Şimdi Ara

İşte Symbian işletim sisteminin yenilenen yüzü ve Nokia X7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
18.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Symbian işletim sisteminin yenilenen yüzü ve geliştirilen detayları gün ışığına çıktı. Nokia tarafından X7 ve E6 gibi modelleriyle birlikte yarın yapılacak özel etkinlikte tanıtılması beklenen yeni versiyon geliştirilen grafik arayüzü, ana ekrandaki güncellemeler ile birlikte eskisine oranda üç kat daha hızlı olan tarayıcıya ve yeni sanal klavyeye de sahip.

Yeni modellerle birlikte lanse edilmesi ardından N8 gibi modellere de çıkması beklenen yeni Symbian, Windows Phone 7 tabanlı modeller öncesinde Nokia'nın yapacağı en önemli güncellemelerin başında geliyor. Başta yeni grafik arabirimi ve performans iyileştirmeleri olmak üzere Symbian'daki tüm güncellemeleri yarın detaylandırılması bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Symbian işletim sisteminin yenilenen yüzü

• nokıa vazgeç şu sevdadan !!!
  • Merakla yarını bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemelerden birinin artık Symbian'ın açık kaynaklı bir işletim sistemi olacağıydı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eddie The Head -- 11 Nisan 2011; 10:18:32 >
  • nokia'nın bu telefon köşeleri ile alıp veremediği nedir acaba.
  • X7'nin tasarımı müthiş olmuş. Sonuç her ne olursa olsun symbian için yenilikler görmek güzel.
  • bence bu sefer olmuş gibi ztn bir telden ne beklersinki hızlı ve kolay kullanılması ve özelikleriyle istediğini karşılamasını nokıa bunu cok rahat yapıyor ztn ...
  • nokia kendi çapında takılıyor :D bu telefonu ancak Türkiye ve diğer 3. dünya ülkelerinde ki apaçiler beğenir:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

nokia'nın bu telefon köşeleri ile alıp veremediği nedir acaba.

• hala şu symbian'a enerji ve vakit harcıyorlar ya pes diyorum.
  • Ben o adamı anlamadım . salıncak falan . Türk filmi mi çekiyor telefon mu tanıtıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • symbian mı kaldı ya
  • Yazılımı s^3 PR 2.0 a benziyo, sanırım o dur bence. birde symbian açık kodlu olması kullanıcılar için çok iyi olur gerçekten. linux gibi bin bir çeşit yazılım ve tamamen değiştirilebiir arayüz seçeneklerimiz olur
  • nokia dersini almış. hem iconlar hemde tasarım çok güzel olmuş
  • Yavaaaş. Yine yavaş hep yavaş. Adam poarmağını çekiyor ikonlar baya bir gecikmeli kayıyor. Teldeki bariz bir hata da kameranın üst ortaya koyulması. Kamera lensi yanlarda olursa parmak kapatmaz ve gölge düşmez çekim yaparken. Nokia iflas etmek istiyorsa Symbian'la devam etsini yolu açık olsun. iOS ve Android tozu dumana katmış gidiyor.
  • neyini beğenmediniz symbian ı eleştirenler bu sistem n70 n95 le ilkleri yaşattı o ara ne vardı tema bile yüklenmiyen samsung sürekli joystick i bozulan sony ericson

bunları tipini beğenmiyenler blackbery felan çok mu güzeel şuan samsung kullananlar o dokunmatik ler 2-3 sene sonra çöp olcak bugün hala çalışan 6600 6630 n70 varsa demek ki kalite üretmişler ..
  • Dokunmatik ne öyle çok yavaş yaa..nokia sadece alt sınıf telefon üretsin, en iyi olduğu yer orası çünkü.
  • Resimlere LOGO basmyaın başınıza yine bir iş gelicek ; )
  • nokia'da ki bu yavaşlama sorunu nedir çözemedim. yani onların bu kadar zamandır neden çözemediğini çözemedim açıkcası.. sayfalar arası geçiş, menünün açılması yine yavaş bence. üstelik symbian'dan vazgeçmesi gerektiğini altını çizerek söylüyorum..
  • bu mu hızlanmış hali ben bir hız göremedim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.