Şimdi Ara

yazdirma hatasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yeni bir bilgisayar ve yaninda yazici (hp 3745) aldim.islerim icin acilen yazicidan cikti almam gerekiyor ama dosyayi yazdir dedigimde sag alt kosede yazdiriliyor diye birsey cikiyor ve hic birsey yapmiyor. bilgisayari aldigim yerde yaziciyi denemistik ve duzgun calismisti. tum kablolariyla oynadim ama hic duzelmiyor.daha sonra yolladigim dokumanlar da siraya aliniyor ve oylece kaliyor. bilenler acilen yazarsa cok sevinirim.iyi calismalar

• 1.yazıcı veya hp yardımcı programı hiç hata vermiyormu
    2. denetim masasından yazıcılar klasörüne git orda yazıcı soluk renktemi net bi şekildemi yani çevrimdışımı hazırmı
  • yok hicbir hata vermiyor. ayrica denetim masasinda da aktif görünüyor. yazdir dedigim zaman yazici sayfasi cikinca hp 3745 olarak degil de hp 3740 olarak görünüyor.bu sorun olur mu bilmiyorum
  • yok o normal zaten 3740 series de diyebilir anakartından kaynaklana usb problemi ozaman
    anakartın çipseti sis ise usb yamasını çalıştır freshusb diye bir programcık var cd sinde vardır
    sis değilse önce yazıcıyı kaldır sonra usb leri kaldır tekrar usbleri tanısın ve tekrar yazıcıyı kur kartuşlar yerine tam oturmuşmu bakıver
  • Olay Görüntüleyicisinde çıkan hata kodunu yazabilirmisiniz ?
  • ÇOK GÜZEL İLGİLENİYORLAR VE SORUNU SABIRLA ÇÖZÜYORLAR

yazdirma hatasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINSONNN -- 25 Kasım 2005, 10:36:04 >
  • arkadaslar sorunu hallettim. yüklenen tüm programlari kaldırıp yeni yükledim ve yazıcı oldu.
    ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.