Şimdi Ara

Nexus'dan 'sessiz' çalışan fare; SM-8000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Farklı kategoriler altında çok sayıda donanım sunan Nexus, SM-8000 isimli kablosuz faresini duyurdu. Nexus yeni faresinin, aynı segmentte yer alan yüzlerce farklı model ile kıyaslandığında "sessiz" olmasıyla öne çıkacağına dikkat çekiyor. Patentli sessiz buton özelliğine sahip olan farenin bu sayede tıklamalar esnasında ses çıkarmadığı belirtiliyor.

11.7 x 7.6 x 4.2 cm boyutlarında olan ve üzerinde beş adet buton bulunan optik sensörlü fare, 2.4GHz kablosuz bağlantı teknolojisini destekliyor ve kompakt boyutlu Nano alıcı ile geliyor. İki adet AA pil ile çalışan ve otomatik güç tasarruf moduna sahip olan Nexus SM-8000'in yakında satışa sunulması beklenirken, son kullanıcı fiyatı ise açıklanmadı.

• Valla geçen gün mouse'um çalışmıyordu,bi geçirdim,artık çok sessiz bir şekilde tıklama yapabiliyorum.Ama önermiyorum.
  • olmaaazz fareden o tıklama sesini duycan abi :D
  • @apo olsun oglum sessizde iyidir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdorukx

@apo olsun oglum sessizde iyidir :D

nasıl iyi yav ben nasıl anlıcam tıklayıp tıklamadığını o ses beni tatmin ediyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehlidert

Valla geçen gün mouse'um çalışmıyordu,bi geçirdim,artık çok sessiz bir şekilde tıklama yapabiliyorum.Ama önermiyorum.

aynen :D 3-4 yıl önce aynısnı bende yaptım bişe yok kullanıcı hatası diye geri döndü iki kere :D
    yurt dışındaki firmalarına şikayet ettim böyle böyle adamlar para iade ettiler

ayrıca ses yoksa tıkladığımızı nasıl anlıcaz acaba :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 10 Nisan 2011; 19:21:51 >
  • Aynen faredende ses gelsin artık :)
  • ses sart abi. illa fareyle bi sag sol mu yapmamiz lazim anlamak icin.
  • benimde kulaklarımda acayip bi uğultu bırakıyordu o tık sesi.. Allahtan sessiz fare yaptılarda şimdi sessiz sedasız işmizi halletcez.. kulak doktoru dayandıramıyordum.. aman diyim çok zararlı ve felaket birşeydir o tık sesi... !! yüzyılın ürününü çıkarmış adamlar..
  • Yeri geldiğinde gerekli bir özellik ama seçim yaparken sanmıyorum ki bu fare sessizmiş bunu alıyım densin.
  • mause tık sesı kulagınızı doktorluk duruma getırıyorsa nasıl bır mause kullanıyorsunuz merak etmıyor degılım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

mause tık sesı kulagınızı doktorluk duruma getırıyorsa nasıl bır mause kullanıyorsunuz merak etmıyor degılım :)

arkadaş o ifadesinde dalga geçmiş gereksiz olduğunu belirtmek maksadıyla sanırım

ayrıca mouse dediğin zaman ergonomik olacak isterse kamyon gibi ses çıkarsın :D kulaklığı taktın mı olay tamamdır :) sesli olmuş sessiz olmuş çokta fifi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 10 Nisan 2011; 23:57:36 >
  • yazdıktan sonra dedım bu espırı yapmıs bızde atladık hemen :D yazıyı degıstıremedımde :D
  • okullar için süper olur ne zaman sınav olsak o sessizlikte maus sesleri beni deli ediyor:)
  • valla sizi bilmiyorum ama yurtta kaldığım zamanlar çok defa çalışma odasından kovuldum tık sesinden. bence faydalı olabilir.
  • 2 Adet AA pil ile mi çalışıyor?? o piller nasıl sığıyor farenin içine :)
  • Nereden nexus mouse blubilirim bilen varsa söylesin lütfen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.