Şimdi Ara

'iSteve: The Book of Jobs': Steve Jobs'un resmi biyografisi 2012'de çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sağlık sorunları nedeniyle Apple'daki görevini geçici olarak başkan yardımcılarından Tim Cook'a devreden Steve Jobs'un resmi biyografi kitabı 2012 yılında yayınlanacak. Pankreas kanseri ile mücadele eden 56 yaşındaki Jobs, yüksek profilli çok sayıda yazarın talebini geri çevirdikten sonra, CNN'in eski tepe yöneticisi Walter Isaacson'ı kabul etmişti. "Benjamin Franklin: An American Life" ve "Einstein: His Life and Universe" gibi biyografi türünün en iyi örnekleri arasında gösterilen iki başarılı yapıta imza atan Isaacson'ın "iSteve: The Book of Jobs"isimli biyografi kitabı, yayın evi Simon & Schuster'dan gelen doğrulamaya göre 2012 içerisinde kitapçılardaki yerini almış olacak.

Harvard Üniversitesi, Tulane Üniversitesi, Amerikan Tarihçiler Topluluğu ve United Airlines gibi farklı alanlardaki pek çok kurum ve kuruluşta yönetim kurulu üyeliği bulunan Walter Isaacson, The Sunday Times of London gazetesinde muhabir olarak başladığı kariyerinde, CNN'in tepe yöneticisi ve başkanlığına kadar yükselmeyi başarmıştı. Simon & Schuster'dan Jonathan Karp, "Bu kitap,konu ve yazarın mükemmel eşleşmesi, bu kesinlikle dünyanın en büyük yenilikçilerinden birisi hakkında dönüm noktası niteliğinde bir kitap olacak." dedi. İş yaşamındaki inanılmaz başarısı derslere konu olan Steve Jobs'un resmi biyografisinin milyonlarca adet satması bekleniyor.

• adami kahraman gibi gosteriyorlar yada bir deha gibi

einstein gibi biri ile kiyaslama sansimiz yok, cunki kendini sermayeye degil bilime edemisti eskiler

bu vatandas sadece somurme uzerine teknoloji yaratan tekelci bir kapitalist

bir kan emici
  • adami kahraman gibi gosteriyorlar yada bir deha gibi

einstein gibi biri ile kiyaslama sansimiz yok, cunki kendini sermayeye degil bilime edemisti eskiler

bir kan emici
  • apple fan boy olsaydım kaçırmazdım
  • dogruya dogru yuzyulin en basarili CEOsu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ET 7

adami kahraman gibi gosteriyorlar yada bir deha gibi

bir kan emici

Adam bir kahraman tabii ki ... Varmı onun vizyonuna sahip başka bir CEO... Adam teknolojiye yön veriyor, sonra herkes onu takip ediyor. Gerisi boş.
    Dünya üzerinde söürme üzerine teknoloji YARATMAYAN tekelci olmayan anyı zamanda kapitalistte olmayan 1 örnek verebilirmisiniz?
    Eğer ki örneğiniz GOOGLE olacaksa tekelin en büyüğünü Google yapmaktadır....
  • ibm, xerox gibi dev firmalar "Sıradan insanlar evlerine bilgisayar alıp ne yapacaklar" diye dalga geçerken ilk "kişisel bilgisayar" konseptini ortaya atıp oluşturan kişi tabikide adı anılması gereken bir kişidir.

belki kahraman değildir, çok başarılı bir ticaret adamıdır ama biyografisi yazılmaya değer bir insandır diye düşünüyorum.

donald trump ın bile biyografisi var, bu adam o insanlara kıyasla yüzlerce kat fala şey kazandırmıştır dünyaya.
  • adamın tek amacı bilgisayarı herkese kullanmaktı tabletlerle bunu başardı harbiden kahraman
  • kitap ismi baya güzel olmuş iSteve :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEnD©
    kitap ismi baya güzel olmuş iSteve :)

Gercekten harika bir isim. Merakla bekliyorum kitabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ET 7

adami kahraman gibi gosteriyorlar yada bir deha gibi

bir kan emici

Adamın kan emdiği doğru fakat aklının kullandığı için emiyo zaten ne zaman ne çıkaracağını nasıl süreceğini reklamını iyi yapıyo ve anlayana değil çoğunluğa hitap ediyor adı çıkmış bi kere canı çıksa fark etmez bu şekilde popüler oluyo zaten apple ürünlerini yada bu adamı savunmuyorum
  • bugün okuduğum en güzel haber
  • bu kitabın e-book versyonu sadece appleda çalışcakmış diğer readerlarda açılmıycakmış :P
  • bize ne yaa!!
  • amazondan alırız artık :)
  • şu an kullanılan bütün teknolojileri bu adam bulmuş gibi tapanlar var ya

komik bile değiller
  • kendısı nıvyorklu :D babası bu 13 yasında ıken kayserıye getırmıs orda saglam tıcaretı ogrenmıs 18 yasında amarıkaya gıtmıs sonra ısı buyutmus elmayı kurmus paraya vurmus
  • Elmalarında hiç kurt çıktımı çok merak ediyorum:=)
  • Apple'ı çok sevmem ancak Steve Jobs'a büyük saygım vardır. Özellikle biyogrofisinden ve hayata bakış açısından ders alınacak insanlardan biridir.

Muhtemelen birçoğunuz izlemişsinizdir:

• hayranıyım kesinlikle alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.