Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.473
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReDComrade

kiesi bekleyeyim mı dostlar birşey söyleyin beklemeye değer mı

Beklemenin Sana Artısı, Telefonunun Garanti Kapsamı Dışına Çıkmaması. Bu Doğrultuda Karar Senin :)
  • Peki görsel ve kullanış açısından nasıl farklar var? mesela 9100 deki gibi resim yada sayfalarda ekranı yanlardan tutup kendimize doğru çekince zoom yapıyor mu? yada uygulamalar menüsünde siyak arka plan yerine masaüstündeki arka plan resmi flu biçimde mi duruyor? gibi gibi nasıl artıları var :) ayrıca resim çekip paylaşabilirseniz memnun oluruz, teşekkürler.
  • Görsel Olarak Değişiklik Yok Bu Yeni Romda. Olay Kaputun Altında :) Muazzam Hız Artışı Var ;)
  • @aiolos Hocam kararımı verdim.Eşimde zaten 9003sl var.Bende sipariş verdim 550tl wave II geliyor.Şimdi gelelim uygulama olayına.Ben telefonda görüşme bile yapmıyorum.Yani şöyle şirket hattım ayrı bir telefonda takılı oluyor.Ben internet hattımı wave 2ye takıp kullanacağım.Şimdi artık wave ile internette donanım haberde takılıyorum.Benim için önemli olan telefon ile diyelim ki 1sayfada donanım açarken 2.sayfada başka bir web sitesi açayım.Hatta 3.bir sayfa youtube açtım diyelim aynı anda 3sayfa ile işlem yapıyorum.Şimdilik opera mobile kullanıyorum işimi görüyor.Peki bu aşamada siz hangi uygulamaları indirmemi öneriyorsunuz.webde daha hızlı olabilmem için.Opera mobile yi çok begendim.Sizden başka fikirler bekliyorum.Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
  • Galaxy S i9003 lere üretici yazılımı desteği verilecek mi? ayrıca android gingerbread güncellemesi kies'e ne zaman gelecek? internette geldiği söyleniyor ancak kies'i kontrol ettiğimde en son yazılımı kullandığımı söylüyor.

diye sordum.aldığım cevap;

GT-I9003 model cihazınız " 2.2 Froyo İşletim Sistemi " özelliğine sahiptir, 2.3 versiyonu bulunmamaktadır.
    2.3 versiyonunu araştırıp yükletmeniz sonucunda cihazınızda oluşabilecek sorunlarda sorumluluğun
    tarafınıza ait olduğunu belirtmek isteriz.

Sürüm güncellemesi ile ilgili mevcut bilgi bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

kies de güncelleme yalan olmaz inşallah
  • 2 hafta daha beklerım kıesı gelmesse giga olanı yklerım
  • @suleymangonca
    Ben sahsen dolphin browseri tercih ediyorum :) Ama operada kotu bir tarayici degil tabiki :) wave'inizi gule gule kullanin bu arada :)

@tariksa_sa
    Bir onceki sayfayi okursaniz her turlu sorunuza cevap bulabilirsiniz ;)
  • Alternatif bir tercih olarakda Miren browser ı tavsiye edebilirim.
  • kiese güncelleme ne zaman gelir bunun cevabını bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tariksa_sa

kiese güncelleme ne zaman gelir bunun cevabını bulamadım

Onun cevabini samsung turkiye ekibi disinda kimse bilemez su an icin.
  • Cyanogen gelir mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsaloemoxx

Cyanogen gelir mi sizce?

Pek Sanmıyorum :(
  • orjinal fw de (froyo olan, telefonu aldığınızda üzerinde olan) gerçekten route 66 programı yüklümü geliyor? Yoksa bu odin ile atılan firmware (rom) içinde olan birşey mi? Ben telefonu aldım alalı kiesten başka birşeyde güncelleme yapmadım. Route 66 programı yok benim telefonda. Markettede araştırıyorum route 66 diye yine yok. Acaba bu programın ismimi değişti.
  • quote:

bende bunu sordum mail ile direkt :D

" ülen 2. 3 sürümü avrupa da yayınlanmaya başladı... Burda neden hala yayınlanmıyor ? İlla taaaa kore'ye mi mail atmak lazım tam tarih öğrenebilmek için sayın yetkili ? "

Bakalım ne cevap gelecek : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: aiolos

quote:

Orijinalden alıntı: xxsaloemoxx

Cyanogen gelir mi sizce?

Pek Sanmıyorum :(

gidip yalvarıcam adamlara ayaklarına kapanıcam nolur diye htc tattoo da var wildifireda var bizde niye yok?
  • Route 66 yi nasil yükleriz? Benim cihazda yok ta.
  • flashlarken usb hata ayıklama modu açık olması gerekio mu rootlarken açıoduk da ?
    bu gece yapıcam bende 2.3.4
  • Samsung yazilim guncelleme konusunda bir felaket.bu kadar zor olmamali
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

quote:

bende bunu sordum mail ile direkt :D

" ülen 2. 3 sürümü avrupa da yayınlanmaya başladı... Burda neden hala yayınlanmıyor ? İlla taaaa kore'ye mi mail atmak lazım tam tarih öğrenebilmek için sayın yetkili ? "

Bakalım ne cevap gelecek : )

hep birlikte ana üreticiye mail mi atsak ???
    Genelde yukardan gelen fırça bu tür işleri hızlandırıyor.

• Sanki turkiye nin bahti bu.herseyde en son bize geliyor.sallayan pek yok nedense
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.