Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benım telefon sureklı kapanmaya basladı..google harıtalar ve androıd dosyası samsung apps kendını beklenmeyen bır sekılde kapattı dıyo ınanın her gun telefonu ac kapa yapmaktan sıkıldım..ne yapmam lazım bılenler bana yol gosterebılırmı ?
  • arkadaşlar güncelleme yapılıor şu an eğer telefonlarınız ect ise güncelleme göstermiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!nightmare!!!

arkadaşlar güncelleme yapılıor şu an eğer telefonlarınız ect ise güncelleme göstermiyor

ect derken?
  • android market normalde türkiye için yoktu *#272*imei# yaparak tur yerine ect yapınca android market açılıyordu ect diye onu kastettim ect benimki ect ydi tur yapınca güncelleme gösterdi
  • quote:

arkadaşlar güncelleme yapılıor şu an eğer telefonlarınız ect ise güncelleme göstermiyor

bir heyecanla açtım kiesi güncelleme falan yok balon haber:
  • quote:

android market normalde türkiye için yoktu *#272*imei# yaparak tur yerine ect yapınca android market açılıyordu ect diye onu kastettim ect benimki ect ydi tur yapınca güncelleme gösterdi

senin bahsettiğin güncelleme fiii tarihteki güncelleme olmasın? 2.3.4 güncellemesi değil galiba
  • bende oluyor kardeş başka bişey mi yoksa
  • güncelleme var diyor
    üretici yazılımını yükseltin yazıyor tabii yükseltme aşamasında pil düşük diye güncellemeyi durdurdu
  • kies e baktım güncelleme felan yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustumegelme

arkadaslar benım telefon sureklı kapanmaya basladı..google harıtalar ve androıd dosyası samsung apps kendını beklenmeyen bır sekılde kapattı dıyo ınanın her gun telefonu ac kapa yapmaktan sıkıldım..ne yapmam lazım bılenler bana yol gosterebılırmı ?

arkadaslar yokmu bu sorunuma bı cozum yada basına gelen varmı..cidden sinir oldum :S
  • quote:

quote:

arkadaslar benım telefon sureklı kapanmaya basladı..google harıtalar ve androıd dosyası samsung apps kendını beklenmeyen bır sekılde kapattı dıyo ınanın her gun telefonu ac kapa yapmaktan sıkıldım..ne yapmam lazım bılenler bana yol gosterebılırmı ?

arkadaslar yokmu bu sorunuma bı cozum yada basına gelen varmı..cidden sinir oldum :S

Factory format at gecmis mesajlara bak bi format kodu yazmislardi onu girince format atiyor *2767*3855# olmasi lazmdi galiba , herseyi siliyor ama ilk gnku gbi oluyo tel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 7 Eylül 2011; 4:30:43 >

• quote:

quote:

internet baglantin olmadigindAn.ayarlar kablosuz aglar paket veri etkin veri denetimi etkini centikle duzelir.wifi olsada bazen takiliyor.

• quote:

güncelleme var diyor
    üretici yazılımını yükseltin yazıyor tabii yükseltme aşamasında pil düşük diye güncellemeyi durdurdu

Güncelleme kodunu - sürümünü yani - yazar mısın?
    Ya da ekran görüntüsünü koyar mısın kies in.. Bizimkiyle bir karşılaştıralım.
  • google android forumda da güncelleme çıktı diye bir konu var !

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-offical-2-3-4-gingerbread-turkiye-cikti

Kiesi yokladım ben de güncelleme görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absinthe* -- 7 Eylül 2011; 1:10:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdisiplin

quote:

quote:

internet baglantin olmadigindAn.ayarlar kablosuz aglar paket veri etkin veri denetimi etkini centikle duzelir.wifi olsada bazen takiliyor.

yok onla alakası oldugunu sanmıyorum ınternetım baglı wıfıı de olsa 3g de olsa aynı..sanırım factory format atıcam kodunu bulmaya calısıyorum..

• kardeş aynen benim telefonumda öyle kendi kendini resetli yo ve çok sinir bozu cu bir olayy
  • arkadaşlar benim bi sorunum var bu telefonla ilgili şimdi ben burda pahalı olduğundan kuzey ıraktan abime getirttim şuan kullanuıyomda bu telefon şimdi durup dururken kendini resetliyo ekrana açılıştaki gibi bi samsung yazısı çıkıyo sonra tekrar açılıyo ve bu olay çok sıkk oluyo buda beni çok sıkıyo bilenler lütfen cevap yazsın yoksa yemin ediyorum kırıp atıcam bu telefonu
  • valla ben nisandan beri kullanıyorum..son 1 haftadır reset atmaya basladı kapanmaya zorla ıbaresı cıkıyo hep sınır oldummm
  • quote:

valla ben nisandan beri kullanıyorum..son 1 haftadır reset atmaya basladı kapanmaya zorla ıbaresı cıkıyo hep sınır oldummm

*2767*3855#

bu kodu kullan format kodu

telefona bi format at virüs girmiş olabilir

task killer programınıda kullan auto mode ye al otomatik kapatsın programları ram şişiyoda olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 7 Eylül 2011; 4:33:49 >
  • Samsung Türkiye'nin facebooktaki sayfasındaki kullanıcılardan birinin sorusuna cevabı:
    quote:

Android 2.3 güncellemeleri ile ilgili çalışmalar sürdürülmekte olup, kısa süre içerisinde güncellemeler aktif hale getirilecektir. Güncellemeleri KIES aracılığı ile takip edebilirsiniz.

o zaman bize 2.3 gelecek, 2.4 değil?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.