Şimdi Ara

NEC ürün gamını 'en ince' telefonlarla güçlendirmeye devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• NEC dünyanın en ince akıllı telefonu olarak lanse ettiği 7.7mm kalınlığındaki Media N-04C'nin üst modeli olan Medias N-06C'yi yaz aylarında satışa sunmaya hazırlanıyor. 7.9mm kalınlığında olan ve bu haliyle bile hem iPhone 4 hem de Sony Ericsson Xperia ARC gibi modellerden ince olmayı başaran telefonda 4-inç boyutunda ekrana yer veriliyor.

128 x 64 x 7.9 mm boyutlarında ve 110 gram ağırlığında olan telefon, 800MHz işlemciyle gelen ilk modelden farklı olarak, Qualcomm'un 1GHz'de çalışan Snapdragon MSM8255 işlemcisinden güç alıyor. Android 2.3 işletim sisteminin eşlik ettiği telefon, aynı zamanda IPX5/IPX7 derecelendirmeleriyle bu sınıftaki suya dauanıklı nadir telefonlardan biri olma özelliğini de gösteriyor. İnce kasa yapısına rağmen 14MP çözünürlüğünde kameraya sahip olan ve HD video kaydedebildiği belirtilen telefonun fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• 14 mp kamera güzel android 2.3 var flash desteğide oluyo dimi?
  • test
  • 14 mp mi :) saka gibi ya :) bu gözboyama işini kac mp ye kadar surdurucekler cok merak edıyorum :)
  • gerçekte acaba kaç mp? ürünü test edebilirmi DH?
  • Artık beni bile kandıramazlar :@
    Ne demek yahu o küçücük merceğe 14 mp.. 5 ve 8 kimin neyine yetmiyor anlamıyorum ki?
    Kameranın lensi merceği her neyse artık onun biraz büyük olması lazım. 14 mp kötü bir görüntü almak mı yoksa 5 ve 8 de daha net fotoğraflar çekmek mi?
    Benim için 5'te yeter 8'de abartmaya gerek yok..
  • incelik tamamda 128mm lik boyut neyin nesi........
  • 2.1MP bizim 1080p televizyonları veya monitörleri ancak doldurmuyor mu? bana kalırsa değil 8 5 bile çok bizim için.. aynı bi zamanların hafıza-ekran kartı işine dönmüş bu iş
  • ürün 14mp değil 5 mp kameraya sahip. sadece 14mbps FOMA hızına sahip. yazıyı yazan arkadaşın ya ingilizcesi kötü yada gözü yanlış görmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ürün 14mp değil 5 mp kameraya sahip. sadece 14mbps FOMA hızına sahip. yazıyı yazan arkadaşın ya ingilizcesi kötü yada gözü yanlış görmüş.

google chrome :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.