkürler, malesef bir ilan olmadığı için tek yazıp koyamıyorum ama bana söylenene göre içinde olması gereken herşey varmış..
    Kasa E39 kasa'ymış..
    Peki bu aracın performansı nasıl ? 23 Yasında birine gider mi ? Bunun yerie 320 mi Alayım ?
    Sürat seven biriyim..
  • gider tabi neden gitmesin.. gerci avrupadaki bir aractan bahsediyoruz sonucta illaki doludur..
  • Peki çok sorun cıkaran bir araba mı ? kronik bir sorunu varmı ?
  • dizel motorlarda enjeksiyon ile ilgili sorunlar var ancak avrupa'da bu sorunun çok çok az olduğunu biliyorum.. TR'de sıkıntılı durumlarla karşılaşabiliyoruz çünkü..
  • Çok teşekkür ederim bilgiler için.. Arabayı bugun satın aldım..
  • hayırlı uğurlu olsun... aracınız ile ilgili bilmeniz gereken veya lazım olacak olan bilgilerehttp://bmwteam.net/Veribank/BMWBilgiArsivi/ModelBilgiBankasi.asp kısmından "E39 5 SERİSİ SAHİPLERİNİN İŞİNE YARAYABİLECEK BİLGİLER" kısmında yazanları okumanız olacaktır..
  • Çok teşekkürler, herşey için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.